Australian Open 2009 (gra mieszana)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 Osobny artykuł: Australian Open 2009.

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisistki
Tenisiści
Osiągnięcie
1 Zimbabwe Cara Black
Indie Leander Paes
2 runda
2 Chińska Republika Ludowa Yan Zi
Bahamy Mark Knowles
2 runda
3 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
Polska Marcin Matkowski
1 runda
4 Stany Zjednoczone Liezel Huber
Wielka Brytania Jamie Murray
2 runda
5 Ukraina Alona Bondarenko
Brazylia André Sá
1 runda
6 Czechy Květa Peschke
Czechy Pavel Vízner
1 runda
7 Hiszpania Anabel Medina Garrigues
Hiszpania Tommy Robredo
Półfinał
8 Ukraina Kateryna Bondarenko
Australia Jordan Kerr
1 runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
     Szwajcaria Patty Schnyder
 Południowa Afryka Wesley Moodie
7 4 10  
7  Hiszpania A. Medina Garrigues
 Hiszpania Tommy Robredo
5 6 12  
  7  Hiszpania A. Medina Garrigues
 Hiszpania Tommy Robredo
67 4  
     Francja Nathalie Dechy
 Izrael Andy Ram
7 6  
   Francja Nathalie Dechy
 Izrael Andy Ram
7 6
     Słowacja Dominika Cibulková
 Austria Jürgen Melzer
5 1  
       Francja Nathalie Dechy
 Izrael Andy Ram
3 1
     Indie Sania Mirza
 Indie Mahesh Bhupathi
6 6
     Francja Alizé Cornet
 Brazylia Marcelo Melo
w  
   Czechy Iveta Benešová
 Czechy Lukáš Dlouhý
 
   Czechy Iveta Benešová
 Czechy Lukáš Dlouhý
4 1
     Indie Sania Mirza
 Indie Mahesh Bhupathi
6 6  
   Indie Sania Mirza
 Indie Mahesh Bhupathi
3 6 10
     Kanada Aleksandra Wozniak
 Kanada Daniel Nestor
6 4 5  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda
1  Zimbabwe Cara Black
 Indie Leander Paes
6 4 10  
   Niemcy Anna-Lena Grönefeld
 Serbia Nenad Zimonjić
4 6 7     1  Zimbabwe Cara Black
 Indie Leander Paes
1 5
   Australia Jelena Dokić
 Australia Paul Hanley
3 4      Szwajcaria Patty Schnyder
 Południowa Afryka Wesley Moodie
6 7
   Szwajcaria Patty Schnyder
 Południowa Afryka Wesley Moodie
6 6  
1 runda   2 runda
   Kazachstan Galina Woskobojewa
 Zimbabwe Kevin Ullyett
65 7 10  
   Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
 Niemcy Christopher Kas
7 5 12        Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
 Niemcy Christopher Kas
6 1 8
   Rosja Jelena Wiesnina
 Czechy Martin Damm
4 3   7  Hiszpania A. M. Garrigues
 Hiszpania Tommy Robredo
4 6 10
7  Hiszpania A. M. Garrigues
 Hiszpania Tommy Robredo
6 6  

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda
4  Stany Zjednoczone Liezel Huber
 Wielka Brytania Jamie Murray
6 7  
   Australia Sophie Ferguson
 Australia Chris Guccione
2 5     4  Stany Zjednoczone Liezel Huber
 Wielka Brytania Jamie Murray
7 2 4
   Francja Nathalie Dechy
 Izrael Andy Ram
6 6      Francja Nathalie Dechy
 Izrael Andy Ram
66 6 10
   Australia Rennae Stubbs
 Czechy František Čermák
1 4  
1 runda   2 runda
   Izrael Szachar Pe’er
 Szwecja Robert Lindstedt
 
   Słowacja Dominika Cibulková
 Austria Jürgen Melzer
7 7        Słowacja Dominika Cibulková
 Austria Jürgen Melzer
62 6 10
   Australia Jarmila Gajdošová
 Australia Samuel Groth
6 6      Australia Jarmila Gajdošová
 Australia Samuel Groth
7 2 5
8  Ukraina Kateryna Bondarenko
 Australia Jordan Kerr
4 3  

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda
5  Ukraina Alona Bondarenko
 Brazylia André Sá
3 6 6  
   Francja Alizé Cornet
 Brazylia Marcelo Melo
6 4 10        Francja Alizé Cornet
 Brazylia Marcelo Melo
6 4 10
   Włochy Flavia Pennetta
 Serbia Dušan Vemić
6 6      Włochy Flavia Pennetta
 Serbia Dušan Vemić
3 6 4
   Czechy Vladimíra Uhlířová
 Polska Mariusz Fyrstenberg
4 4  
1 runda   2 runda
   Włochy Mara Santangelo
 Szwecja Simon Aspelin
7 6  
   Włochy Francesca Schiavone
 Południowa Afryka Jeff Coetzee
5 3        Włochy Mara Santangelo
 Szwecja Simon Aspelin
6 2 10
   Czechy Iveta Benešová
 Czechy Lukáš Dlouhý
7 4 10      Czechy Iveta Benešová
 Czechy Lukáš Dlouhý
3 6 12
3  Stany Zjednoczone Lisa Raymond
 Polska Marcin Matkowski
64 6 5  

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

1 runda   2 runda
6  Czechy Květa Peschke
 Czechy Pavel Vízner
2 4  
   Indie Sania Mirza
 Indie Mahesh Bhupathi
6 6        Indie Sania Mirza
 Indie Mahesh Bhupathi
6 6
   Australia Anastasija Rodionowa
 Australia Stephen Huss
7 7      Australia Anastasija Rodionowa
 Australia Stephen Huss
1 2
   Australia Jessica Moore
 Australia Carsten Ball
5 5  
1 runda   2 runda
   Australia Monika Wejnert
 Australia Bernard Tomic
3 2  
   Kanada Aleksandra Wozniak
 Kanada Daniel Nestor
6 6        Kanada Aleksandra Wozniak
 Kanada Daniel Nestor
7 6
   Rosja Nadieżda Pietrowa
 Białoruś Maks Mirny
3 3   2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Bahamy Mark Knowles
68 4
2  Chińska Republika Ludowa Yan Zi
 Bahamy Mark Knowles
6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)
Zwycięzcy 134 460 $
Finaliści 67 230 $
Półfinaliści 33 615 $
Ćwierćfinaliści 15 490 $
2 runda 7 745 $
1 runda 3 755 $

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]