Curlers Corner Autumn Gold Curling Classic 2013

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Curlers Corner Autumn Gold Curling Classic 2013 - 36. edycja kobiecego turnieju curlingowego zaliczanego do Wielkiego Szlema, turniej rozegrano między 11 a 14 października 2013 w Calgary, na ośmiotorowym lodowisku Calgary Curling Club.

W rywalizacji brały udział 32 drużyny (25 kanadyjskich oraz po jednej ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Danii, Szkocji, Szwajcarii, Rosji i Chin). Łączna pula nagród wyniosła 54 000 dolarów, zwycięska drużyna zainkasowała 14 000.

Tytułów mistrzowskich broniła Sherry Middaugh. W meczu finałowym zespół Eve Muirhead pokonał 8:3 Chinki dowodzone przez Wang Bingyu.

Spis treści
Drużyny
Runda A
A1-A16A17-A24A25-A28A29-A30
Runda B
B1-B8B9-B16B17-B22B23-B26B27-B28
Runda C
C1-C6C7-C14C15-C20C21-C24
Faza finałowa
ĆwierćfinałyPółfinałyFinał
Linki zewnętrzne
2012 2013 2014

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Czwarta Trzecia Druga Otwierająca Miasto
Cathy Auld Janet Murphy Stephanie Matheson Melissa Foster Toronto
 Ontario
Cheryl Bernard Susan O’Connor Lori Olson-Johns Shannon Aleksic Calgary
 Alberta
Erika Brown Debbie McCormick Jessica Schultz Ann Swisshelm Madison
 Stany Zjednoczone
Chelsea Carey Kristy McDonald Kristen Foster Lindsay Titheridge Winnipeg
 Manitoba
Laura Crocker Erin Carmody Rebecca Pattison Jen Gates Edmonton
 Alberta
Lisa Eyamie Desiree Owen Jodi Marthaller Stephanie Malekoff Grande Prairie
 Alberta
Satsuki Fujisawa Miyo Ichikawa Emi Shimizu Miyuki Satō Nagano
 Japonia
Tiffany Game Vanessa Pouliot Jennifer Van Wieren Melissa Pierce Edmonton
 Alberta
Teryn Hamilton Hayley Furst Jody Keim Heather Hansen Calgary
 Alberta
Amber Holland Jolene Campbell Dailene Sivertson Brooklyn Lemon Regina
 Saskatchewan
Rachel Homan Emma Miskew Alison Kreviazuk Lisa Weagle Ottawa
 Ontario
Tracy Horgan Jenn Horgan Jenna Enge Amanda Gates Sudbury
 Ontario
Michèle Jäggi Marisa Winkelhausen Stephanie Jäggi Melanie Barbezat Berno
 Szwajcaria
Heather Jensen Darah Provencal Shana Snell Morgan Muise Calgary
 Alberta
Jennifer Jones Kaitlyn Lawes Jill Officer Dawn McEwen Winnipeg
 Manitoba
Jessie Kaufman Tiffany Steuber Dayna Demmans Stephanie Enright Spruce Grove
 Alberta
Shannon Kleibrink Bronwen Webster Kalynn Park Chelsey Matson Calgary
 Alberta
Stefanie Lawton Sherry Anderson Sherri Singler Marliese Kasner Saskatoon
 Saskatchewan
Sherry Middaugh Jo-Ann Rizzo Lee Merklinger Leigh Armstrong Coldwater
 Ontario
Eve Muirhead Anna Sloan Vicki Adams Claire Hamilton Stirling
 Szkocja
Heather Nedohin Beth Iskiw Jessica Mair Laine Peters Edmonton
 Alberta
Lene Nielsen Helle Simonsen Jeanne Ellegaard Maria Poulsen Hvidovre
 Dania
Jocelyn Peterman Brittany Tran Rebecca Konschuh Kristine Anderson Red Deer
 Alberta
Casey Scheidegger Denise Kinghorn Jessie Scheidegger Kimberly Anderson Lethbridge
 Alberta
Kelly Scott Jeanna Schraeder Sasha Carter Sarah Wazney Kelowna
 Kolumbia Brytyjska
Jill Shumay Kara Johnston Taryn Holtby Jinaye Ayrey Maidstone
 Saskatchewan
Anna Sidorowa Ludmiła Priwiwkowa Margarita Fomina Ekaterina Gałkina Moskwa
 Rosja
Renée Sonnenberg Lawnie MacDonald Cary-Anne McTaggart Rona Pasika Grande Prairie
 Alberta
Barb Spencer Katie Spencer Jenna Loder Raunora Westcott Winnipeg
 Manitoba
Valerie Sweeting Dana Ferguson Joanne Taylor Rachelle Pidherny Edmonton
 Alberta
Wang Bingyu Liu Yin Yue Qingshuang Zhou Yan Harbin
 Chiny
Crystal Webster Cathy Overton-Clapham Geri-Lynn Ramsay Samantha Preston Calgary
 Alberta

Runda A[edytuj | edytuj kod]

 
                                     
A1  Ontario Rachel Homan 4  
 Alberta Jocelyn Peterman 2  
  A17  Ontario Rachel Homan 7  
   Alberta Valerie Sweeting 3  
A2  Alberta Valerie Sweeting 7
 Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 1  
  A25  Ontario Rachel Homan 7  
   Alberta Shannon Kleibrink 5  
A3  Ontario Sherry Middaugh 4  
 Alberta Casey Scheidegger 6  
  A18  Alberta Casey Scheidegger 3
   Alberta Shannon Kleibrink 8  
A4  Alberta Shannon Kleibrink 6
 Manitoba Barb Spencer 2  
  A29  Ontario Rachel Homan 4
   Szkocja Eve Muirhead 6
A5  Szkocja Eve Muirhead 9  
 Alberta Jessie Kaufman 1  
  A19  Szkocja Eve Muirhead 7
   Ontario Cathy Auld 4  
A6  Alberta Cheryl Bernard 4
 Ontario Cathy Auld 7  
  A26  Szkocja Eve Muirhead 7
   Alberta Lisa Eyamie 4  
A7  Rosja Anna Sidorowa 4  
 Alberta Lisa Eyamie 5  
  A20  Alberta Lisa Eyamie 4
   Ontario Tracy Horgan 3  
A8  Stany Zjednoczone Erika Brown 3
 Ontario Tracy Horgan 4  
 
                                     
A9  Manitoba Jennifer Jones 6  
 Alberta Teryn Hamilton 3  
  A21  Manitoba Jennifer Jones 6  
   Saskatchewan Amber Holland 3  
A10  Saskatchewan Amber Holland 8
 Alberta Crystal Webster 6  
  A27  Manitoba Jennifer Jones 7  
   Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 6  
A11  Manitoba Chelsea Carey 4  
 Saskatchewan Jill Shumay 3  
  A22  Manitoba Chelsea Carey 5
   Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 7  
A12  Alberta Renée Sonnenberg 4
 Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 8  
  A30  Manitoba Jennifer Jones 3
   Saskatchewan Stefanie Lawton 7
A13  Saskatchewan Stefanie Lawton 8  
 Alberta Heather Jensen 1  
  A23  Saskatchewan Stefanie Lawton 6
   Szwajcaria Michèle Jäggi 5  
A14  Szwajcaria Michèle Jäggi 8
 Dania Lene Nielsen 4  
  A28  Saskatchewan Stefanie Lawton 6
   Alberta Laura Crocker 4  
A15  Alberta Heather Nedohin 6  
 Alberta Tiffany Game 5  
  A24  Alberta Heather Nedohin 3
   Alberta Laura Crocker 5  
A16  Alberta Laura Crocker 5
 Japonia Satsuki Fujisawa 0  

A1-A16[edytuj | edytuj kod]

A1[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A17, przegrana do B1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 0 0 1 0 1 4
Alberta Jocelyn Peterman 0 0 0 1 0 0 2 0 3

A2[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A17, przegrana do B1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 0 3 0 0 1 1 2 x 7
Kolumbia Brytyjska Kelly Scott Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 0 0 x 1

A3[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A18, przegrana do B2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Sherry Middaugh Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 1 0 1 0 4
Alberta Casey Scheidegger 0 0 0 3 0 2 0 1 6

A4[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A18, przegrana do B2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 1 0 2 0 x x x 6
Manitoba Barb Spencer 0 0 1 0 1 x x x 2

A5[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A19, przegrana do B3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szkocja Eve Muirhead Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 2 6 0 x x x x 9
Alberta Jessie Kaufman 0 0 0 1 x x x x 1

A6[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A19, przegrana do B3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Cheryl Bernard Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 1 0 x 4
Ontario Cathy Auld 1 0 2 0 3 0 1 x 7

A7[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A20, przegrana do B4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Rosja Anna Sidorowa 0 0 2 1 0 0 1 0 4
Alberta Lisa Eyamie Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 0 0 2 0 1 5

A8[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 9:30
Zwyciężczyni do A20, przegrana do B4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Stany Zjednoczone Erika Brown 1 0 0 0 1 1 0 0 0 3
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 0 2 0 1 4

A9[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A21, przegrana do B5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 1 1 1 6
Alberta Teryn Hamilton 1 0 1 1 0 0 0 0 3

A10[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A21, przegrana do B5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Amber Holland Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 2 0 3 0 1 8
Alberta Crystal Webster 0 0 2 0 2 0 2 0 6

A11[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A22, przegrana do B6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey 0 1 0 0 0 2 1 0 4
Saskatchewan Jill Shumay Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 1 0 0 1 3

A12[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A22, przegrana do B6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Renée Sonnenberg 2 0 1 0 0 1 0 x 4
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 4 0 1 x 8

A13[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A23, przegrana do B7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Stefanie Lawton 4 1 3 0 x x x x 8
Alberta Heather Jensen Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 x x x x 1

A14[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A23, przegrana do B7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szwajcaria Michèle Jäggi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 3 0 2 x 8
Dania Lene Nielsen 0 1 0 1 0 2 0 x 4

A15[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A24, przegrana do B8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Alberta Heather Nedohin Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 0 1 0 0 1 6
Alberta Tiffany Game 0 0 2 0 1 0 1 1 0 5

A16[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013, 13:15
Zwyciężczyni do A24, przegrana do B8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Laura Crocker 0 0 1 2 1 1 x x 5
Japonia Satsuki Fujisawa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 0 x x 0

A17-A24[edytuj | edytuj kod]

A17[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Zwyciężczyni A1 – zwyciężczyni A2; zwyciężczyni do A25, przegrana do B16

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan 0 2 0 0 1 0 4 x 7
Alberta Valerie Sweeting Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 1 0 x 3

A18[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Zwyciężczyni A3 – zwyciężczyni A4; zwyciężczyni do A25, przegrana do B15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger 1 0 0 1 0 1 0 0 3
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 1 0 2 3 8

A19[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Zwyciężczyni A5 – zwyciężczyni A6; zwyciężczyni do A26, przegrana do B14

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szkocja Eve Muirhead Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 1 3 0 x 7
Ontario Cathy Auld 0 1 0 1 0 0 2 x 4

A20[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Zwyciężczyni A7 – zwyciężczyni A8; zwyciężczyni do A26, przegrana do B13

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Lisa Eyamie 1 0 0 0 0 2 0 1 4
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 0 0 1 0 3

A21[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A9 – zwyciężczyni A10; zwyciężczyni do A27, przegrana do B12

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 3 0 1 0 x 6
Saskatchewan Amber Holland 0 0 2 0 1 0 0 x 3

A22[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A11 – zwyciężczyni A12; zwyciężczyni do A27, przegrana do B11

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 2 0 1 0 5
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 1 0 1 1 0 1 0 3 7

A23[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A13 – zwyciężczyni A14; zwyciężczyni do A28, przegrana do B10

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Stefanie Lawton 2 0 2 1 0 1 0 0 6
Szwajcaria Michèle Jäggi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 1 1 5

A24[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A15 – zwyciężczyni A16; zwyciężczyni do A28, przegrana do B9

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Nedohin 0 2 0 1 0 0 0 x 3
Alberta Laura Crocker Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 1 0 0 0 1 x 5

A25-A28[edytuj | edytuj kod]

A25[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni A17 – zwyciężczyni A18; zwyciężczyni do A29, przegrana do B21

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan 0 1 0 3 0 0 3 x 7
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 1 1 0 x 5

A26[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni A19 – zwyciężczyni A20; zwyciężczyni do A29, przegrana do B18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szkocja Eve Muirhead 1 0 3 1 0 2 0 x 7
Alberta Lisa Eyamie Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 2 x 4

A27[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni A21 – zwyciężczyni A22; zwyciężczyni do A30, przegrana do B17

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 1 2 0 1 7
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 2 0 0 2 0 0 2 0 6

A28[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni A23 – zwyciężczyni A24; zwyciężczyni do A30, przegrana do B20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Stefanie Lawton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 3 0 1 6
Alberta Laura Crocker 0 0 1 1 0 0 2 0 4

A29-A30[edytuj | edytuj kod]

A29[edytuj | edytuj kod]

6 października 2010; 16:30
Zwyciężczyni A25 – zwyciężczyni A26; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do B24

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 2 0 1 0 4
Szkocja Eve Muirhead 0 1 0 1 0 2 0 2 6

A30[edytuj | edytuj kod]

6 października 2010; 20:15
Zwyciężczyni A27 – zwyciężczyni A28; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do B26

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones 1 0 1 0 0 1 0 x 3
Saskatchewan Stefanie Lawton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 3 1 0 2 x 7

Runda B[edytuj | edytuj kod]

 
                                               
   
   
     
     
 
   
  B17  Alberta Heather Nedohin 5  
   Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 3  
   
   
  B9  Alberta Heather Nedohin 7
   Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 3  
B1  Alberta Jocelyn Peterman 2
 Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 7  
  B23  Alberta Heather Nedohin 5  
   Szwajcaria Michèle Jäggi 6  
   
   
   
     
 
   
  B18  Szwajcaria Michèle Jäggi 7
   Alberta Lisa Eyamie 3  
   
   
  B10  Szwajcaria Michèle Jäggi 4
   Manitoba Barb Spencer 3  
B2  Manitoba Barb Spencer 6
 Ontario Sherry Middaugh 3  
B27  Szwajcaria Michèle Jäggi 6
 Ontario Rachel Homan 4
   
   
     
     
 
   
     
     
   
   
   
     
 
   
  B24  Ontario Rachel Homan 8
   Manitoba Chelsea Carey 2  
   
   
  B11  Manitoba Chelsea Carey 9
   Alberta Cheryl Bernard 5  
B3  Alberta Jessie Kaufman 1
 Alberta Cheryl Bernard 9  
  B19  Manitoba Chelsea Carey 5
   Rosja Anna Sidorowa 2  
   
   
  B12  Saskatchewan Amber Holland 3
   Rosja Anna Sidorowa 6  
B4  Rosja Anna Sidorowa 7
 Stany Zjednoczone Erika Brown 6  
 
                                               
   
   
     
     
 
   
  B20  Alberta Crystal Webster 3  
   Alberta Laura Crocker 6  
   
   
  B13  Ontario Tracy Horgan 4
   Alberta Crystal Webster 6  
B5  Alberta Teryn Hamilton 4
 Alberta Crystal Webster 6  
  B25  Alberta Laura Crocker 8  
   Ontario Cathy Auld 3  
   
   
   
     
 
   
  B21  Ontario Cathy Auld 7
   Alberta Shannon Kleibrink 6  
   
   
  B14  Ontario Cathy Auld 9
   Saskatchewan Jill Shumay 3  
B6  Saskatchewan Jill Shumay 8
 Alberta Renée Sonnenberg 4  
B28  Alberta Laura Crocker 2
 Alberta Valerie Sweeting 8
   
   
     
     
 
   
     
     
   
   
   
     
 
   
  B26  Manitoba Jennifer Jones 4
   Alberta Valerie Sweeting 6  
   
   
  B15  Alberta Casey Scheidegger 4
   Dania Lene Nielsen 6  
B7  Alberta Heather Jensen 4
 Dania Lene Nielsen 5  
  B22  Dania Lene Nielsen 5
   Alberta Valerie Sweeting 7  
   
   
  B16  Alberta Valerie Sweeting 6
   Japonia Satsuki Fujisawa 4  
B8  Alberta Tiffany Game 2
 Japonia Satsuki Fujisawa 5  

B1-B8[edytuj | edytuj kod]

B1[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Przegrana A1 – przegrana A2; zwyciężczyni do B9, przegrana do C1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Jocelyn Peterman 0 1 0 0 1 0 x x 2
Kolumbia Brytyjska Kelly Scott Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 1 0 2 x x 7

B2[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Przegrana A3 – przegrana A4; zwyciężczyni do B10, przegrana do C1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Barb Spencer Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 2 1 0 1 6
Ontario Sherry Middaugh 0 0 0 2 0 0 1 0 3

B3[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Przegrana A5 – przegrana A6; zwyciężczyni do B11, przegrana do C2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Jessie Kaufman Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 x x x 1
Alberta Cheryl Bernard 1 0 0 4 4 x x x 9

B4[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 17:15
Przegrana A7 – przegrana A8; zwyciężczyni do B12, przegrana do C2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Rosja Anna Sidorowa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 2 0 2 0 1 7
Stany Zjednoczone Erika Brown 1 2 0 1 0 1 0 1 0 6

B5[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 21:00
Przegrana A9 – przegrana A10; zwyciężczyni do B13, przegrana do C3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Teryn Hamilton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 1 0 x 4
Alberta Crystal Webster 0 1 0 2 0 0 3 x 6

B6[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 21:00
Przegrana A11 – przegrana A12; zwyciężczyni do B14, przegrana do C3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Jill Shumay 0 2 2 0 3 0 1 x 8
Alberta Renée Sonnenberg Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 2 0 x 4

B7[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 21:00
Przegrana A13 – przegrana A14; zwyciężczyni do B15, przegrana do C4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Jensen 0 0 1 1 0 1 1 0 4
Dania Lene Nielsen Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 2 0 0 2 5

B8[edytuj | edytuj kod]

11 października 2013; 21:00
Przegrana A15 – przegrana A16; zwyciężczyni do B16, przegrana do C4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Tiffany Game 0 0 1 0 0 1 0 x 2
Japonia Satsuki Fujisawa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 2 1 0 0 x 5

B9-B16[edytuj | edytuj kod]

B9[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B1 – przegrana A24; zwyciężczyni do B17, przegrana do C12

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Nedohin Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 0 1 2 x 7
Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 0 0 1 0 2 0 0 x 3

B10[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B2 – przegrana A23; zwyciężczyni do B18, przegrana do C12

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Barb Spencer Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 0 1 3
Szwajcaria Michèle Jäggi 0 0 1 1 0 0 2 0 4

B11[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B3 – przegrana A22; zwyciężczyni do B19, przegrana do C5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 0 3 0 3 9
Alberta Cheryl Bernard 0 1 0 2 0 0 2 0 5

B12[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B4 – przegrana A21; zwyciężczyni do B19, przegrana do C5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Amber Holland 0 0 0 1 0 2 0 x 3
Rosja Anna Sidorowa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 1 0 2 0 1 x 6

B13[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni B5 – przegrana A20; zwyciężczyni do B20, przegrana do C14

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 2 0 1 0 4
Alberta Crystal Webster 0 2 0 2 0 1 0 1 6

B14[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni B6 – przegrana A19; zwyciężczyni do B21, przegrana do C14

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Cathy Auld Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 2 1 0 3 x 9
Saskatchewan Jill Shumay 0 0 1 0 0 2 0 x 3

B15[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni B7 – przegrana A18; zwyciężczyni do B22, przegrana do C6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 0 0 1 x 4
Dania Lene Nielsen 0 2 0 0 1 3 0 x 6

B16[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni B8 – przegrana A17; zwyciężczyni do B22, przegrana do C6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 2 0 2 6
Japonia Satsuki Fujisawa 0 0 0 1 0 2 0 1 0 4

B17-B22[edytuj | edytuj kod]

B17[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni B9 – przegrana A27; zwyciężczyni do B23, przegrana do C9

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Nedohin Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 1 1 5
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 0 1 0 2 0 0 0 3

B18[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni B10 – przegrana A26; zwyciężczyni do B23, przegrana do C10

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szwajcaria Michèle Jäggi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 2 2 0 1 x 7
Alberta Lisa Eyamie 1 0 1 0 0 1 0 x 3

B19[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni B11 – zwyciężczyni B12; zwyciężczyni do B24, przegrana do C13

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 1 1 x 5
Rosja Anna Sidorowa 0 0 1 0 1 0 0 x 2

B20[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni B13 – przegrana A28; zwyciężczyni do B25, przegrana do C7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Crystal Webster 0 1 0 1 0 0 1 x 3
Alberta Laura Crocker Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 3 0 2 0 0 x 6

B21[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni B14 – przegrana A25; zwyciężczyni do B25, przegrana do C8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Ontario Cathy Auld 2 0 1 0 2 1 0 0 1 7
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 0 2 0 0 0 1 0 6

B22[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni B15 – zwyciężczyni B16; zwyciężczyni do B26, przegrana do C11

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Dania Lene Nielsen 0 1 0 0 2 0 2 0 5
Alberta Valerie Sweeting Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 1 0 2 0 2 7

B23-B26[edytuj | edytuj kod]

B23[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B17 – zwyciężczyni B18; zwyciężczyni do B27, przegrana do C19

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Nedohin 0 0 3 0 1 0 0 1 5
Szwajcaria Michèle Jäggi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 3 0 0 2 0 6

B24[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B19 – przegrana A29; zwyciężczyni do B27, przegrana do C20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey 0 0 1 0 1 0 x x 2
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 3 0 3 x x 8

B25[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B20 – zwyciężczyni B21; zwyciężczyni do B28, przegrana do C17

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Laura Crocker Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 2 3 x x 8
Ontario Cathy Auld 0 1 0 2 0 0 x x 3

B26[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Zwyciężczyni B22 – przegrana A30; zwyciężczyni do B28, przegrana do C18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 0 2 0 0 2 1 0 1 6
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 2 0 0 0 0 4

B27-B28[edytuj | edytuj kod]

B27[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni B23 – zwyciężczyni B24; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do C21

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szwajcaria Michèle Jäggi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 0 0 1 1 6
Ontario Rachel Homan 0 0 1 0 2 1 0 0 4

B28[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni B25 – zwyciężczyni B26; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do C22

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Laura Crocker 1 0 0 1 0 0 x x 2
Alberta Valerie Sweeting Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 4 2 x x 8

Runda C[edytuj | edytuj kod]

 
                                     
   
   
  C7  Alberta Crystal Webster 5  
   Ontario Sherry Middaugh 6  
C1  Alberta Jocelyn Peterman 3
 Ontario Sherry Middaugh 5  
  C15  Ontario Sherry Middaugh 3  
   Alberta Shannon Kleibrink 5  
   
   
  C8  Alberta Shannon Kleibrink 7
   Stany Zjednoczone Erika Brown 2  
C2  Alberta Jessie Kaufman 4
 Stany Zjednoczone Erika Brown 5  
  C21  Alberta Shannon Kleibrink 2
   Ontario Rachel Homan 3
   
   
   
     
 
   
   
     
   
   
   
     
 
   
 
                                     
   
   
  C9  Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 5  
   Manitoba Barb Spencer 4  
 
   
  C16  Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 3  
   Manitoba Jennifer Jones 9  
   
   
   
     
 
   
  C22  Manitoba Jennifer Jones 4
   Alberta Cheryl Bernard 1
   
   
  C10  Dania Lene Nielsen 5
   Alberta Cheryl Bernard 6  
C3  Alberta Cheryl Bernard 5
 Saskatchewan Amber Holland 4  
  C17  Alberta Cheryl Bernard 5
   Ontario Cathy Auld 3  
   
   
   
     
 
   
 
                                     
   
   
  C11  Ontario Tracy Horgan 5  
   Saskatchewan Jill Shumay 6  
 
   
  C18  Saskatchewan Jill Shumay 3  
   Ontario Chelsea Carey 6  
   
   
   
     
 
   
  C23  Ontario Chelsea Carey 4
   Alberta Heather Nedohin 5
   
   
  C12  Rosja Anna Sidorowa 1
   Japonia Satsuki Fujisawa 8  
C4  Alberta Casey Scheidegger 2
 Japonia Satsuki Fujisawa 8  
  C19  Japonia Satsuki Fujisawa 4
   Alberta Heather Nedohin 7  
   
   
   
     
 
   
 
                                     
   
   
  C13  Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 8  
   Alberta Teryn Hamilton 2  
C5  Alberta Teryn Hamilton 6
 Alberta Renée Sonnenberg 5  
  C20  Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 9  
   Alberta Lisa Eyamie 6  
   
   
  C14  Alberta Lisa Eyamie 6
   Alberta Heather Jensen 5  
C6  Alberta Heather Jensen 8
 Alberta Tiffany Game 5  
  C24  Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 7
   Alberta Laura Crocker 5
   
   
   
     
 
   
   
     
   
   
   
     
 
   

C1-C6[edytuj | edytuj kod]

C1[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 16:30
Przegrana B1 – przegrana B2; zwyciężczyni do C7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Jocelyn Peterman Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 0 1 0 3
Ontario Sherry Middaugh 0 0 3 0 0 1 0 1 5

C2[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 16:30
Przegrana B3 – przegrana B4; zwyciężczyni do C8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Jessie Kaufman 0 1 0 1 0 1 0 1 4
Stany Zjednoczone Erika Brown Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 1 0 1 0 5

C3[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 16:30
Przegrana B5 – przegrana B6; zwyciężczyni do C9

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Cheryl Bernard Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 1 0 1 5
Saskatchewan Amber Holland 0 0 1 0 1 0 2 0 4

C4[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 16:30
Przegrana B7 – przegrana B8; zwyciężczyni do C10

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger 0 0 0 1 0 1 0 x 2
Japonia Satsuki Fujisawa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 3 0 3 x 8

C5[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 16:30
Przegrana B11 – przegrana B12; zwyciężczyni do C11

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Teryn Hamilton 0 2 1 0 1 0 0 2 6
Alberta Renée Sonnenberg Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 2 0 1 0 0 5

C6[edytuj | edytuj kod]

12 października 2013; 16:30
Przegrana B15 – przegrana B16; zwyciężczyni do C13

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Jensen 0 0 3 1 1 0 1 2 8
Alberta Tiffany Game Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 0 0 0 2 0 0 5

C7-C14[edytuj | edytuj kod]

C7[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni C1 – przegrana B20; zwyciężczyni do C15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Alberta Crystal Webster Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 3 0 1 0 0 5
Ontario Sherry Middaugh 0 0 0 2 0 1 0 2 1 6

C8[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni C2 – przegrana B21; zwyciężczyni do C15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 1 0 2 x 7
Stany Zjednoczone Erika Brown 0 0 1 0 0 1 0 x 2

C9[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Przegrana B9 – przegrana B10; zwyciężczyni do C16

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Kolumbia Brytyjska Kelly Scott Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 2 0 0 1 5
Manitoba Barb Spencer 0 0 2 0 1 0 0 1 0 4

C10[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni C3 – przegrana B22; zwyciężczyni do C17

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Dania Lene Nielsen 0 0 1 0 2 0 2 0 5
Alberta Cheryl Bernard Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 1 0 2 6

C11[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Przegrana B13 – przegrana B14; zwyciężczyni do C18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Rosja Anna Sidorowa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 0 x x 1
Japonia Satsuki Fujisawa 1 1 1 0 2 3 x x 8

C12[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 9:00
Wygrana C4 – przegrana B19; zwyciężczyni do C18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 1 0 0 1 0 0 5
Saskatchewan Jill Shumay 0 1 0 2 1 0 0 2 6

C13[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 12:45
Zwyciężczyni C5 – przegrana B17; zwyciężczyni do C20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 2 0 4 2 x x x 8
Alberta Teryn Hamilton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 x x x 2

C14[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 12:45
Przegrana B18 – wygrana C6; zwyciężczyni do C20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Lisa Eyamie 0 3 0 2 0 0 1 0 6
Alberta Heather Jensen Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 1 0 0 1 5

C15-C20[edytuj | edytuj kod]

C15[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni C7 – zwyciężczyni C8; zwyciężczyni do C21

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Sherry Middaugh 0 0 0 1 0 2 0 0 3
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 3 0 0 1 5

C16[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni C9 – przegrana B24; zwyciężczyni do C22

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Kolumbia Brytyjska Kelly Scott 0 0 1 0 2 0 x x 3
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 0 5 x x 9

C17[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni C10 – przegrana B25; zwyciężczyni do C23

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Cheryl Bernard Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 3 0 1 0 x 5
Ontario Cathy Auld 0 1 0 0 1 0 1 x 3

C18[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni C11 – przegrana B23; zwyciężczyni do C23

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Satsuki Fujisawa 1 0 0 1 0 2 0 0 4
Alberta Heather Nedohin Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 2 0 2 1 7

C19[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni C12 – przegrana B24; zwyciężczyni do C24

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Jill Shumay Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 0 1 x 3
Manitoba Chelsea Carey 1 0 3 0 2 0 0 x 6

C20[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 16:30
Zwyciężczyni C13 – zwyciężczyni C14; zwyciężczyni do C24

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 3 0 2 1 0 3 x 9
Alberta Lisa Eyamie Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 2 0 0 1 0 x 6

C21-C24[edytuj | edytuj kod]

C21[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni C16 – przegrana B27; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Shannon Kleibrink 0 0 0 0 0 2 0 0 2
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 1 0 0 2 3

C22[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni C16 – zwyciężczyni C17; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones 1 0 1 0 0 0 1 1 4
Alberta Cheryl Bernard Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 0 0 0 1

C23[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni C18 – zwyciężczyni C19; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Alberta Heather Nedohin 2 0 1 0 0 1 0 0 1 5
Manitoba Chelsea Carey Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 1 0 0 1 0 4

C24[edytuj | edytuj kod]

13 października 2013; 20:15
Zwyciężczyni C20 – przegrana B28; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 0 2 0 1 7
Alberta Laura Crocker 0 0 1 0 1 0 3 0 5

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

 
                           
   Szkocja Eve Muirhead 7  
 Manitoba Jennifer Jones 6  
   Szkocja Eve Muirhead 4  
   Ontario Rachel Homan 3  
 Alberta Valerie Sweeting 4
   Ontario Rachel Homan 5  
     Szkocja Eve Muirhead 8
   Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 3
   Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 7  
 Szwajcaria Michèle Jäggi 6  
   Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 8
   Saskatchewan Stefanie Lawton 2  
 Alberta Heather Nedohin 3
   Saskatchewan Stefanie Lawton 6  

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

14 października 2013; 9:00

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Szkocja Eve Muirhead 0 2 1 0 2 0 1 0 1 7
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 0 2 0 2 0 6
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 0 2 0 4
Ontario Rachel Homan 0 2 0 0 1 1 0 1 5
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 1 2 0 2 1 1 0 7
Szwajcaria Michèle Jäggi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 4 0 0 0 1 6
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Nedohin 0 0 1 0 1 0 1 x 3
Saskatchewan Stefanie Lawton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 2 0 1 0 1 0 x 6

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

14 października 2013; 12:15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szkocja Eve Muirhead Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 0 0 1 4
Ontario Rachel Homan 1 0 1 0 0 1 0 0 3
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 2 3 0 3 x x x 8
Saskatchewan Stefanie Lawton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 x x x 2

Finał[edytuj | edytuj kod]

14 października 2013; 15:30

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szkocja Eve Muirhead Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 2 0 2 x 8
Chińska Republika Ludowa Wang Bingyu 0 1 0 1 0 1 0 x 3

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne i źródła[edytuj | edytuj kod]