Aroma 1. Lig Erkek (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Aroma 1. Lig Erkek 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 2 października 201024 kwietnia 2011
Sezon XLI
Miejsce w rankingu CEV 9
Liczba meczów
Simple gold crown.svg Mistrz Turcji Fenerbahçe
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 6 maja 2011

Aroma 1. Lig Erkek 2010/2011 – 41. sezon rozgrywek o mistrzostwo Turcji organizowany przez Turecki Związek Piłki Siatkowej (tur. Türkiye Voleybol Federasyonu). Zainaugurowany został w październiku 2010 roku i trwał do 24 kwietnia 2011 r.

W sezonie 2010/2011 w Lidze Mistrzów Turcję reprezentowały Fenerbahçe, w Pucharze CEVZiraat Bankası, natomiast w Pucharze ChallengeArkas Spor Izmir i İstanbul Büyükşehir Belediyesi.

Mistrzem Turcji została drużyna Fenerbahçe, która pokonała w finale Arkas Spor Izmir.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Turcji
FEN
FEN
ZIR
ZIR
IBB
IBB
IZM
IZM
HLK
HLK
GAL
GAL
MMP
MMP
BEŞ
BEŞ
OKU
OKU
TOF
TOF
ÇBA
ÇBA
TGE
TGE
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w Aroma 1. Lig Erkek 2010/2011
  Aroma 1. Lig Erkek 2010/2011  
FEN Fenerbahçe Simple gold crown.svg 1 LM
ZIR Ziraat Bankası Simple gold cup.svg 2 CEV
IBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3 Ch
IZM Arkas Spor Izmir 4 Ch
HLK Halkbank 5
GAL Galatasaray SK 6
MMP Maliye Milli Piyango 8
BEŞ Beşiktaş 9
Aiga uparrow inv.svg Awans z Aroma 2. Lig Erkek
OKU MEF Okulları 1
TOF Tofaş 2
TGE Torul Gençlerbirliği 4
ÇBA Çankaya Belediyesi Anka

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Hale sportowe[edytuj | edytuj kod]

Klub Hala sportowa Miasto
Arkas Spor Izmir İzmir Atatürk Spor Salonu Izmir
Beşiktaş Beşiktaş Cola Turka Arena Stambuł
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Haldun Alagaş Spor Salonu Stambuł
Çankaya Belediyesi Anka Başkent Spor Salonu Ankara
Fenerbahçe 50. Yıl Spor Salonu Stambuł
Galatasaray SK 50. Yıl Spor Salonu Stambuł
Halkbank Başkent Spor Salonu Ankara
Maliye Milli Piyango Başkent University Ankara
MEF Okulları 50. Yıl Spor Salonu Stambuł
Tofaş Bursa Atatürk Spor Salonu Bursa
Torul Gençlerbirliği Torul Spor Salonu Gümüşhane
Ziraat Bankası Başkent Spor Salonu Ankara

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 FEN ZIR IBB IZM HLK GAL MMP BEŞ OKU TOF TGE ÇBA
Fenerbahçe 1:3 1:3 0:3 3:2 0:3 3:0 3:1 3:1 3:0 3:1 3:2
Ziraat Bankası 3:1 3:0 3:2 3:1 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:1
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1:3 3:1 3:2 0:3 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0 2:3 3:0
Arkas Spor Izmir 3:1 3:0 0:3 3:1 3:1 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0
Halkbank 3:1 1:3 3:1 3:2 3:1 3:1 3:0 3:1 3:1 2:3 3:0
Galatasaray SK 3:2 1:3 3:2 0:3 3:0 2:3 3:2 2:3 3:0 3:1 3:1
Maliye Milli Piyango 1:3 0:3 3:2 3:2 0:3 3:0 2:3 3:0 3:2 3:2 1:3
Beşiktaş 0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 2:3 1:3 0:3 3:0 1:3 3:0
MEF Okulları 2:3 2:3 0:3 3:1 1:3 0:3 3:1 2:3 3:1 3:1 2:3
Tofaş 0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 0:3 2:3 1:3 0:3 1:3 1:3
Torul Gençlerbirliği 1:3 0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 2:3 3:2 3:0 3:0
Çankaya Belediyesi Anka 0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 3:0 3:0 3:2 2:3 3:2
Źródło: Erkek
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
16.10.2010 Halkbank 3:1 (25:19, 22:25, 25:19, 25:16) MEF Okulları
16.10.2010 Torul Gençlerbirliği 1:3 (20:25, 25:23, 20:25, 21:25) Maliye Milli Piyango
16.10.2010 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:0 (25:18, 25:18, 25:15) Çankaya Belediyesi Anka
17.10.2010 Beşiktaş 0:3 (22:25, 17:25, 21:25) Arkas Spor Izmir
17.10.2010 Ziraat Bankası 3:1 (25:21, 25:23, 20:25, 26:24) Galatasaray SK
17.10.2010 Tofaş 0:3 (18:25, 13:25, 19:25) Fenerbahçe
2. KOLEJKA
20.10.2010 Galatasaray SK 3:2 (25:18, 23:25, 25:21, 21:25, 15:9) Beşiktaş
23.10.2010 Maliye Milli Piyango 3:2 (27:25, 25:18, 20:25, 22:25, 15:7) Tofaş
23.10.2010 Çankaya Belediyesi Anka 1:3 (17:25, 20:25, 25:23, 22:25) Halkbank
23.10.2010 MEF Okulları 2:3 (20:25, 25:23, 25:19, 20:25, 13:15) Ziraat Bankası
23.10.2010 Arkas Spor Izmir 3:0 (25:19, 25:23, 25:22) Torul Gençlerbirliği
24.10.2010 Fenerbahçe 1:3 (25:17, 15:25, 20:25, 22:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
3. KOLEJKA
30.10.2010 Çankaya Belediyesi Anka 0:3 (22:25, 20:25, 25:27) Fenerbahçe
30.10.2010 Halkbank 1:3 (22:25, 25:21, 22:25, 18:25) Ziraat Bankası
30.10.2010 Torul Gençlerbirliği 1:3 (21:25, 25:19, 22:25, 22:25) Galatasaray SK
30.10.2010 Beşiktaş 0:3 (22:25, 24:26, 16:25) MEF Okulları
30.10.2010 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:0 (25:16, 25:16, 25:21) Maliye Milli Piyango
31.10.2010 Tofaş 1:3 (21:25, 25:22, 21:25, 15:25) Arkas Spor Izmir
4. KOLEJKA
03.11.2010 Maliye Milli Piyango 1:3 (25:18, 23:25, 23:25, 19:25) Çankaya Belediyesi Anka
06.11.2010 Ziraat Bankası 3:0 (25:15, 25:19, 25:16) Beşiktaş
06.11.2010 MEF Okulları 3:1 (25:21, 23:25, 25:17, 25:23) Torul Gençlerbirliği
06.11.2010 Galatasaray SK 3:0 (25:13, 25:20, 25:20) Tofaş
06.11.2010 Arkas Spor Izmir 0:3 (20:25, 19:25, 23:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
07.11.2010 Fenerbahçe 3:2 (25:21, 25:23, 27:29, 21:25, 15:11) Halkbank
5. KOLEJKA
11.11.2010 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:1 (25:12, 21:25, 25:20, 25:18) Galatasaray SK
13.11.2010 Çankaya Belediyesi Anka 0:3 (23:25, 17:25, 24:26) Arkas Spor Izmir
13.11.2010 Halkbank 3:0 (25:20, 26:24, 25:14) Beşiktaş
13.11.2010 Torul Gençlerbirliği 0:3 (16:25, 20:25, 16:25) Ziraat Bankası
13.11.2010 Fenerbahçe 3:0 (25:14, 25:23, 25:19) Maliye Milli Piyango
14.11.2010 Tofaş 0:3 (9:25, 24:26, 21:25) MEF Okulları
6. KOLEJKA
20.11.2010 Maliye Milli Piyango 0:3 (11:25, 20:25, 20:25) Halkbank
20.11.2010 Ziraat Bankası 3:0 (25:14, 25:14, 25:22) Tofaş
20.11.2010 Beşiktaş 1:3 (20:25, 17:25, 25:19, 23:25) Torul Gençlerbirliği
20.11.2010 Galatasaray SK 3:1 (22:25, 25:22, 25:17, 25:12) Çankaya Belediyesi Anka
20.11.2010 MEF Okulları 0:3 (20:25, 20:25, 18:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
20.11.2010 Arkas Spor Izmir 3:1 (25:14, 25:21, 21:25, 26:24) Fenerbahçe
7. KOLEJKA
27.11.2010 Maliye Milli Piyango 3:2 (20:25, 26:24, 13:25, 25:20, 15:11) Arkas Spor Izmir
27.11.2010 Çankaya Belediyesi Anka 3:2 (25:20, 21:25, 25:22, 19:25, 15:10) MEF Okulları
27.11.2010 Tofaş 1:3 (18:25, 27:25, 20:25, 19:25) Beşiktaş
27.11.2010 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:1 (23:25, 25:22, 25:23, 25:16) Ziraat Bankası
28.11.2010 Halkbank 2:3 (25:21, 25:23, 24:26, 27:29, 11:15) Torul Gençlerbirliği
28.11.2010 Fenerbahçe 0:3 (23:25, 23:25, 23:25) Galatasaray SK
8. KOLEJKA
02.12.2010 MEF Okulları 2:3 (23:25, 16:25, 25:21, 27:25, 6:15) Fenerbahçe
04.12.2010 Ziraat Bankası 3:1 (25:27, 25:17, 25:21, 25:19) Çankaya Belediyesi Anka
04.12.2010 Torul Gençlerbirliği 3:0 (25:14, 25:23, 25:20) Tofaş
04.12.2010 Beşiktaş 1:3 (25:23, 12:25, 21:25, 22:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
04.12.2010 Galatasaray SK 2:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:19, 13:15) Maliye Milli Piyango
04.12.2010 Arkas Spor Izmir 3:1 (30:28, 18:25, 25:20, 25:22) Halkbank
9. KOLEJKA
11.12.2010 Çankaya Belediyesi Anka 3:0 (30:28, 25:20, 25:21) Beşiktaş
11.12.2010 Halkbank 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:9) Tofaş
11.12.2010 Maliye Milli Piyango 3:0 (27:25, 26:24, 25:19) MEF Okulları
11.12.2010 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2:3 (25:21, 25:17, 24:26, 20:25, 8:15) Torul Gençlerbirliği
11.12.2010 Fenerbahçe 1:3 (25:19, 42:44, 23:25, 23:25) Ziraat Bankası
11.12.2010 Arkas Spor Izmir 3:1 (25:15, 25:27, 25:22, 25:18) Galatasaray SK
10. KOLEJKA
18.12.2010 Ziraat Bankası 3:1 (22:25, 25:19, 25:20, 25:22) Maliye Milli Piyango
18.12.2010 Tofaş 1:3 (20:25, 15:25, 25:21, 19:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
18.12.2010 Torul Gençlerbirliği 3:0 (29:27, 25:22, 25:23) Çankaya Belediyesi Anka
18.12.2010 Beşiktaş 0:3 (13:25, 19:25, 12:25) Fenerbahçe
18.12.2010 MEF Okulları 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 30:28) Arkas Spor Izmir
18.12.2010 Galatasaray SK 3:0 (25:19, 32:30, 25:23) Halkbank
11. KOLEJKA
25.12.2010 Maliye Milli Piyango 2:3 (25:19, 24:26, 11:25, 25:23, 14:16) Beşiktaş
25.12.2010 Çankaya Belediyesi Anka 2:3 (26:24, 20:25, 25:19, 20:25, 6:15) Tofaş
25.12.2010 Halkbank 3:1 (18:25, 25:21, 25:21, 25:23) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
25.12.2010 Fenerbahçe 3:1 (19:25, 25:17, 25:17, 25:19) Torul Gençlerbirliği
25.12.2010 Galatasaray SK 2:3 (22:25, 25:23, 25:23, 25:27, 15:17) MEF Okulları
25.12.2010 Arkas Spor Izmir 3:0 (25:12, 25:19, 25:13) Ziraat Bankası
12. KOLEJKA
09.01.2011 MEF Okulları 1:3 (17:25, 25:21, 22:25, 17:25) Halkbank
08.01.2011 Maliye Milli Piyango 3:2 (25:20, 13:25, 21:25, 25:19, 17:15) Torul Gençlerbirliği
09.01.2011 Çankaya Belediyesi Anka 0:3 (22:25, 20:25, 12:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
09.01.2011 Arkas Spor Izmir 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:14) Beşiktaş
09.01.2011 Galatasaray SK 1:3 (23:25, 19:25, 25:23, 20:25) Ziraat Bankası
09.01.2011 Fenerbahçe 3:0 (25:17, 25:22, 25:19) Tofaş
13. KOLEJKA
16.01.2011 Beşiktaş 2:3 (23:25, 15:25, 25:20, 27:25, 9:15) Galatasaray SK
16.01.2011 Tofaş 2:3 (25:22, 25:22, 19:25, 20:25, 10:15) Maliye Milli Piyango
13.01.2011 Halkbank 3:0 (25:23, 25:22, 25:16) Çankaya Belediyesi Anka
16.01.2011 Ziraat Bankası 3:0 (25:20, 25:19, 27:25) MEF Okulları
16.01.2011 Torul Gençlerbirliği 0:3 (16:25, 18:25, 20:25) Arkas Spor Izmir
16.01.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1:3 (25:16, 23:25, 20:25, 19:25) Fenerbahçe
14. KOLEJKA
23.01.2011 Fenerbahçe 3:2 (25:15, 25:23, 15:25, 17:25, 15:9) Çankaya Belediyesi Anka
19.01.2011 Ziraat Bankası 3:1 (25:23, 25:20, 22:25, 25:19) Halkbank
22.01.2011 Galatasaray SK 3:1 (25:17, 25:17, 26:24, 25:15) Torul Gençlerbirliği
23.01.2011 MEF Okulları 2:3 (36:34, 21:25, 25:16, 17:25, 11:15) Beşiktaş
23.01.2011 Maliye Milli Piyango 3:2 (27:25, 18:25, 20:25, 25:20, 21:19) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
23.01.2011 Arkas Spor Izmir 3:0 (25:16, 25:20, 27:25) Tofaş
15. KOLEJKA
26.01.2011 Çankaya Belediyesi Anka 3:0 (25:23, 25:23, 25:18) Maliye Milli Piyango
29.01.2011 Beşiktaş 0:3 (16:25, 20:25, 16:25) Ziraat Bankası
30.01.2011 Torul Gençlerbirliği 3:2 (23:25, 25:23, 24:26, 25:20, 15:12) MEF Okulları
30.01.2011 Tofaş 0:3 (16:25, 21:25, 27:29) Galatasaray SK
30.01.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:2 (27:25, 25:20, 18:25, 18:25, 15:11) Arkas Spor Izmir
30.01.2011 Halkbank 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:18) Fenerbahçe
16. KOLEJKA
05.02.2011 Galatasaray SK 3:2 (25:21, 25:20, 18:25, 23:25, 8:15) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
06.02.2011 Arkas Spor Izmir 3:0 (25:17, 25:21, 25:18) Çankaya Belediyesi Anka
05.02.2011 Beşiktaş 0:3 (14:25, 16:25, 22:25) Halkbank
06.02.2011 Ziraat Bankası 3:0 (25:18, 25:13, 25:14) Torul Gençlerbirliği
05.02.2011 Maliye Milli Piyango 1:3 (32:30, 22:25, 16:25, 24:26) Fenerbahçe
03.02.2011 MEF Okulları 3:1 (25:18, 25:20, 23:25, 25:22) Tofaş
17. KOLEJKA
13.02.2011 Halkbank 3:1 (25:21, 21:25, 25:23, 25:20) Maliye Milli Piyango
13.02.2011 Tofaş 0:3 (25:27, 20:25, 27:29) Ziraat Bankası
13.02.2011 Torul Gençlerbirliği 2:3 (19:25, 25:18, 15:25, 25:21, 21:23) Beşiktaş
13.02.2011 Çankaya Belediyesi Anka 0:3 (16:25, 22:25, 25:27) Galatasaray SK
13.02.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:1 (25:23, 25:16, 21:25, 25:16) MEF Okulları
13.02.2011 Fenerbahçe 0:3 (23:25, 21:25, 24:26) Arkas Spor Izmir
18. KOLEJKA
19.02.2011 Arkas Spor Izmir 3:0 (25:19, 25:16, 25:23) Maliye Milli Piyango
20.02.2011 MEF Okulları 2:3 (25:18, 22:25, 27:25, 23:25, 10:15) Çankaya Belediyesi Anka
22.02.2011 Beşiktaş 3:0 (25:21, 25:19, 25:16) Tofaş
20.02.2011 Ziraat Bankası 3:0 (25:17, 25:18, 25:19) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
20.02.2011 Torul Gençlerbirliği 0:3 (23:25, 18:25, 22:25) Halkbank
23.02.2011 Galatasaray SK 3:2 (25:18, 23:25, 25:23, 19:25, 15:11) Fenerbahçe
19. KOLEJKA
27.02.2011 Fenerbahçe 3:1 (15:25, 25:21, 26:24, 25:19) MEF Okulları
27.02.2011 Çankaya Belediyesi Anka 0:3 (18:25, 23:25, 22:25) Ziraat Bankası
27.02.2011 Tofaş 1:3 (18:25, 27:25, 20:25, 21:25) Torul Gençlerbirliği
27.02.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:0 (25:18, 25:23, 25:15) Beşiktaş
27.02.2011 Maliye Milli Piyango 3:0 (25:19, 25:22, 25:20) Galatasaray SK
02.03.2011 Halkbank 3:2 (25:23, 26:24, 22:25, 18:25, 15:10) Arkas Spor Izmir
20. KOLEJKA
06.03.2011 Beşiktaş 3:0 (25:19, 25:23, 25:17) Çankaya Belediyesi Anka
06.03.2011 Tofaş 0:3 (21:25, 19:25, 20:25) Halkbank
06.03.2011 MEF Okulları 3:1 (26:28, 25:22, 25:23, 29:27) Maliye Milli Piyango
06.03.2011 Torul Gençlerbirliği 0:3 (16:25, 23:25, 15:25) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
06.03.2011 Ziraat Bankası 3:1 (25:17, 16:25, 25:20, 30:28) Fenerbahçe
05.03.2011 Galatasaray SK 0:3 (22:25, 16:25, 22:25) Arkas Spor Izmir
21. KOLEJKA
14.03.2011 Maliye Milli Piyango 0:3 (14:25, 16:25, 16:25) Ziraat Bankası
12.03.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3:0 (25:18, 25:14, 25:18) Tofaş
13.03.2011 Çankaya Belediyesi Anka 3:2 (17:25, 25:23, 19:25, 25:20, 15:9) Torul Gençlerbirliği
13.03.2011 Fenerbahçe 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 25:16) Beşiktaş
16.03.2011 Arkas Spor Izmir 3:1 (25:21, 25:17, 23:25, 25:14) MEF Okulları
13.03.2011 Halkbank 3:1 (25:23, 18:25, 25:21, 25:21) Galatasaray SK
22. KOLEJKA
20.03.2011 Beşiktaş 1:3 (25:22, 32:34, 23:25, 24:26) Maliye Milli Piyango
20.03.2011 Tofaş 1:3 (25:19, 15:25, 28:30, 23:25) Çankaya Belediyesi Anka
20.03.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 0:3 (19:25, 22:25, 21:25) Halkbank
19.03.2011 Torul Gençlerbirliği 1:3 (25:20, 20:25, 20:25, 22:25) Fenerbahçe
22.03.2011 MEF Okulları 0:3 (19:25, 22:25, 21:25) Galatasaray SK
20.03.2011 Ziraat Bankası 3:2 (25:23, 16:25, 17:25, 25:13, 15:13) Arkas Spor Izmir

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Ziraat Bankası 58 22 20 2 10 8 2 0 1 1 79 61 18 3.389 1886 1650 1.143
2 Arkas Spor Izmir 52 22 16 6 10 6 0 4 1 1 81 57 24 2.375 1914 1671 1.145
3 Halkbank 49 22 16 6 7 8 1 2 3 1 83 55 28 1.964 1960 1781 1.101
4 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 47 22 15 7 8 6 1 3 2 2 82 53 29 1.828 1894 1674 1.131
5 Fenerbahçe 40 22 14 8 5 6 3 1 5 2 85 49 36 1.361 1963 1847 1.063
6 Galatasaray SK 37 22 13 9 6 3 4 2 5 2 86 48 38 1.263 1937 1890 1.025
7 MEF Okulları 26 22 7 15 2 4 1 6 5 4 89 38 51 0.745 1952 2033 0.96
8 Maliye Milli Piyango 25 22 10 12 2 2 6 1 5 6 87 37 50 0.74 1880 2002 0.939
9 Torul Gençlerbirliği 21 22 7 15 2 2 3 3 6 6 86 33 53 0.623 1823 1962 0.929
10 Çankaya Belediyesi Anka 20 22 7 15 2 2 3 2 3 10 81 28 53 0.528 1709 1884 0.907
11 Beşiktaş 17 22 6 16 2 1 3 2 5 9 82 27 55 0.491 1722 1901 0.906
12 Tofaş 4 22 1 21 0 0 1 2 7 12 79 14 65 0.215 1569 1914 0.82

Źródło: [1]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     faza play-off

     spadek do Aroma 2. Lig

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finały
                                           
  1  Ziraat Bankası 3 3    
8  Maliye Milli Piyango 0 1    
  1  Ziraat Bankası 1 3 1  
  5  Fenerbahçe 3 1 3  
4  İstanbul Büyükşehir Belediyesi 0 1  
  5  Fenerbahçe 3 3    
    5  Fenerbahçe 3 3 3    
  2  Arkas Spor Izmir 1 1 0    
  2  Arkas Spor Izmir 3 3    
7  MEF Okulları 2 0    
2  Arkas Spor Izmir 3 3  
  3  Halkbank 1 1      
3  Halkbank 3 3  
  6  Galatasaray SK 1 0    

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


04.04.2011 Maliye Milli Piyango 0:3 (21:25, 20:25, 16:25) Ziraat Bankası
07.04.2011 Ziraat Bankası 3:1 (25:23, 17:25, 25:21, 25:17) Maliye Milli Piyango

04.04.2011 MEF Okulları 2:3 (25:16, 25:20, 21:25, 18:25, 12:15) Arkas Spor Izmir
07.04.2011 Arkas Spor Izmir 3:0 (25:22, 25:22, 27:25) MEF Okulları

03.04.2011 Galatasaray SK 1:3 (22:25, 23:25, 25:21, 16:25) Halkbank
06.04.2011 Halkbank 3:0 (25:20, 25:20, 25:18) Galatasaray SK

03.04.2011 Fenerbahçe 3:0 (25:21, 25:15, 25:22) İstanbul Büyükşehir Belediyesi
06.04.2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1:3 (18:25, 26:24, 18:25, 17:25) Fenerbahçe

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


10.04.2011 Fenerbahçe 3:1 (25:16, 27:25, 21:25, 25:23) Ziraat Bankası
12.04.2011 Ziraat Bankası 3:1 (25:18, 20:25, 25:19, 25:18) Fenerbahçe
15.04.2011 Ziraat Bankası 1:3 (25:17, 22:25, 19:25, 19:25) Fenerbahçe

10.04.2011 Halkbank 1:3 (22:25, 25:22, 18:25, 15:25) Arkas Spor Izmir
13.04.2011 Arkas Spor Izmir 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:21) Halkbank

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


19.04.2011 Arkas Spor Izmir 1:3 (25:27, 25:17, 22:25, 16:25) Fenerbahçe
22.04.2011 Fenerbahçe 3:1 (15:25, 25:20, 25:22, 25:19) Arkas Spor Izmir
24.04.2011 Fenerbahçe 3:0 (25:20, 25:17, 25:15) Arkas Spor Izmir

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 Fenerbahçe
2 Arkas Spor Izmir
3 Ziraat Bankası
4 Halkbank
5 İstanbul Büyükşehir Belediyesi
6 Galatasaray SK
7 MEF Okulları
8 Maliye Milli Piyango
9 Torul Gençlerbirliği
10 Çankaya Belediyesi Anka
11 Beşiktaş
12 Tofaş


     Liga Mistrzów 2011/2012

     Puchar CEV 2011/2012

     Puchar Challenge 2011/2012

     spadek do Aroma 2. Lig

Mistrzostwo
Fenerbahçe
Puchar
Arkas Spor Izmir
Spdaek do Aroma 2. Lig
Beşiktaş
Tofaş
Awans z Aroma 2. Lig
4 Eylül Belediye
Belediye Plevne

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Sety, małe punkty[edytuj | edytuj kod]

Faza zasadnicza
Kolejka Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 21 3,50 935 44,52
2 26 4,33 1121 43,12
3 21 3,50 956 45,52
4 22 3,67 979 44,50
5 19 3,17 833 43,84
6 21 3,50 917 43,67
7 26 4,33 1149 44,19
8 25 4,17 1107 44,28
9 23 3,83 1075 46,74
10 21 3,50 976 46,48
11 26 4,33 1114 42,85
12 23 3,83 1007 43,78
13 23 3,83 1001 43,52
14 26 4,33 1140 43,85
15 23 3,83 1017 44,22
16 22 3,67 966 43,91
17 22 3,67 1015 46,14
18 22 3,67 955 43,41
19 22 3,67 984 44,73
20 20 3,33 924 46,20
21 23 3,83 984 42,78
22 23 3,83 1054 45,83
Razem 501 3,80 22209 44,33

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]