Centralna Liga Juniorów w piłce nożnej (2014/2015)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Centralna Liga Juniorów 2014/2015
2013/2014 2015/2016
Szczegóły rozgrywek
Państwo  Polska
Termin 9 sierpnia 201430 maja 2015
Liczba meczów 480
Mistrz [[|]] Legia Warszawa
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 20 czerwca 2015

Centralna Liga Juniorów, sezon 2014/2015 — 2. edycja rozgrywek ligowych piłki nożnej juniorów w Polsce. Liga została utworzona w 2013 roku w miejsce Młodej Ekstraklasy. Zwycięzca rozgrywek został mistrzem Polski juniorów w sezonie 2014/2015. Opiekunem ligi juniorów był PZPN. Mistrzem Polski juniorów w sezonie 2014/2015 została Legia Warszawa[1].

Zasady rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

W CLJ udział brały 32 drużyny, które zostały podzielone na 2 grupy po 16 zespołów. Podział na grupy przedstawiał się następująco:

  • grupa I (zachodnia) (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie),
  • grupa II (wschodnia) (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie).

Każdy zespół w fazie grupowej rozegrał 30 meczów z każdym z rywali mierząc się dwukrotnie – raz jako gospodarz i raz jako gość. Po zakończeniu spotkań grupowych 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, z kolei drużyny które zajęły miejsca 13-16 otrzymały status drużyny spadkowej. Spotkania fazy pucharowej CLJ (półfinały i finał) były rozgrywane w systemie mecz i rewanż. Po zakończeniu sezonu 2014/2015 do dwóch grup CLJ awansowało 8 drużyn (po 4 drużyny do każdej z grup), wyłonionych w wyniku meczów barażowych z udziałem mistrzów Lig Wojewódzkich w kategorii Junior Starszy. Losowanie par barażowych przeprowadził Departament Rozgrywek Krajowych PZPN. W sytuacji, kiedy klub uprawniony do udziału w meczach barażowych o awans do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zrezygnował z udziału, w jego miejsce wystąpił klub zajmujący kolejne miejsce w tabeli Ligi Wojewódzkiej w kategorii Junior Starszy.

Mecze Centralnej Ligi Juniorów były rozgrywane na boiskach trawiastych lub na boiskach ze sztuczną nawierzchnią zweryfikowanych do IV ligi lub wyższej klasy rozgrywkowej. W czasie meczów Centralnej Ligi Juniorów każdy klub był zobowiązany do wystawiania co najmniej dwóch zawodników urodzonych w 1997 roku i później. W przypadku kontuzji młodszego piłkarza i braku możliwości zastąpienia go innym młodzieżowcem, drużyna musiała kontynuować grę w osłabieniu. W sezonie 2014/2015 CLJ najstarszymi graczami na boisku byli urodzeni w 1996 roku[2].

Sezon ligowy rozpoczął się w 9 sierpnia 2014 roku, a ostatnie mecze zostały rozegrane 30 maja 2015 roku.

Faza grupowa[edytuj | edytuj kod]

Grupa I (zachodnia)[edytuj | edytuj kod]

W grupie I (zachodniej) występowało 16 zespołów z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Uczestnicy poprzedniej edycji, CLJ grupa B
LPO Lech Poznań 1
POG Pogoń Szczecin 2
ARK Arka Gdynia 3
LGD Lechia Gdańsk 4
BAK Bałtyk Koszalin 5
WAR Warta Poznań 6
ZAW Zawisza Bydgoszcz 7
SOS Sokół Ostróda 8
Uczestnicy poprzedniej edycji, CLJ grupa C
RCH Ruch Chorzów 1
ZLU Zagłębie Lubin 2
ŚLĄ Śląsk Wrocław 6
OPO MOSiR Odra Opole 7
UZG UKP Zielona Góra 8
KLU MKS Kluczbork 9
Uczestnicy dołączeni
SGW Stilon Gorzów Wielkopolski
GZA Górnik Zabrze
OGR Olimpia Grudziądz

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1 Lech Poznań (M) (A) 30 22 4 4 92 34 +58 70 Awans do 1/2 finału
2 Górnik Zabrze (A) 30 19 6 5 73 28 +45 63
3 Lechia Gdańsk 30 18 7 5 59 22 +37 61
4 Pogoń Szczecin 30 16 7 7 68 43 +25 55
5 Arka Gdynia 30 15 9 6 49 29 +20 54
6 Zagłębie Lubin 30 17 1 12 75 39 +36 52
7 Ruch Chorzów 30 13 7 10 44 31 +13 46
8 Bałtyk Koszalin 30 13 4 13 55 50 +5 43
9 Warta Poznań 30 12 7 11 54 40 +14 43
10 Śląsk Wrocław 30 13 2 15 58 49 +9 41
11 Zawisza Bydgoszcz 30 12 4 14 41 55 −14 40
12 UKP Zielona Góra 30 11 6 13 33 33 0 39
13 MOSiR Odra Opole (S) 30 12 3 15 48 47 +1 39 Spadek do klasy wojewódzkiej juniorów
14 Olimpia Grudziądz (S) 30 3 5 22 22 98 −76 14
15 MKS Kluczbork (S) 30 4 2 24 26 111 −85 14
16 Stilon Gorzów Wielkopolski (S) 30 2 2 26 20 108 −88 8
Źródło: 90minut.pl
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Miejsca w poszczególnych kolejkach[edytuj | edytuj kod]

Drużyna/
Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Lech Poznań 7 6 5 2 4 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Górnik 9 7 2 3 1 1 2 3 3 2 2 4 2 2 3 3 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
Lechia 11 11 9 11 8 6 4 6 6 6 5 3 3 3 2 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
Pogoń 5 9 8 10 7 5 6 4 4 4 4 2 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4
Arka 10 4 6 8 6 7 10 8 8 10 10 8 6 6 7 8 9 8 7 8 8 8 8 9 8 6 6 6 5 5
Zagłębie 4 3 4 4 2 3 3 2 2 3 3 5 5 5 5 5 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 6 6
Ruch 1 2 3 5 9 12 13 12 13 12 12 10 10 10 9 7 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 10 8 7 7
Bałtyk Koszalin 2 8 12 6 10 10 8 11 11 11 8 9 11 11 8 10 10 11 10 9 10 12 12 12 12 13 9 7 8 8
Warta 6 5 7 9 12 13 11 10 10 9 11 13 9 9 11 12 11 12 12 12 11 10 9 10 9 9 8 9 9 9
Śląsk 3 1 1 1 3 4 5 9 9 13 13 11 12 12 12 9 8 9 9 10 9 9 11 11 13 12 13 11 10 10
Zawisza 8 12 13 14 11 9 12 13 12 8 9 12 13 13 13 13 13 13 13 13 12 11 10 8 6 7 7 10 11 11
UKP Zielona Góra 14 13 14 12 13 11 9 7 7 7 7 7 8 8 10 11 12 10 11 11 13 13 13 13 11 11 12 13 12 12
MOSiR Odra 12 14 10 7 5 8 7 5 5 5 6 6 7 7 6 6 7 7 8 7 7 6 6 6 10 10 11 12 13 13
Olimpia 16 10 11 13 15 14 14 14 14 14 14 14 14 15 15 16 14 14 15 15 15 15 15 15 15 14 14 14 14 14
MKS Kluczbork 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 14 15 15 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15
Stilon Gorzów Wlkp. 13 16 16 16 14 15 15 15 15 15 15 15 15 14 14 15 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16

Lider kolejka po kolejce[edytuj | edytuj kod]

Lech PoznańLechia GdańskLech PoznańGórnik ZabrzeŚląsk II WrocławRuch Chorzów

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość ARK BAK GZA SGW LGD LPO KLU OPO OGR POG RCH ŚLĄ UZG WAR ZLU ZAW
Arka Gdynia 2:2 2:0 3:0 3:1 0:0 3:0 2:0 0:0 2:3 1:1 2:1 1:2 3:0 2:1 3:0wo
Bałtyk Koszalin 1:2 2:3 4:0 1:1 1:2 4:0 2:3 4:0 3:2 3:0 1:4 2:0 2:1 1:3 1:3
Górnik Zabrze 0:0 3:0 7:0 1:0 2:1 5:0 3:0 4:0 1:0 0:0 2:1 0:1 0:0 2:0 11:0
Stilon Gorzów Wielkopolski 2:4 0:5 1:4 2:2 1:8 1:2 0:2 2:1 1:2 0:2 1:4 0:3 1:3 0:6 0:1
Lechia Gdańsk 3:0 3:3 0:2 2:0 0:1 6:0 2:0 3:0 1:1 2:0 4:0 1:0 0:1 2:1 5:0
Lech Poznań 4:2 4:2 7:3 6:2 1:1 6:0 3:2 4:2 2:1 2:1 1:4 4:0 3:0 6:0 0:0
MKS Kluczbork 0:2 3:1 3:6 3:1 0:2 0:2 2:5 1:2 2:7 0:1 1:1 0:2 0:5 2:4 0:2
MOSiR Odra Opole 1:1 0:2 2:4 8:0 2:3 0:3 1:3 5:1 1:3 2:1 4:2 1:2 0:1 1:0 0:2
Olimpia Grudziądz 0:3 0:2 0:0 1:1 0:4 0:5 1:1 0:1 1:5 1:3 1:3 0:3wo 1:1 0:8 3:2
Pogoń Szczecin 2:0 3:0 2:2 1:0 1:1 3:3 8:1 1:1 3:0 2:3 2:1 2:0 2:2 0:4 2:1
Ruch Chorzów 0:0 2:2 1:0 2:3 0:0 0:3 6:0 0:0 6:0 3:0 1:2 1:0 3:0 1:0 1:0
Śląsk Wrocław 0:1 4:0 3:0 3:1 0:3wo 3:2 8:1 0:2 1:0 1:2 1:2 1:1 3:4 0:3 2:0
UKP Zielona Góra 0:2 0:2 0:0 4:0 0:1 0:1 4:0 0:1 3:1 0:2 2:2 2:1 1:0 0:1 1:1
Warta Poznań 1:1 0:1 0:2 6:0 1:2 0:3 3:0 1:2 10:1 1:1 2:1 3:1 1:1 1:2 4:2
Zagłębie Lubin 2:2 2:0 0:1 4:0 1:3 1:4 9:1 2:1 7:1 5:1 1:0 0:2 3:0 1:2 3:1
Zawisza Bydgoszcz 2:0 0:1 2:5 5:0 0:1 3:1 3:0 1:0 3:4 0:4 2:0 2:1 1:1 0:0 2:1

Źródło: 90minut
Objaśnienia:
1Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory: zielony – zwycięstwo gospodarzy, żółty – remis, różowy – zwycięstwo gości.

Grupa II (wschodnia)[edytuj | edytuj kod]

W grupie II (wschodniej) występowało 16 zespołów z województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego.

Uczestnicy poprzedniej edycji, CLJ grupa A
BEŁ GKS Bełchatów 1
LEG Legia Warszawa 2
PWA MKS Polonia Warszawa 3
STO Stomil Olsztyn 5
JAG Jagiellonia Białystok 6
ELB Olimpia Elbląg 7
ŁOM ŁKS 1926 Łomża 8
ŁKS ŁKS Łódź 9
Uczestnicy poprzedniej edycji, CLJ grupa D
WKR Wisła Kraków 1
CRA Cracovia 2
KOR Korona Kielce 3
SMI Stal Mielec 4
WPU Wisła Puławy 5
STR Stal Rzeszów 6
KSZ KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 8
Uczestnicy dołączeni
MOT Motor Lublin

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1 Legia Warszawa (M) (A) 30 26 1 3 81 13 +68 79 Awans do 1/2 finału
2 MKS Polonia Warszawa (A) 30 20 0 10 65 36 +29 60
3 Cracovia 30 16 5 9 65 42 +23 53
4 Jagiellonia Białystok 30 15 7 8 54 29 +25 52
5 Wisła Kraków 30 16 4 10 53 43 +10 52
6 GKS Bełchatów 30 12 12 6 36 31 +5 48
7 Korona Kielce 30 12 7 11 49 39 +10 43
8 Motor Lublin 30 13 4 13 54 47 +7 43
9 Stal Mielec 30 12 5 13 43 38 +5 41
10 Stal Rzeszów 30 9 9 12 31 49 −18 36
11 ŁKS Łódź 30 11 2 17 41 65 −24 35
12 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 30 8 11 11 35 36 −1 35
13 Olimpia Elbląg (S) 30 8 3 19 28 65 −37 27 Spadek do klasy wojewódzkiej juniorów
14 Stomil Olsztyn (S) 30 6 7 17 41 70 −29 25
15 ŁKS 1926 Łomża (S) 30 6 6 18 27 67 −40 24
16 Wisła Puławy (S) 30 6 5 19 35 68 −33 23
Źródło: 90minut.pl
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Miejsca w poszczególnych kolejkach[edytuj | edytuj kod]

Drużyna/
Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Legia 1 1 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Polonia W. 10 12 3 7 7 3 3 4 5 5 3 3 3 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
Cracovia 6 2 7 11 10 8 5 8 8 9 8 5 5 5 5 4 4 5 5 5 5 4 3 4 4 4 4 4 3 3
Jagiellonia 11 11 12 10 6 4 4 3 3 3 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 3 3 3 4 4
Wisła 4 8 8 9 4 2 2 2 2 2 4 7 6 6 6 7 7 7 9 8 6 6 6 6 6 6 6 6 5 5
GKS Bełchatów 16 16 15 13 11 7 8 10 10 7 6 4 4 4 4 5 5 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6
Korona 9 13 10 6 9 6 7 6 6 6 7 8 8 8 9 9 9 9 7 9 9 10 10 10 10 10 10 10 7 7
Motor 3 3 4 8 12 13 13 12 13 10 11 11 13 13 14 12 11 10 11 10 10 9 8 8 7 7 8 8 8 8
Stal M. 13 9 5 3 3 9 9 7 7 8 10 9 10 9 7 6 6 6 6 7 8 8 7 7 8 8 7 7 9 9
Stal Rz. 8 6 1 1 1 5 6 5 4 4 5 6 7 7 8 8 8 8 8 6 7 7 9 9 9 9 9 9 10 10
ŁKS Łódź 5 7 13 14 13 10 11 9 9 11 9 10 9 10 11 11 13 12 13 12 13 14 14 14 14 11 12 11 11 11
KSZO Junior Ostrowiec 12 14 14 15 15 15 15 15 15 15 14 15 15 16 16 16 16 15 15 15 14 13 12 11 11 12 11 12 12 12
Olimpia E. 7 5 11 12 14 14 14 14 14 14 15 14 11 12 13 14 12 14 12 13 12 11 11 13 13 14 14 14 13 13
Stomil O. 2 4 9 5 8 12 10 11 12 13 13 13 14 14 10 10 10 11 10 11 11 12 13 12 12 13 13 13 14 14
ŁKS Łomża 15 15 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 15 16 16 16 15 15
Wisła P. 14 10 6 4 5 11 12 13 11 12 12 12 12 11 12 13 14 13 14 14 15 15 15 15 16 15 15 15 16 16

Lider kolejka po kolejce[edytuj | edytuj kod]

Legia WarszawaStal RzeszówLegia Warszawa

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość CRA BEŁ JAG KOR KSZ LEG ŁKS ŁOM PWA MOT ELB SMI STR STO WKR WPU
Cracovia 1:1 1:1 1:0 1:1 0:2 2:0 2:2 0:1 3:0 7:0 4:1 2:1 2:0 3:2 3:0
GKS Bełchatów 2:1 1:1 2:0 0:0 1:4 0:2 0:0 1:4 0:1 0:0 2:0 2:0 0:0 0:0 2:0
Jagiellonia Białystok 3:2 0:0 4:0 2:1 0:1 1:0 3:0 2:0 1:2 5:0 0:0 1:2 1:0 2:0 4:0
Korona Kielce 1:2 0:2 1:1 1:1 4:0 2:1 2:1 0:1 3:1 4:0 2:0 1:1 4:0 3:2 2:1
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 0:1 2:1 3:2 0:3 2:2 7:2 2:0 0:1 3:0 1:0 0:0 1:1 1:1 2:2
Legia Warszawa 3:0 3:0 3:1 1:0 1:1 1:2 1:0 3:0 4:0 4:0 1:0 9:0 4:0 5:0 3:0
ŁKS Łódź 1:8 1:3 0:2 1:2 0:0 0:1 4:2 3:2 3:2 1:3 2:4 1:4 0:4 1:2 3:1
ŁKS 1926 Łomża 3:1 2:2 1:2 1:1 0:1 0:2 1:0 1:0 1:1 1:0 0:5 0:3 0:3 1:2 3:2
MKS Polonia Warszawa 3:1 2:3 3:2 3:0 2:0 0:2 5:0 3:0 2:0 0:1 3:0 3:0 2:0 2:6 6:1
Motor Lublin 2:2 2:2 3:2 2:1 2:0 0:1 1:2 5:1 3:4 4:1 0:1 6:1 5:0 0:2 3:1
Olimpia Elbląg 1:2 2:3 1:2 1:1 3:0 2:0 0:3 0:2 0:3 4:1 1:0 3:1 2:0 0:2 0:3
Stal Mielec 3:4 0:1 0:0 1:1 2:1 0:2 1:2 3:1 3:2 0:3 2:1 0:1 1:1 2:0 3:0
Stal Rzeszów 1:0 1:1 0:2 3:1 0:0 0:3 0:2 1:1 0:2 3:1 3:0 0:0 2:1 0:0 0:2
Stomil Olsztyn 2:3 0:0 0:4 2:8 0:2 0:8 6:1 8:1 1:3 2:1 1:1 0:3 1:1 5:1 1:4
Wisła Kraków 3:1 2:1 3:2 0:1 2:1 0:3 3:2 2:0 0:2 0:0 5:0 2:3 2:0 4:1 2:0
Wisła Puławy 1:4 2:3 2:2 1:1 2:1 2:3 0:1 1:0 1:2 0:2 2:1 0:5 2:2 1:1 1:3

Źródło: 90minut
Objaśnienia:
1Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory: zielony – zwycięstwo gospodarzy, żółty – remis, różowy – zwycięstwo gości.

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

Półfinały ligi[edytuj | edytuj kod]

6 czerwca 2015
13:00
MKS Polonia Warszawa 1:0
(0:0)
Lech Poznań  
Grzegorz Janiszewski Gol 85' Raport Widzów: 450
Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
kartki:
Tomasz Kucz Żółta kartka
Kacper Roszak-Kasza Żółta kartka
Bartosz Wybraniec Żółta kartka
Marcin Kluska Żółta kartka
Maciej Wilanowski Żółta kartka
kartki:
Żółta kartka Marcin Banaszak
Żółta kartka Marcin Gawron

6 czerwca 2015
15:00
Górnik Zabrze 1:1
(0:0)
Legia Warszawa  
Bartosz Pikul Gol 81' Raport Mateusz Wieteska Gol 90' Widzów: 1000
Sędzia: Sebastian Krasny Kraków
kartki:
Maciej Wolański Żółta kartka
Bartosz Pikul Żółta kartka
Jakub Luberda Żółta kartka

10 czerwca 2015
15:00
Lech Poznań 1:0
(karne 4:2)
(1:0)
MKS Polonia Warszawa  
Kamil Szubertowski Gol 30' Raport
Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
kartki:
Mateusz Spychała Żółta kartka
Marcin Banaszak Żółta kartka
Marcin Gawron Żółta kartka
Jakub Pawlicki Żółta kartka
kartki:
Żółta kartka Mateusz Jaroszewski
Żółta kartka Bazyli Kokot
Żółta kartka Daniel Choroś
Czerwona kartka w 86. minucie 86' Grzegorz Janiszewski

10 czerwca 2015
17:00
Legia Warszawa 2:0
(0:0)
Górnik Zabrze  
Adam Ryczkowski Gol 62'
Konrad Michalak Gol 89'
Raport Widzów: 400
Sędzia: Zbigniew Dobrynin Łódź
kartki:
Robert Bartczak Żółta kartka
kartki:
Żółta kartka Karol Pstuś

Finał ligi[edytuj | edytuj kod]

17 czerwca 2015
17:00
Legia Warszawa 3:0
(0:0)
Lech Poznań Stadion Wojska Polskiego Warszawa  
Rafał Makowski Gol 64'
Michał Trąbka Gol 68'
Mateusz Hołownia Gol 90'
Raport Widzów: 2000
Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
kartki:
Bartosz Skowron Żółta kartka w 38. minucie 38'
Mateusz Hołownia Żółta kartka w 87. minucie 87'

20 czerwca 2015
17:00
Lech Poznań 2:3
(2:1)
Legia Warszawa Stadion Miejski Wronki  
Robert Janicki Gol 20'45+1' Raport Gol 8' Adam Ryczkowski
Gol 65' Mateusz Wieteska
Gol 88' Tomasz Nawotka
Widzów: 600
Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
kartki:
Marcin Gawron Żółta kartka w 30. minucie 30'
Marcin Banaszek Żółta kartka w 33. minucieDruga żółta kartka w 61. minucieCzerwona kartka w 61. minucie 33', 61'
Mateusz Lis Żółta kartka w 55. minucie 55'
Piotr Rymar Żółta kartka w 65. minucie 65'
Jakub Zagórski Czerwona kartka w 66. minucie 66'
Mateusz Spychała Żółta kartka w 80. minucie 80'
kartki:
Żółta kartka w 43. minucie 43' Eryk Rakowski
Czerwona kartka w 53. minucie 53' Miłosz Szczepański
Żółta kartka w 69. minucie 69' Mateusz Hołownia

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]