Delray Beach Open 2020

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Delray Beach Open 2020
Miejsce  Stany Zjednoczone
Delray Beach
Obiekt Delray Beach Tennis Center
Nawierzchnia Twarda
Data 17–23.02.2020
ATP Tour
Kategoria ATP Tour 250
Pula nagród 673 655 $
Drabinka 32S/16Q/16D
Zwycięzcy
Gra pojedyncza
Stany Zjednoczone Reilly Opelka
Gra podwójna
Stany Zjednoczone Bob Bryan
Stany Zjednoczone Mike Bryan
2019 2021
Strona internetowa

Delray Beach Open 2020tenisowy turniej ATP kategorii ATP Tour 250 w sezonie 2020 z cyklu Delray Beach Open rozgrywany w dniach 17–23 lutego 2020 roku w Delray Beach na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 673 655 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistaRankingOsiągnięcie
01Australia Nick Kyrgios 20 wycofanie
02Kanada Milos Raonic 32 półfinał
03Stany Zjednoczone Taylor Fritz 36 1. runda
04Stany Zjednoczone Reilly Opelka 40 zwycięstwo
05Australia John Millman 41 1. runda
06Francja Ugo Humbert 43 półfinał
07Francja Adrian Mannarino 44 1. runda
08Mołdawia Radu Albot 50 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
   Stany Zjednoczone Frances Tiafoe 1 2  
6  Francja Ugo Humbert 6 6  
  6  Francja Ugo Humbert 6 4 0  
   Japonia Yoshihito Nishioka 1 6 6  
WC  Stany Zjednoczone Brandon Nakashima 6 65 4
   Japonia Yoshihito Nishioka 3 7 6  
     Japonia Yoshihito Nishioka 5 7 2
  4  Stany Zjednoczone Reilly Opelka 7 66 6
   Korea Południowa Kwon Soon-woo 3 4  
4  Stany Zjednoczone Reilly Opelka 6 6  
4  Stany Zjednoczone Reilly Opelka 4 7 6
  2  Kanada Milos Raonic 6 66 3  
 Stany Zjednoczone Steve Johnson 66 3
  2  Kanada Milos Raonic 7 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
LL  Kolumbia Daniel Elahi Galán 2 4  
 Stany Zjednoczone Tommy Paul 6 6      Stany Zjednoczone Tommy Paul 5 64  
Q  Ekwador Emilio Gómez 63 2      Stany Zjednoczone Frances Tiafoe 7 7  
 Stany Zjednoczone Frances Tiafoe 7 6        Stany Zjednoczone Frances Tiafoe 1 2
 Serbia Miomir Kecmanović 6       6  Francja Ugo Humbert 6 6
 Australia Jordan Thompson 2 k      Serbia Miomir Kecmanović 4 66
LL  Stany Zjednoczone Stefan Kozlov 7 3 1     6  Francja Ugo Humbert 6 7  
6  Francja Ugo Humbert 65 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
3  Stany Zjednoczone Taylor Fritz 4 7 4  
Q  Wielka Brytania Cameron Norrie 6 64 6     Q  Wielka Brytania Cameron Norrie 5 2  
 Czechy Jiří Veselý 64 1     WC  Stany Zjednoczone Brandon Nakashima 7 6  
WC  Stany Zjednoczone Brandon Nakashima 7 6       WC  Stany Zjednoczone Brandon Nakashima 6 65 4
Q  Stany Zjednoczone Noah Rubin 6 4        Japonia Yoshihito Nishioka 3 7 6
SE   Jason Jung 3 3k     Q  Stany Zjednoczone Noah Rubin 1 2
 Japonia Yoshihito Nishioka 3 6 6      Japonia Yoshihito Nishioka 6 6  
5  Australia John Millman 6 4 2  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
7  Francja Adrian Mannarino 6 3 2  
 Korea Południowa Kwon Soon-woo 1 6 6      Korea Południowa Kwon Soon-woo 6 3 7  
WC  Stany Zjednoczone Ryan Harrison 6 6     WC  Stany Zjednoczone Ryan Harrison 4 6 60  
 Bośnia i Hercegowina Damir Džumhur 3 2        Korea Południowa Kwon Soon-woo 3 4
PR  Stany Zjednoczone Mackenzie McDonald 6 7       4  Stany Zjednoczone Reilly Opelka 6 6
 Japonia Yasutaka Uchiyama 2 65     PR  Stany Zjednoczone Mackenzie McDonald 3 4
Q  Łotwa Ernests Gulbis 7 4 64     4  Stany Zjednoczone Reilly Opelka 6 6  
4  Stany Zjednoczone Reilly Opelka 65 6 7  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
8  Mołdawia Radu Albot 6 3 62  
WC  Stany Zjednoczone Jack Sock 3 6 7     WC  Stany Zjednoczone Jack Sock 4 7 1  
 Szwajcaria Henri Laaksonen 65 4      Stany Zjednoczone Steve Johnson 6 5 6  
 Stany Zjednoczone Steve Johnson 7 6        Stany Zjednoczone Steve Johnson 66 3
PR  Niemcy Cedrik-Marcel Stebe 6 3 6       2  Kanada Milos Raonic 7 6
LL  Australia Bernard Tomic 2 6 2     PR  Niemcy Cedrik-Marcel Stebe 5 3
LL  Uzbekistan Denis Istomin 2 2     2  Kanada Milos Raonic 7 6  
2  Kanada Milos Raonic 6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (ATP)
Zwycięzca 97 585 250
Finalista 53 615 150
Półfinalista 29 980 90
Ćwierćfinalista 16 990 45
2. runda 9670 20
1. runda 5570 0

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisiściRankingOsiągnięcie
01Stany Zjednoczone Bob Bryan
Stany Zjednoczone Mike Bryan
52 zwycięstwo
02Meksyk Santiago González
Wielka Brytania Ken Skupski
85 1. runda
03Nowa Zelandia Marcus Daniell
Austria Philipp Oswald
91 1. runda
04Wielka Brytania Luke Bambridge
Japonia Ben McLachlan
96 finał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
 
 Australia Nick Kyrgios
 Australia Jordan Thompson
w/o     1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
6 4 10  
 Szwecja André Göransson
 Francja Ugo Humbert
7 4 7      Indie Divij Sharan
 Nowa Zelandia Artem Sitak
2 6 3  
 Indie Divij Sharan
 Nowa Zelandia Artem Sitak
5 6 10       1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
65 6 10  
3  Nowa Zelandia Marcus Daniell
 Austria Philipp Oswald
4 2        Salwador Marcelo Arévalo
 Wielka Brytania Jonny O’Mara
7 4 4  
 Salwador Marcelo Arévalo
 Wielka Brytania Jonny O’Mara
6 6      Salwador Marcelo Arévalo
 Wielka Brytania Jonny O’Mara
6 6
 Wielka Brytania Dominic Inglot
 Szwecja Robert Lindstedt
4 4     WC  Stany Zjednoczone Christian Harrison
 Stany Zjednoczone Dennis Novikov
4 4  
WC  Stany Zjednoczone Christian Harrison
 Stany Zjednoczone Dennis Novikov
6 6       1  Stany Zjednoczone Bob Bryan
 Stany Zjednoczone Mike Bryan
3 7 10
WC  Stany Zjednoczone Nicholas Monroe
 Stany Zjednoczone Jackson Withrow
7 6       4  Wielka Brytania Luke Bambridge
 Japonia Ben McLachlan
6 5 5
PR  Francja Adrian Mannarino
 Stany Zjednoczone Mackenzie McDonald
63 3     WC  Stany Zjednoczone Nicholas Monroe
 Stany Zjednoczone Jackson Withrow
2 63  
 Australia John Millman
 Australia Matt Reid
w/o     4  Wielka Brytania Luke Bambridge
 Japonia Ben McLachlan
6 7  
4  Wielka Brytania Luke Bambridge
 Japonia Ben McLachlan
      4  Wielka Brytania Luke Bambridge
 Japonia Ben McLachlan
7 7
 Stany Zjednoczone Taylor Fritz
 Stany Zjednoczone Tommy Paul
7 7        Serbia Nikola Ćaćić
 Monako Hugo Nys
61 5  
 Serbia Miomir Kecmanović
 Chorwacja Ante Pavić
65 5      Stany Zjednoczone Taylor Fritz
 Stany Zjednoczone Tommy Paul
64 4
 Serbia Nikola Ćaćić
 Monako Hugo Nys
6 2 10      Serbia Nikola Ćaćić
 Monako Hugo Nys
7 6  
2  Meksyk Santiago González
 Wielka Brytania Ken Skupski
4 6 4  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (ATP)[b]
Zwycięzcy 34 100 250
Finaliści 17 480 150
Półfinaliści 9470 90
Ćwierćfinaliści 5420 45
1. runda 3170 0

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną są wypłacane na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]