Coraline Thomas Hugue

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Coraline Hugue)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Coraline Hugue
Ilustracja
Data i miejsce urodzenia 11 marca 1984
Embrun, Francja
Klub EMHM Crevoux
Debiut w PŚ 15.01 2005, Nové Město
(43. miejsce – 10 km)
Pierwsze punkty w PŚ 21.01 2006, Oberstdorf
(27. miejsce – 15 km)
Dorobek medalowy
Reprezentacja  Francja
Mistrzostwa świata młodzieżowców
srebro Tarvisio 2007 15 km łączony

Coraline Hugue (ur. 11 marca 1984 w Embrun) – francuska biegaczka narciarska, wicemistrzyni świata młodzieżowców.

Kariera[edytuj | edytuj kod]

Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej Coraline Hugue pojawiła się 4 stycznia 2002 roku podczas zawodów Pucharu Kontynentalnego w Furtwangen, gdzie zajęła 57. miejsce w sprincie techniką dowolną. W 2003 roku wystąpiła na mistrzostwach świata juniorów w Sollefteå, jednak plasowała się poza trzecią dziesiątką. Na rozgrywanych rok później mistrzostwach świata młodzieżowców w Stryn była między innymi siódma na w biegu na 5 km stylem dowolnym oraz jedenasta w sztafecie. Na mistrzostwach świata młodzieżowców w Tarvisio w 2007 roku Hugue zdobyła srebrny medal w biegu łączonym na 15 km, przegrywając tylko z Rosjanką Juliją Czekalową. W Pucharze Świata zadebiutowała 15 stycznia 2005 roku w Novym Měscie, zajmując 43. miejsce w biegu na 10 km stylem dowolnym. Pierwsze pucharowe punkty wywalczyła nieco ponad rok później - 21 stycznia 2006 roku w Oberstdorfie zajęła 27. miejsce w biegu łączonym na 15 km. W klasyfikacji generalnej najlepiej wypadła w sezonie 2012/2013, który ukończyła na 48. pozycji. W 2009 roku wystąpiła na mistrzostwach świata w Libercu, zajmując między innymi ósme miejsce w sztafecie i czternaste na dystansie 30 km techniką dowolną. Podczas rozgrywanych w 2013 roku mistrzostw świata w Val di Fiemme, była dziesiąta w sprincie drużynowym i biegu na 10 km stylem dowolnym, a w sztafecie Francuzki z Hugue w składzie były szóste. Ponadto w 2012 roku została brązową medalistą mistrzostw Francji w biegu na 10 km stylem dowolnym.

Po sezonie 2018/2019 zakończyła karierę.

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Igrzyska olimpijskie Olympic rings without rims.svg[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwyciężczyni
22. 8 lutego 2014 Rosja Krasnaja Polana 15 km bieg łączony 38:33,6 min +1:59,5 min Norwegia Marit Bjørgen
4. 15 lutego 2014 Rosja Krasnaja Polana bieg sztafetowy 4×5 km[1] 53:02,7 min +45,0 s  Szwecja
7. 22 lutego 2014 Rosja Krasnaja Polana 30 km stylem dowolnym (start masowy) 1:11:05,2 min +1:24,3 min Norwegia Marit Bjørgen
29. 10 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 15 km bieg łączony 40:44,9 min +3:11,3 min Szwecja Charlotte Kalla
14. 15 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 10 km stylem dowolnym 25:00,5 min +1:37,4 min Norwegia Ragnhild Haga
12. 17 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang bieg sztafetowy 4×5 km[2] 51:24,3 min +4:25,9 min  Norwegia
8. 21 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang Sprint drużynowy stylem dowolnym[3] 15:56,47 min +36,02 s  Stany Zjednoczone

Mistrzostwa świata[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwyciężczyni
34. 21 lutego 2009 Czechy Liberec 15 km bieg łączony 40:55,3 min +3:20,3 min Polska Justyna Kowalczyk
8. 26 lutego 2009 Czechy Liberec bieg sztafetowy 4×5 km[4] 54:24,3 min +1:40,1 min  Finlandia
14. 28 lutego 2009 Czechy Liberec 30 km stylem dowolnym (start masowy) 1:16:10,6 h +2:23,5 min Polska Justyna Kowalczyk
32. 23 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme 15 km bieg łączony 39:04,4 min +2:44,2 min Norwegia Marit Bjørgen
10. 24 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme Sprint drużynowy stylem dowolnym[5] 20:24,44 min +46,57 s  Stany Zjednoczone
18. 26 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme 10 km stylem dowolnym 27:17,8 min +1:02,8 min Norwegia Therese Johaug
6. 28 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme bieg sztafetowy 4×5 km[1] 1:00:36,5 h +1:12,4 min  Norwegia
6. 22 lutego 2015 Szwecja Falun Sprint drużynowy stylem dowolnym[6] 14:29,57 min +30,26 s  Norwegia
12. 24 lutego 2015 Szwecja Falun 10 km stylem dowolnym 25:08,8 min +1:14,3 min Szwecja Charlotte Kalla
8. 26 lutego 2015 Szwecja Falun bieg sztafetowy 4×5 km[1] 49:04,7 min +3:08,1 min  Norwegia

Mistrzostwa świata juniorów[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurs Wynik Strata Zwyciężczyni
43. 4 lutego 2003 Szwecja Sollefteå 15 km stylem dowolnym (start masowy) 46:37,7 min +4:57,6 min Rosja Jekatierina Woroncowa
55. 6 lutego 2003 Szwecja Sollefteå 5 km stylem klasycznym 15:23,5 min +2:08,7 min Finlandia Mona-Liisa Malvalehto
32. 3 lutego 2004 Norwegia Stryn 15 km stylem klasycznym (start masowy) 46:12,6 min +3:54,9 min Rosja Irina Artiomowa
7. 5 lutego 2004 Norwegia Stryn 5 km stylem dowolnym 13:03,7 min +26,2 s Rosja Irina Artiomowa
48. 7 lutego 2004 Norwegia Stryn Sprint stylem dowolnym Norwegia Astrid Øvstedal
11. 8 lutego 2004 Norwegia Stryn bieg sztafetowy 4×5 km[7] 58:44,3 min +4:50,1 min  Rosja

Mistrzostwa świata młodzieżowców (do lat 23)[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwyciężczyni
16. 2 lutego 2006 Słowenia Kranj 10 km stylem klasycznym 28:07,0 min +2:13,5 min Polska Justyna Kowalczyk
13. 4 lutego 2006 Słowenia Kranj 15 km bieg łączony 44:14,7 min +2:04,2 min Polska Justyna Kowalczyk
22. 13 marca 2007 Włochy Tarvisio Sprint stylem klasycznym Słowacja Alena Procházková
12. 15 marca 2007 Włochy Tarvisio 10 km stylem dowolnym 24:28,1 min +49,7 s Szwajcaria Silvana Bucher
2.Silver medal with cup.svg 17 marca 2007 Włochy Tarvisio 15 km bieg łączony 41:53,8 min +6,4 s Rosja Julija Czekalowa

Puchar Świata[edytuj | edytuj kod]

Miejsca w klasyfikacji generalnej[edytuj | edytuj kod]

Sezon Miejsce
2004/2005 niesklasyfikowana
2005/2006 118.
2006/2007 niesklasyfikowana
2007/2008 60.
2008/2009 55.
2009/2010 112.
2010/2011 niesklasyfikowana
2011/2012 84.
2012/2013 48.
2013/2014 53.
2014/2015 39.
2015/2016 82.
2017/2018 65.

Miejsca w poszczególnych zawodach Pucharu Świata[edytuj | edytuj kod]

stan po zakończeniu sezonu 2017/2018

Sezon 2004/2005
Düsseldorf 23.10 (SP F) Gällivare 20.11 (10 km C) Ruka 26.11 (10 km F) Ruka 28.11 (10 km C) Berno 4.12 (SP F) Val di Fiemme 11.12 (2×7,5 km) Asiago 14.12 (SP C) Ramsau 18.12 (15 km F) Otepää 8.01 (10 km C) Nové Město na Moravě 15.01 (10 km F) Nové Město na Moravě 16.01 (SP F) Pragelato 22.01 (2×7,5 km) Reit im Winkl 12.02 (10 km F) Reit im Winkl 13.02 (SP C) Lahti 5.03 (SP C) Lahti 6.03 (10 km F) Drammen 9.03 (SP C) Oslo 12.03 (30 km C) Göteborg 16.03 (SP F) Falun 19.03 (2×7,5 km) punkty
- - - - - - - - - 43 - - - - - 49 - - - 53 0
Sezon 2005/2006
Düsseldorf 22.10 (SP F) Beitostølen 19.11 (10 km C) Ruka 26.11 (10 km C) Ruka 27.11 (10 km F) Vernon 10.12 (2×7,5 km) Vernon 11.12 (SP F) Canmore 15.12 (10 km F) Canmore 17.12 (15 km C) Nové Město na Moravě 30.12 (SP F) Nové Město na Moravě 31.12 (10 km F) Otepää 7.01 (10 km C) Otepää 8.01 (SP C) Val di Fiemme 14.01 (15 km F) Oberstdorf 21.01 (2×7,5 km) Oberstdorf 22.01 (SP C) Davos 4.02 (SP F) Davos 5.02 (10 km C) Bieg Wazów-Mora 4.03 (45 km C) Borlänge 7.03 (SP F) Falun 8.03 (2×5 km) Drammen 9.03 (SP C) Oslo 11.03 (30 km F) Changchun 15.03 (SP F) Sapporo 19.03 (2×7,5 km) punkty
- - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - - 4
Sezon 2006/2007
Düsseldorf 28.10 (SP F) Gällivare 18.11 (10 km F) Ruka 25.11 (SP C) Ruka 26.11 (10 km C) Cogne 13.12 (10 km C) La Clusaz 16.12 (15 km F) Monachium 31.12 (SP F) Oberstdorf 2.01 (2×5 km) Oberstdorf 3.01 (10 km C) Asiago 5.01 (SP F) Val di Fiemme 6.01 (15 km C) Val di Fiemme 7.01 (10 km F) TdS Rybińsk 20.01 (15 km F) Rybińsk 21.01 (SP F) Otepää 27.01 (10 km C) Otepää 28.01 (SP C) Davos 3.02 (10 km F) Changchun 15.02 (SP C) Changchun 16.02 (10 km F) Lahti 10.03 (SP F) Lahti 11.03 (10 km C) Drammen 14.03 (SP C) Oslo 17.03 (30 km C) Sztokholm 21.03 (SP C) Falun 24.03 (2×7,5 km) punkty
- 62 - - 57 32 57 50 - - - - - - - - - 36 - - - - - - - 45 0
Sezon 2007/2008
Düsseldorf 27.10 (SP F) Beitostølen 24.11 (10 km F) Ruka 1.12 (SP C) Ruka 2.12 (10 km C) Davos 8.12 (10 km C) Rybińsk 15.12 (15 km F) Rybińsk 16.12 (SP F) Nové Město na Moravě 28.12 (3,3 km C) Nové Město na Moravě 29.12 (10 km F) Praga 30.12 (SP F) Nové Město na Moravě 1.01 (10 km F) Nové Město na Moravě 2.01 (10 km C) Asiago 4.01 (SP F) Val di Fiemme 5.01 (10 km C) Val di Fiemme 6.01 (9 km F) TdS Canmore 22.01 (2×7,5 km) Canmore 23.01 (SP C) Canmore 25.01 (10 km F) Canmore 26.01 (SP F) Otepää 9.02 (10 km C) Otepää 10.02 (SP C) Liberec 16.02 (7,6 km F) Falun 23.02 (2×7,5 km) Sztokholm 27.02 (SP C) Lahti 1.03 (SP F) Lahti 2.03 (10 km C) Drammen 5.03 (SP C) Oslo 8.03 (30 km F) Bormio 14.03 (2,5 km F) Bormio 15-16.03 (10 km C + 10 km F) punkty
- 49 - - - 36 - - - - - - - - - - 29 - 28 - - - 34 21 - - - - 17 39 24 43
Sezon 2008/2009
Gällivare 22.11 (10 km F) Ruka 29.11 (SP C) Ruka 30.11 (10 km C) La Clusaz 6.12 (15 km F) Davos 13.12 (10 km C) Davos 14.12 (SP F) Düsseldorf 20.12 (SP F) Oberhof 27.12 (2,8 km F) Oberhof 28.12 (10 km C) Praga 29.12 (SP F) Nové Město na Moravě 31.12 (9 km C) Nové Město na Moravě 1.01 (SP F) Val di Fiemme 3.01 (10 km C) Val di Fiemme 4.01 (9 km F) TdS Whistler 16.01 (SP C) Whistler 17.01 (2×7,5 km) Otepää 24.01 (10 km C) Otepää 25.01 (SP C) Rybińsk 30.01 (10 km F) Rybińsk 31.01 (SP F) Valdidentro 13.02 (SP F) Valdidentro 14.02 (10 km C) Lahti 07.03 (SP F) Lahti 08.03 (10 km F) Trondheim 12.03 (SP C) Trondheim 14.03 (30 km C) Sztokholm 18.03 (SP C) Falun 20.03 (2,5 km F) Falun 21.03 (2×5 km) Falun 22.03 (10 km F) FPŚ punkty
35 - - 22 - - - - - - - - - - - 38 15 - - 32 - - 44 - 25 - - 61 11 34 23 27 71
Sezon 2009/2010
Beitostølen 21.11 (10 km F) Ruka 28.11 (SP C) Ruka 29.11 (10 km C) Düsseldorf 5.12 (SP F) Davos 12.12 (10 km F) Davos 13.12 (SP F) Rogla 19.12 (SP C) Rogla 20.12 (15 km C) Oberhof 1.01 (2,8 km F) Oberhof 2.01 (10 km C) Oberhof 3.01 (SP C) Praga 4.01 (SP F) Toblach 6.01 (16 km F) Toblach 7.01 (5 km C) Val di Fiemme 9.01 (10 km C) Val di Fiemme 10.01 (9 km F) TdS Otepää 16.01 (10 km C) Otepää 17.01 (SP C) Rybińsk 22.01 (SP F) Rybińsk 23.01 (2×7,5 km) Canmore 5.02 (10 km F) Canmore 6.02 (SP C) Lahti 6.03 (2×7,5 km) Drammen 11.03 (SP C) Oslo 13.03 (30 km F) Oslo 14.03 (SP F) Sztokholm 17.03 (SP C) Falun 19.03 (2,5 km C) Falun 20.03 (2×5 km) FPŚ punkty
- - - - - - - - 58 71 70 51 53 48 44 24 40 - - - - - - - - - - - - - - 7
Sezon 2010/2011
Gällivare 20.11 (10 km F) Ruka 26.11 (SP C) Ruka 27.11 (5 km C) Ruka 28.11 (10 km F) RT Düsseldorf 4.12 (SP F) Davos 11.12 (10 km C) Davos 12.12 (SP F) La Clusaz 18.12 (15 km F) Oberhof 31.12 (2,5 km F) Oberhof 1.01 (10 km C) Oberstdorf 2.01 (SP C) Oberstdorf 3.01 (2×5 km) Toblach 5.01 (SP F) Toblach 6.01 (15 km F) Val di Fiemme 8.01 (10 km C) Val di Fiemme 9.01 (9 km F) TdS Liberec 15.01 (SP F) Otepää 22.01 (10 km C) Otepää 23.01 (SP C) Rybińsk 4.02 (2×5 km) Rybińsk 5.02 (SP F) Drammen 19.02 (10 km C) Drammen 20.02 (SP F) Lahti 12.03 (2×5 km) Lahti 13.03 (SP C) Sztokholm 16.03 (SP C) Falun 18.03 (2,5 km C) Falun 19.03 (2×5 km) FPŚ punkty
50 - - - - - - - 47 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2011/2012
Sjusjøen 19.11 (10 km F) Ruka 25.11 (SP C) Ruka 26.11 (5 km F) Ruka 27.11 (10 km C) RT Düsseldorf 3.12 (SP F) Davos 10.12 (15 km F) Davos 11.12 (SP F) Rogla 17.12 (10 km C) Rogla 18.12 (SP F) Oberhof 29.12 (3,1 km F) Oberhof 30.12 (10 km C) Oberstdorf 31.12 (SP C) Oberstdorf 1.01 (2×5 km) Toblach 3.01 (3,3 km C) Toblach 4.01 (SP F) Toblach 5.01 (15 km F) Val di Fiemme 7.01 (10 km C) Val di Fiemme 8.01 (9 km F) TdS Mediolan 14.01 (SP F) Otepää 21.01 (SP C) Otepää 22.01 (10 km C) Moskwa 2.02 (SP F) Rybińsk 4.02 (10 km F) Rybińsk 5.02 (2×7,5 km) Nové Město na Moravě 11.02 (15 km C) Szklarska Poręba 17.02 (SP F) Szklarska Poręba 18.02 (10 km C) Lahti 3.03 (2×7,5 km) Lahti 4.03 (SP C) Drammen 7.03 (SP C) Oslo 11.03 (30 km C) Sztokholm 14.03 (SP C) Falun 16.03 (2,5 km F) Falun 17.03 (10 km C) FPŚ punkty
61 68 37 48 46 - 43 - - - 23 58 54 38 47 55 42 46 37 45 - - - - 38 - - - - 47 - - - - - - - 12
Sezon 2012/2013
Gällivare 24.11 (10 km F) Ruka 30.11 (SP C) Ruka 1.12 (5 km F) Ruka 2.12 (10 km C) RT Québec 8.12 (SP F) Canmore 13.12 (10 km C) Canmore 15.12 (SP F) Canmore 16.12 (2×7,5 km) Oberhof 29.12 (3,1 km F) Oberhof 30.12 (9 km C) Val Müstair 1.01 (SP F) Toblach 3.01 (15 km F) Toblach 4.01 (3,3 km C) Val di Fiemme 5.01 (10 km C) Val di Fiemme 6.01 (9 km F) TdS Liberec 12.01 (SP C) La Clusaz 19.01 (10 km C) Krasnaja Polana 1.02 (SP F) Krasnaja Polana 2.02 (2×7,5 km) Davos 16.02 (SP C) Davos 17.02 (10 km F) Lahti 9.03 (SP F) Lahti 10.03 (10 km C) Drammen 13.03 (SP C) Oslo 17.03 (30 km F) Sztokholm 20.03 (SP C) Falun 22.03 (2,5 km F) Falun 23.03 (10 km C) FPŚ punkty
33 72 24 50 50 - 42 - 33 7 40 38 32 53 42 15 29 - 41 - - - 12 - - - 12 51 18 44 36 120
Sezon 2013/2014
Ruka 29.11 (SP C) Ruka 30.11 (5 km C) Ruka 1.12 (10 km F) RT Lillehammer 7.12 (10 km C) Davos 14.12 (15 km F) Davos 15.12 (SP F) Asiago 21.12 (SP C) Oberhof 28.12 (3 km F) Oberhof 29.12 (SP F) Lenzerheide 31.12 (SP F) Lenzerheide 1.01 (10 km C) Toblach 3.01 (15 km F) Val di Fiemme 4.01 (5 km C) Val di Fiemme 5.01 (9 km F) TdS Nové Město na Moravě 11.01 (SP F) Szklarska Poręba 18.01 (SP F) Szklarska Poręba 19.01 (10 km C) Toblach 1.02 (10 km C) Toblach 2.02 (SP F) Lahti 1.03 (SP F) Lahti 2.03 (10 km F) Drammen 5.03 (SP C) Oslo 9.03 (30 km C) Falun 14.03 (SP C) Falun 15.03 (2×7,5 km) FPŚ punkty
66 54 31 39 63 - 17 - 17 25 38 55 26 34 23 26 - - - 30 - - 10 - - - - - 94
Sezon 2014/2015
Ruka 29.11 (SP C) Ruka 30.11 (10 km C) Lillehammer 5.12 (SP F) Lillehammer 6.12 (5 km F) Lillehammer 7.12 (10 km C) LT Davos 13.12 (10 km C) Davos 14.12 (SP F) Davos 20.12 (10 km F) Davos 21.12 (SP F) Oberstdorf 3.01 (3,2 km F) Oberstdorf 4.01 (10 km C) Val Müstair 6.01 (SP F) Toblach 7.01 (5 km C) Toblach 8.01 (15 km F) Val di Fiemme 10.01 (10 km C) Val di Fiemme 11.01 (9 km F) TdS Otepää 17.01 (SP C) Rybińsk 23.01 (10 km F) Rybińsk 24.01 (SP F) Rybińsk 25.01 (2×7,5 km) Östersund 14.02 (SP C) Östersund 15.02 (10 km F) Lahti 7.03 (SP F) Lahti 8.03 (10 km C) Drammen 11.03 (SP C) Oslo 15.03 (30 km F) punkty
- 53 40 26 48 45 - - 28 - 9 34 42 39 21 22 18 18 - 18 36 - - 19 - - - 12 168
Sezon 2015/2016
Ruka 27.11 (SP C) Ruka 28.11 (5 km F) Ruka 29.11 (10 km C) RT Lillehammer 5.12 (2×7,5 km) Davos 12.12 (15 km F) Davos 13.12 (SP F) Toblach 19.12 (SP F) Toblach 20.12 (10 km C) Lenzerheide 1.01 (SP F) Lenzerheide 2.01 (15 km C) Lenzerheide 3.01 (5 km F) Oberstdorf 5.01 (SP C) Oberstdorf 6.01 (10 km C) Toblach 8.01 (5 km F) Val di Fiemme 9.01 (10 km C) Val di Fiemme 10.01 (9 km F) TdS Planica 16.01 (SP F) Nové Město na Moravě 23.01 (10 km F) Drammen 3.02 (SP C) Oslo 7.02 (30 km C) Sztokholm 11.02 (SP C) Falun 13.02 (5 km C) Falun 14.02 (10 km F) Lahti 20.02 (SP F) Lahti 21.02 (2×7,5 km) Gatineau 1.03 (SP F) Montreal 2.03 (10,5 km C) Québec 4.03 (SP F) Québec 5.03 (10 km F) Canmore 8.03 (SP C) Canmore 9.03 (2×7,5 km) Canmore 11.03 (10 km F) Canmore 12.03 (10 km C) STK punkty
- - - - 53 24 - - - 58 60 60 - - - - - - - 22 - - - - 51 - - - - - - - - - - - 16
Sezon 2017/2018
Ruka 24.11 (SP C) Ruka 25.11 (10 km C) Ruka 26.11 (10 km F) RT Lillehammer 2.12 (SP C) Lillehammer 3.12 (2×7,5 km) Davos 9.12 (SP F) Davos 10.12 (10 km F) Toblach 16.12 (10 km F) Toblach 17.12 (10 km C) Lenzerheide 30.12 (SP F) Lenzerheide 31.12 (10 km C) Lenzerheide 1.01 (10 km F) Oberstdorf 4.01 (10 km F) Val di Fiemme 6.01 (10 km C) Val di Fiemme 7.01 (9 km F) TdS Drezno 13.01 (SP F) Planica 20.01 (SP C) Planica 21.01 (10 km C) Seefeld 27.01 (SP F) Seefeld 28.01 (10 km F) Lahti 3.03 (SP F) Lahti 4.03 (10 km C) Drammen 7.03 (SP C) Oslo 11.03 (30 km F) Falun 16.03 (SP F) Falun 17.03 (10 km C) Falun 18.03 (10 km F) FPŚ punkty
- - - - - - - 26 34 54 54 58 41 23 - - - - - - - 16 - - - 16 57 51 21 38 53
Legenda
1 2 3 4-10 11-30 31-100 wyniki anulowane

DNF - zawodnik nie ukończył biegu
- zawodnik nie wystartował
TdS - Tour de Ski FPŚ - Finał Pucharu Świata RT - Ruka Triple LT - Lillehammer Tour STK - Ski Tour Kanada

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b c Skład drużyny: Aurore Jean, Célia Aymonier, Anouk Faivre-Picon, Coraline Hugue
  2. Skład drużyny: Aurore Jean, Anouk Faivre-Picon, Coraline Thomas Hugue, Delphine Claudel.
  3. Skład drużyny: Aurore Jean, Coraline Thomas Hugue
  4. Skład drużyny: Élodie Bourgeois-Pin, Karine Philippot, Coraline Hugue, Célia Bourgeois
  5. Skład drużyny: Célia Aymonier, Coraline Hugue
  6. Skład drużyny: Coraline Thomas Hugue, Célia Aymonier
  7. Skład drużyny: Alexandra Zeno, Coraline Hugue, Aurélie Jaegy, Sophie Fargeas

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]