Curlers Corner Autumn Gold Curling Classic 2014

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Curlers Corner Autumn Gold Curling Classic 2014 – 37. edycja kobiecego turnieju curlingowego zaliczanego do Wielkiego Szlema, turniej rozgrywano między 10 a 13 października 2014 w Calgary, na ośmiotorowym lodowisku Calgary Curling Club.

W rywalizacji wzięło udział 32 drużyny (24 kanadyjskie, 4 japońskie, 2 koreańskie, chińska i szwedzka). Łączna pula nagród wyniosła 50 000 dolarów, zwycięska drużyna zainkasowała 14 000.

W turnieju nie uczestniczyła obrończyni tytułu mistrzowskiego, Eve Muirhead. W finale triumfowała ekipa Jennifer Jones, która 6:5 pokonała Rachel Homan.

Spis treści
  Drużyny
  Runda A
  A1-A16A17-A24A25-A28A29-A30
  Runda B
  B1-B8B9-B16B17-B22B23-B26B27-B28  
  Runda C
  C1-C6C7-C14C15-C20C21-C24
  Faza finałowa
  ĆwierćfinałyPółfinałyFinał
  Bibliografia
2013 2014 2015


Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Czwarta Trzecia Druga Otwierająca Miasto
Sherry Anderson Sherri Singler Ashley Howard Stephanie McVicar Saskatoon
 Saskatchewan
Cathy Auld Julie Reddick Holly Donaldson Carly Howard Toronto
 Ontario
Chelsea Carey Laura Crocker Taylor McDonald Jen Gates Edmonton
 Alberta
Delia DeJong Amy Janko Janais DeJong Mikki Redlick Grande Prairie
 Alberta
Tanilla Doyle Lindsay Amundsen-Meyer Logan Conway Christina Faulkner Calgary
 Alberta
Chantelle Eberle Cindy Ricci Larisa Murray Debbie Lozinski Regina
 Saskatchewan
Satsuki Fujisawa Emi Shimizu Chiaki Matsumura Ikue Kitazawa Nagano
 Japonia
Kerry Galusha Megan Cormier Danielle Derry Shona Barbour Yellowknife
 Terytoria Północno-Zachodnie
Tiffany Game Vanessa Pouliot Jennifer Van Wieren Melissa Pierce Edmonton
 Alberta
Teryn Hamilton Kalynn Park Shana Snell Sandi Weber Calgary
 Alberta
Amber Holland Cathy Overton-Clapham Sasha Carter Chelsey Matson Regina
 Saskatchewan
Rachel Homan Emma Miskew Joanne Courtney Lisa Weagle Ottawa
 Ontario
Tracy Horgan Jenn Horgan Jenna Enge Amanda Gates Sudbury
 Ontario
Jennifer Jones Kaitlyn Lawes Jill Officer Dawn McEwen Winnipeg
 Manitoba
Kim Eun-jung Kim Kyeong-ae Kim Seon-yeong Kim Yeong-mi Uiseong
 Korea Południowa
Kim Ji-sun Gim Un-chi Lee Seul-bee Um Min-ji Gyeonggi-Do
 Korea Południowa
Shannon Kleibrink Lisa Eyamie Nikki Smith Darah Blandford Calgary
 Alberta
Sarah Koltun Chelsea Duncan Patty Wallingham Jenna Duncan Whitehorse
 Jukon
Liu Sijia Wang Rui Liu Jinli Yu Xinna Harbin
 Chiny
Mayu Minami Mizuki Kitaguchi Mayu Natsuizaka Mari Ikawa Aomori
 Japonia
Kristie Moore Sarah Wilkes Kristina Hadden Alison Kotylak Edmonton
 Alberta
Mari Motohashi Chinami Yoshida Yumi Suzuki Yurika Yoshida Aomori
 Japonia
Heather Nedohin Amy Nixon Jessica Mair Laine Peters Edmonton
 Alberta
Susan O’Connor Lawnie MacDonald Denise Kinghorn Cori Morris Calgary
 Alberta
Ayumi Ogasawara Sayaka Yoshimura Kaho Onodera Anna Ōmiya Sapporo
 Japonia
Cecilia Östlund Sabina Kraupp Sara Carlsson Paulina Stein Karlstad
 Szwecja
Trish Paulsen Kari Kennedy Jenna Loder Kari Paulsen Saskatoon
 Saskatchewan
Casey Scheidegger Cary-Anne McTaggart Jessie Scheidegger Brittany Tran Lethbridge
 Alberta
Barb Spencer Katie Spencer Holly Spencer Sydney Arnal Winnipeg
 Manitoba
Valerie Sweeting Andrea Crawford Dana Ferguson Rachelle Pidherny Edmonton
 Alberta
Jill Thurston Brette Richards Briane Meilleur Blaine DeJager Winnipeg
 Manitoba
Jessie Kaufman Crystal Webster Geri-Lynn Ramsay Rebecca Konschuh Calgary
 Alberta

Runda A[edytuj | edytuj kod]

 
                                     
A1  Manitoba Jennifer Jones 8  
 Japonia Mayu Minami 2  
  A17  Manitoba Jennifer Jones 7  
   Japonia Ayumi Ogasawara 6  
A2  Alberta Casey Scheidegger 5
 Japonia Ayumi Ogasawara 7  
  A25  Manitoba Jennifer Jones 6  
   Alberta Shannon Kleibrink 3  
A3  Alberta Susan O’Connor 2  
 Alberta Shannon Kleibrink 5  
  A18  Alberta Shannon Kleibrink 6
   Japonia Satsuki Fujisawa 4  
A4  Manitoba Jill Thurston 3
 Japonia Satsuki Fujisawa 4  
  A29  Manitoba Jennifer Jones 7
   Alberta Heather Nedohin 2
A5  Saskatchewan Sherry Anderson 9  
 Alberta Tiffany Game 1  
  A19  Saskatchewan Sherry Anderson 6
   Szwecja Cecilia Östlund 2  
A6  Szwecja Cecilia Östlund 8
 Ontario Cathy Auld 3  
  A26  Saskatchewan Sherry Anderson 4
   Alberta Heather Nedohin 5  
A7  Alberta Heather Nedohin 9  
 Alberta Tanilla Doyle 3  
  A20  Alberta Heather Nedohin 7
   Saskatchewan Chantelle Eberle 6  
A8  Saskatchewan Chantelle Eberle 8
 Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 4  
 
                                     
A9  Ontario Rachel Homan 8  
 Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha 3  
  A21  Ontario Rachel Homan 6  
   Saskatchewan Trish Paulsen 2  
A10  Ontario Tracy Horgan 5
 Saskatchewan Trish Paulsen 6  
  A27  Ontario Rachel Homan 4  
   Manitoba Chelsea Carey 6  
A11  Manitoba Chelsea Carey 8  
 Alberta Kristie Moore 7  
  A22  Manitoba Chelsea Carey 6
   Alberta Crystal Webster 3  
A12  Alberta Crystal Webster 6
 Jukon Sarah Koltun 4  
  A30  Manitoba Chelsea Carey 4
   Manitoba Barb Spencer 5
A13  Alberta Valerie Sweeting 6  
 Alberta Teryn Hamilton 1  
  A23  Alberta Valerie Sweeting 1
   Manitoba Barb Spencer 6  
A14  Korea Południowa Kim Eun-jung 5
 Manitoba Barb Spencer 6  
  A28  Manitoba Barb Spencer 4
   Korea Południowa Kim Ji-sun 3  
A15  Korea Południowa Kim Ji-sun 7  
 Alberta Delia DeJong 1  
  A24  Korea Południowa Kim Ji-sun 5
   Japonia Mari Motohashi 4  
A16  Saskatchewan Amber Holland 3
 Japonia Mari Motohashi 6  

A1-A16[edytuj | edytuj kod]

A1[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A17, przegrana do B1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 3 0 0 3 x 8
Japonia Mayu Minami 0 0 1 0 0 1 0 x 2

A2[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A17, przegrana do B1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger 0 1 0 1 1 0 2 0 5
Japonia Ayumi Ogasawara Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 1 0 0 1 0 1 7

A3[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A18, przegrana do B2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Susan O’Connor 0 0 0 1 0 1 0 x 2
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 2 0 1 x 5

A4[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A18, przegrana do B2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jill Thurston Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 1 0 3
Japonia Satsuki Fujisawa 0 0 0 2 0 1 0 1 4

A5[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A19, przegrana do B3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Sherry Anderson Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 3 2 1 3 x x 9
Alberta Tiffany Game 0 1 0 0 0 0 x x 1

A6[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A19, przegrana do B3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szwecja Cecilia Östlund 0 2 2 0 3 0 1 x 8
Ontario Cathy Auld Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 1 0 x 3

A7[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A20, przegrana do B4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Heather Nedohin Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 3 3 x x 9
Alberta Tanilla Doyle 0 2 1 0 0 0 x x 3

A8[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 9:30
Zwyciężczyni do A20, przegrana do B4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Chantelle Eberle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 2 1 0 0 1 x 8
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 0 3 0 0 1 0 0 x 4

A9[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A21, przegrana do B5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan 0 2 0 0 4 0 2 x 8
Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 1 0 x 3

A10[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A21, przegrana do B5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Tracy Horgan 0 1 1 2 0 1 0 0 5
Saskatchewan Trish Paulsen Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 0 2 2 6

A11[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A22, przegrana do B6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey 0 0 0 3 0 2 2 0 1 8
Alberta Kristie Moore Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 2 1 0 1 0 0 2 0 7

A12[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A22, przegrana do B6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Crystal Webster 3 0 1 0 0 1 1 0 6
Jukon Sarah Koltun Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 1 0 0 1 4

A13[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A23, przegrana do B7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 0 2 0 2 0 1 1 x 6
Alberta Teryn Hamilton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 0 0 0 x 1

A14[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A23, przegrana do B7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Korea Południowa Kim Eun-jung Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 3 0 0 0 1 0 5
Manitoba Barb Spencer 0 1 0 1 1 1 0 2 6

A15[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A24, przegrana do B8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Korea Południowa Kim Ji-sun Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 3 1 1 x x 7
Alberta Delia DeJong 0 1 0 0 0 0 x x 1

A16[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014, 13:15
Zwyciężczyni do A24, przegrana do B8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Amber Holland 1 0 0 0 1 0 1 x 3
Japonia Mari Motohashi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 2 0 3 0 x 6

A17-A24[edytuj | edytuj kod]

A17[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Zwyciężczyni A1 – zwyciężczyni A2; zwyciężczyni do A25, przegrana do B16

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 1 2 0 x 7
Japonia Ayumi Ogasawara 0 1 0 2 0 0 3 x 6

A18[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Zwyciężczyni A3 – zwyciężczyni A4; zwyciężczyni do A25, przegrana do B15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 1 1 1 0 x 6
Japonia Satsuki Fujisawa 0 2 0 0 0 0 2 x 4

A19[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Zwyciężczyni A5 – zwyciężczyni A6; zwyciężczyni do A26, przegrana do B14

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Sherry Anderson 1 0 2 0 3 x x x 6
Szwecja Cecilia Östlund Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 x x x 2

A20[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Zwyciężczyni A7 – zwyciężczyni A8; zwyciężczyni do A26, przegrana do B13

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Alberta Heather Nedohin 1 1 0 1 0 2 0 1 1 7
Saskatchewan Chantelle Eberle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 3 0 2 0 0 6

A21[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A9 – zwyciężczyni A10; zwyciężczyni do A27, przegrana do B12

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 3 x x x 6
Saskatchewan Trish Paulsen 0 1 0 1 0 x x x 2

A22[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A11 – zwyciężczyni A12; zwyciężczyni do A27, przegrana do B11

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey 0 2 1 0 1 0 2 x 6
Alberta Crystal Webster Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 1 0 x 3

A23[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A13 – zwyciężczyni A14; zwyciężczyni do A28, przegrana do B10

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 0 0 1 0 0 0 x x 1
Manitoba Barb Spencer Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 1 1 2 x x 6

A24[edytuj | edytuj kod]

5 października 2010; 21:00
Zwyciężczyni A15 – zwyciężczyni A16; zwyciężczyni do A28, przegrana do B9

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Korea Południowa Kim Ji-sun 0 0 0 0 2 1 0 2 5
Japonia Mari Motohashi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 1 0 0 1 0 4

A25-A28[edytuj | edytuj kod]

A25[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni A17 – zwyciężczyni A18; zwyciężczyni do A29, przegrana do B21

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 0 0 0 0 1 x 6
Alberta Shannon Kleibrink 0 0 1 1 1 0 0 x 3

A26[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni A19 – zwyciężczyni A20; zwyciężczyni do A29, przegrana do B18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Saskatchewan Sherry Anderson Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 0 1 0 1 0 4
Alberta Heather Nedohin 1 0 0 0 1 0 2 0 1 5

A27[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni A21 – zwyciężczyni A22; zwyciężczyni do A30, przegrana do B17

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 0 2 0 4
Manitoba Chelsea Carey 0 3 0 0 2 1 0 0 6

A28[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni A23 – zwyciężczyni A24; zwyciężczyni do A30, przegrana do B20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Manitoba Barb Spencer Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 0 0 1 0 1 4
Korea Południowa Kim Ji-sun 0 0 0 0 1 0 0 2 0 3

A29-A30[edytuj | edytuj kod]

A29[edytuj | edytuj kod]

6 października 2010; 16:30
Zwyciężczyni A25 – zwyciężczyni A26; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do B24

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 3 0 1 0 2 x x 7
Alberta Heather Nedohin 0 0 1 0 1 0 x x 2

A30[edytuj | edytuj kod]

6 października 2010; 20:15
Zwyciężczyni A27 – zwyciężczyni A28; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do B26

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Chelsea Carey Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 1 0 1 0 4
Manitoba Barb Spencer 0 1 0 1 0 2 0 1 5

Runda B[edytuj | edytuj kod]

 
                                               
   
   
     
     
 
   
  B17  Ontario Rachel Homan 7  
   Alberta Casey Scheidegger 1  
   
   
  B9  Japonia Mari Motohashi 5
   Alberta Casey Scheidegger 8  
B1  Japonia Mayu Minami 2
 Alberta Casey Scheidegger 5  
  B23  Ontario Rachel Homan 6  
   Saskatchewan Sherry Anderson 0  
   
   
   
     
 
   
  B18  Saskatchewan Sherry Anderson 5
   Alberta Valerie Sweeting 4  
   
   
  B10  Alberta Valerie Sweeting 6
   Manitoba Jill Thurston 4  
B2  Manitoba Jill Thurston 5
 Alberta Susan O’Connor 3  
B27  Ontario Rachel Homan 5
 Alberta Heather Nedohin 2
   
   
     
     
 
   
     
     
   
   
   
     
 
   
  B24  Alberta Heather Nedohin 4
   Saskatchewan Trish Paulsen 3  
   
   
  B11  Alberta Crystal Webster 4
   Alberta Tiffany Game 1  
B3  Alberta Tiffany Game 7
 Ontario Cathy Auld 4  
  B19  Alberta Crystal Webster 3
   Saskatchewan Trish Paulsen 6  
   
   
  B12  Saskatchewan Trish Paulsen 8
   Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 6  
B4  Alberta Tanilla Doyle 3
 Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 6  
 
                                               
   
   
     
     
 
   
  B20  Korea Południowa Kim Ji-sun 4  
   Ontario Tracy Horgan 7  
   
   
  B13  Saskatchewan Chantelle Eberle 6
   Ontario Tracy Horgan 8  
B5  Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha 5
 Ontario Tracy Horgan 7  
  B25  Ontario Tracy Horgan 7  
   Alberta Shannon Kleibrink 5  
   
   
   
     
 
   
  B21  Alberta Shannon Kleibrink 8
   Jukon Sarah Koltun 5  
   
   
  B14  Szwecja Cecilia Östlund 4
   Jukon Sarah Koltun 5  
B6  Alberta Kristie Moore 3
 Jukon Sarah Koltun 7  
B28  Ontario Tracy Horgan 4
 Japonia Satsuki Fujisawa 6
   
   
     
     
 
   
     
     
   
   
   
     
 
   
  B26  Alberta Chelsea Carey 2
   Japonia Satsuki Fujisawa 5  
   
   
  B15  Japonia Satsuki Fujisawa 5
   Alberta Teryn Hamilton 4  
B7  Alberta Teryn Hamilton 7
 Korea Południowa Kim Eun-jung 4  
  B22  Japonia Satsuki Fujisawa 7
   Japonia Ayumi Ogasawara 6  
   
   
  B16  Japonia Ayumi Ogasawara 8
   Saskatchewan Amber Holland 3  
B8  Alberta Delia DeJong 4
 Saskatchewan Amber Holland 7  

B1-B8[edytuj | edytuj kod]

B1[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Przegrana A1 – przegrana A2; zwyciężczyni do B9, przegrana do C1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Mayu Minami Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 1 0 x 2
Alberta Casey Scheidegger 0 3 0 1 0 0 1 x 5

B2[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Przegrana A3 – przegrana A4; zwyciężczyni do B10, przegrana do C1

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jill Thurston Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 0 2 x 5
Alberta Susan O’Connor 0 0 2 0 0 1 0 x 3

B3[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Przegrana A5 – przegrana A6; zwyciężczyni do B11, przegrana do C2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Tiffany Game Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 2 0 0 4 x 7
Ontario Cathy Auld 0 1 0 0 2 1 0 x 4

B4[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 17:15
Przegrana A7 – przegrana A8; zwyciężczyni do B12, przegrana do C2

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Tanilla Doyle 0 0 0 1 1 1 x x 3
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 1 0 0 0 x x 6

B5[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 21:00
Przegrana A9 – przegrana A10; zwyciężczyni do B13, przegrana do C3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha 1 0 2 0 1 0 1 0 5
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 3 0 1 0 1 7

B6[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 21:00
Przegrana A11 – przegrana A12; zwyciężczyni do B14, przegrana do C3

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Kristie Moore Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 0 0 3
Jukon Sarah Koltun 1 0 3 0 0 0 1 2 7

B7[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 21:00
Przegrana A13 – przegrana A14; zwyciężczyni do B15, przegrana do C4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Teryn Hamilton Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 4 0 x 7
Korea Południowa Kim Eun-jung 0 0 1 0 2 0 1 x 4

B8[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 21:00
Przegrana A15 – przegrana A16; zwyciężczyni do B16, przegrana do C4

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Delia DeJong 1 0 0 0 3 0 x x 4
Saskatchewan Amber Holland Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 2 0 3 x x 7

B9-B16[edytuj | edytuj kod]

B9[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B1 – przegrana A24; zwyciężczyni do B17, przegrana do C12

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Mari Motohashi 0 0 2 0 1 0 2 0 5
Alberta Casey Scheidegger Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 2 0 1 0 1 0 3 8

B10[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B2 – przegrana A23; zwyciężczyni do B18, przegrana do C12

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 0 0 0 0 2 0 3 1 6
Manitoba Jill Thurston Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 2 0 0 4

B11[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B3 – przegrana A22; zwyciężczyni do B19, przegrana do C5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Crystal Webster 0 0 1 2 0 1 0 x 4
Alberta Tiffany Game Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 0 0 0 x 1

B12[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B4 – przegrana A21; zwyciężczyni do B19, przegrana do C5

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Trish Paulsen Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 3 1 0 1 8
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 0 3 0 1 0 0 2 0 6

B13[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni B5 – przegrana A20; zwyciężczyni do B20, przegrana do C14

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Chantelle Eberle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 3 0 2 0 0 6
Ontario Tracy Horgan 0 2 1 0 2 0 3 0 8

B14[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni B6 – przegrana A19; zwyciężczyni do B21, przegrana do C14

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Szwecja Cecilia Östlund Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 1 0 1 0 0 4
Jukon Sarah Koltun 0 0 0 0 2 0 1 2 5

B15[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni B7 – przegrana A18; zwyciężczyni do B22, przegrana do C6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Satsuki Fujisawa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 0 0 2 0 1 5
Alberta Teryn Hamilton 0 0 1 0 2 0 1 0 4

B16[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni B8 – przegrana A17; zwyciężczyni do B22, przegrana do C6

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Ayumi Ogasawara Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 0 1 1 3 8
Saskatchewan Amber Holland 0 2 0 1 0 0 0 0 3

B17-B22[edytuj | edytuj kod]

B17[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni B9 – przegrana A27; zwyciężczyni do B23, przegrana do C9

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 x x x x 1
Ontario Rachel Homan 3 4 0 0 x x x x 7

B18[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni B10 – przegrana A26; zwyciężczyni do B23, przegrana do C10

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 1 0 0 4
Saskatchewan Sherry Anderson 0 1 1 0 2 0 0 1 5

B19[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni B11 – zwyciężczyni B12; zwyciężczyni do B24, przegrana do C13

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Crystal Webster Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 0 1 0 3
Saskatchewan Trish Paulsen 0 0 0 2 1 1 0 2 6

B20[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni B13 – przegrana A28; zwyciężczyni do B25, przegrana do C7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 1 0 3 7
Korea Południowa Kim Ji-sun 0 0 1 0 1 0 0 2 0 4

B21[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni B14 – przegrana A25; zwyciężczyni do B25, przegrana do C8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Jukon Sarah Koltun 0 2 0 1 0 2 0 x 5
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 4 0 1 x 8

B22[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni B15 – zwyciężczyni B16; zwyciężczyni do B26, przegrana do C11

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Satsuki Fujisawa 0 0 2 0 0 2 0 3 7
Japonia Ayumi Ogasawara Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 3 0 6

B23-B26[edytuj | edytuj kod]

B23[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B17 – zwyciężczyni B18; zwyciężczyni do B27, przegrana do C19

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan 1 1 3 1 x x x x 6
Saskatchewan Sherry Anderson Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 x x x x 0

B24[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B19 – przegrana A29; zwyciężczyni do B27, przegrana do C20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Trish Paulsen Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 0 0 1 x 3
Alberta Heather Nedohin 0 1 0 2 1 0 0 x 4

B25[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B20 – zwyciężczyni B21; zwyciężczyni do B28, przegrana do C17

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 0 1 0 1 0 x 7
Alberta Shannon Kleibrink 0 0 2 0 1 0 1 x 4

B26[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Zwyciężczyni B22 – przegrana A30; zwyciężczyni do B28, przegrana do C18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Satsuki Fujisawa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 2 0 1 2 1 7
Alberta Chelsea Carey 0 2 2 0 1 0 0 0 5

B27-B28[edytuj | edytuj kod]

B27[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni B23 – zwyciężczyni B24; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do C21

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 1 0 0 0 1 5
Alberta Heather Nedohin 0 2 0 0 0 0 0 0 2

B28[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni B25 – zwyciężczyni B26; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do C22

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 2 0 0 x 4
Japonia Satsuki Fujisawa 1 1 0 0 0 2 2 x 6

Runda C[edytuj | edytuj kod]

 
                                     
   
   
  C7  Korea Południowa Kim Ji-sun 4  
   Alberta Susan O’Connor 5  
C1  Japonia Mayu Minami 1
 Alberta Susan O’Connor 6  
  C15  Alberta Susan O’Connor 6  
   Alberta Tanilla Doyle 1  
   
   
  C8  Jukon Sarah Koltun 2
   Alberta Tanilla Doyle 6  
C2  Ontario Cathy Auld 1
 Alberta Tanilla Doyle 7  
  C21  Alberta Susan O’Connor 3
   Alberta Heather Nedohin 5
   
   
   
     
 
   
   
     
   
   
   
     
 
   
 
                                     
   
   
  C9  Japonia Mari Motohashi 4  
   Manitoba Jill Thurston 5  
 
   
  C16  Manitoba Jill Thurston 5  
   Alberta Chelsea Carey 4  
   
   
   
     
 
   
  C22  Manitoba Jill Thurston 5
   Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 3
   
   
  C10  Japonia Ayumi Ogasawara 5
   Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 6  
C3  Alberta Tiffany Game 3
 Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 5  
  C17  Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 5
   Alberta Shannon Kleibrink 4  
   
   
   
     
 
   
 
                                     
   
   
  C11  Saskatchewan Chantelle Eberle 7  
   Szwecja Cecilia Östlund 2  
 
   
  C18  Saskatchewan Chantelle Eberle 4  
   Saskatchewan Trish Paulsen 3  
   
   
   
     
 
   
  C23  Saskatchewan Chantelle Eberle 4
   Saskatchewan Amber Holland 7
   
   
  C12  Alberta Crystal Webster 4
   Saskatchewan Amber Holland 5  
C4  Alberta Teryn Hamilton 5
 Saskatchewan Amber Holland 9  
  C19  Saskatchewan Amber Holland 7
   Saskatchewan Sherry Anderson 5  
   
   
   
     
 
   
 
                                     
   
   
  C13  Alberta Casey Scheidegger 6  
   Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha 5  
C5  Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha 5
 Alberta Kristie Moore 4  
  C20  Alberta Casey Scheidegger 2  
   Alberta Valerie Sweeting 6  
   
   
  C14  Alberta Valerie Sweeting 5
   Alberta Delia DeJong 3  
C6  Korea Południowa Kim Eun-jung 7
 Alberta Delia DeJong 8  
  C24  Alberta Valerie Sweeting 3
   Ontario Tracy Horgan 4
   
   
   
     
 
   
   
     
   
   
   
     
 
   

C1-C6[edytuj | edytuj kod]

C1[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 16:30
Przegrana B1 – przegrana B2; zwyciężczyni do C7

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Mayu Minami Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 0 0 x x 1
Alberta Susan O’Connor 0 2 1 1 1 1 x x 6

C2[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 16:30
Przegrana B3 – przegrana B4; zwyciężczyni do C8

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Cathy Auld Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 0 x x 1
Alberta Tanilla Doyle 1 1 1 0 3 1 x x 7

C3[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 16:30
Przegrana B5 – przegrana B6; zwyciężczyni do C9

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Tiffany Game Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 1 0 0 0 3
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 0 0 1 0 0 2 1 1 5

C4[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 16:30
Przegrana B7 – przegrana B8; zwyciężczyni do C10

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Teryn Hamilton 0 0 2 3 0 0 0 x 5
Saskatchewan Amber Holland Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 1 0 0 2 2 1 x 9

C5[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 16:30
Przegrana B11 – przegrana B12; zwyciężczyni do C11

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 2 0 0 1 5
Alberta Kristie Moore 0 2 0 1 0 0 1 0 4

C6[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 16:30
Przegrana B15 – przegrana B16; zwyciężczyni do C13

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Korea Południowa Kim Eun-jung Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 2 0 1 1 0 7
Alberta Delia DeJong 0 3 0 2 0 2 0 0 1 8

C7-C14[edytuj | edytuj kod]

C7[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni C1 – przegrana B20; zwyciężczyni do C15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Korea Południowa Kim Ji-sun Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 1 0 0 2 0 4
Alberta Susan O’Connor 0 2 0 0 0 1 1 0 1 5

C8[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni C2 – przegrana B21; zwyciężczyni do C15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Jukon Sarah Koltun 0 0 0 1 0 0 1 x 2
Alberta Tanilla Doyle 0 0 2 0 1 3 0 x 6

C9[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Przegrana B9 – przegrana B10; zwyciężczyni do C16

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Mari Motohashi Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 1 0 0 1 0 0 4
Manitoba Jill Thurston 1 0 0 1 1 0 0 2 5

C10[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni C3 – przegrana B22; zwyciężczyni do C17

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Ayumi Ogasawara 0 2 0 1 0 2 0 0 5
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 2 0 1 1 6

C11[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Przegrana B13 – przegrana B14; zwyciężczyni do C18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Chantelle Eberle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 1 2 0 2 x x 7
Szwecja Cecilia Östlund 1 0 0 0 1 0 x x 2

C12[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 9:00
Wygrana C4 – przegrana B19; zwyciężczyni do C18

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Crystal Webster 1 1 1 0 0 0 1 0 4
Saskatchewan Amber Holland Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 1 1 0 2 5

C13[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 12:45
Zwyciężczyni C5 – przegrana B17; zwyciężczyni do C20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 1 1 0 0 6
Terytoria Północno-Zachodnie Kerry Galusha 0 0 1 0 0 0 2 2 5

C14[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 12:45
Przegrana B18 – wygrana C6; zwyciężczyni do C20

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 1 0 1 0 2 0 0 1 5
Alberta Delia DeJong Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 0 1 0 3

C15-C20[edytuj | edytuj kod]

C15[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni C7 – zwyciężczyni C8; zwyciężczyni do C21

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Susan O’Connor 1 2 0 3 x x x x 6
Alberta Tanilla Doyle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 x x x x 1

C16[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni C9 – przegrana B24; zwyciężczyni do C22

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Manitoba Jill Thurston Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 2 1 0 0 1 5
Alberta Chelsea Carey 0 0 0 3 0 0 0 1 0 4

C17[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni C10 – przegrana B25; zwyciężczyni do C23

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia 0 1 0 1 1 1 0 0 1 5
Alberta Shannon Kleibrink Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 0 1 1 0 4

C18[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni C11 – przegrana B23; zwyciężczyni do C23

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Chantelle Eberle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 1 0 1 4
Saskatchewan Trish Paulsen 0 0 1 2 0 0 0 0 3

C19[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni C12 – przegrana B24; zwyciężczyni do C24

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Amber Holland 0 0 3 0 2 0 1 1 7
Saskatchewan Sherry Anderson Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 1 0 1 0 0 5

C20[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 16:30
Zwyciężczyni C13 – zwyciężczyni C14; zwyciężczyni do C24

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Casey Scheidegger Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 x x x 2
Alberta Valerie Sweeting 0 1 0 3 2 x x x 6

C21-C24[edytuj | edytuj kod]

C21[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni C16 – przegrana B27; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Alberta Susan O’Connor 0 0 1 1 0 0 0 1 0 3
Alberta Heather Nedohin Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 0 0 2 5

C22[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni C16 – zwyciężczyni C17; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jill Thurston 0 0 0 0 1 0 3 1 5
Chińska Republika Ludowa Liu Sijia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 0 1 0 0 3

C23[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni C18 – zwyciężczyni C19; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Amber Holland 1 0 1 0 3 1 0 1 7
Saskatchewan Chantelle Eberle Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 0 1 0 4

C24[edytuj | edytuj kod]

12 października 2014; 20:15
Zwyciężczyni C20 – przegrana B28; zwyciężczyni do ćwierćfinału

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Alberta Valerie Sweeting 0 0 1 0 0 1 0 1 3
Ontario Tracy Horgan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 1 0 4

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

 
                           
   Manitoba Jennifer Jones 5  
 Manitoba Jill Thurston 2  
   Manitoba Jennifer Jones 6  
   Japonia Satsuki Fujisawa 5  
 Japonia Satsuki Fujisawa 4
   Alberta Heather Nedohin 1  
     Manitoba Jennifer Jones 6
   Ontario Rachel Homan 5
   Ontario Rachel Homan 7  
 Ontario Tracy Horgan 4  
   Ontario Rachel Homan 5
   Saskatchewan Amber Holland 3  
 Saskatchewan Amber Holland 6
   Manitoba Barb Spencer 4  

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

13 października 2014; 9:00

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 1 2 0 5
Manitoba Jill Thurston 0 1 0 1 0 0 0 0 2
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Japonia Satsuki Fujisawa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 1 1 0 0 4
Alberta Heather Nedohin 0 0 1 0 0 0 0 0 1
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 2 0 2 0 7
Ontario Tracy Horgan 0 2 0 1 0 1 0 0 4
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Saskatchewan Amber Holland 0 2 0 0 1 1 2 0 6
Manitoba Barb Spencer Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 3 0 0 0 0 0 4

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

13 października 2014; 12:15

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 1 0 2 0 1 6
Japonia Satsuki Fujisawa 0 0 0 2 0 2 0 1 0 5
Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Ontario Rachel Homan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 0 1 2 5
Saskatchewan Amber Holland 0 1 1 0 1 0 0 0 3

Finał[edytuj | edytuj kod]

13 października 2014; 15:30

Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Ogółem
Manitoba Jennifer Jones Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 1 0 2 0 1 6
Ontario Rachel Homan 0 1 0 0 2 0 2 0 5

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]