Divizia A1 siatkarzy (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Divizia A1 siatkarzy 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 2 października 2010 - 30 kwietnia 2011
Sezon LXII
Miejsce w rankingu CEV 16
Liczba meczów 161
Liczba setów 591 (3.67 na mecz)
Beniaminki * CSMU LPS Suczawa
Simple gold crown.svg Mistrz Rumunii Remat Zalău
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 7 maja 2011

Divizia A1 siatkarzy 2010/2011 - 62. sezon rozgrywek o mistrzostwo Rumunii organizowany przez Rumuński Związek Piłki Siatkowej (rum. Federaţia Română de Volei). Zainaugurowany został 2 października 2010 roku i trwał do 30 kwietnia 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Lidze Mistrzów Rumunię reprezentował Remat Zalău, w Pucharze CEV Tomis Konstanca i Dinamo Bukareszt, natomiast w Pucharze Challenge - Unirea Dej.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

  • W fazie zasadniczej 12 drużyn grało ze sobą po dwa spotkania systemem kołowym. Do fazy play-off awansowało 8 najlepszych, natomiast pozostałe walczyły o utrzymanie w fazie play-out.
  • Faza play-off składała się z ćwierćfinałów (do dwóch zwycięstw), półfinałów, meczów o 3. miejsce i finałów (wszystkie do trzech zwycięstw).
  • W fazie play-out drużyny utworzyły pary (9-12 i 10-11), grając do trzech wygranych spotkań. Zwycięzca pary utrzymał się w lidze, natomiast przegrany spadł do niższej ligi.

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Rumunii
ZAL
ZAL
KON
KON
DBU
DBU
DEJ
DEJ
STI
STI
PNE
PNE
TÂR
TÂR
UNI
UNI
STE
STE
KRA
KRA
SUC
SUC
CBU
CBU
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w Divizia A1 2010/2011
  Divizia A1 2010/2011  
ZAL Remat Zalău Simple gold crown.svg 1 LM
KON Tomis Konstanca Simple gold cup.svg 2 CEV
DBU Dinamo Bukareszt 3 CEV
DEJ Unirea Dej 4 Ch
STI Ştiinţa Explorări Baia Mare 5
PNE VCM LPS Piatra Neamţ 6
TÂR Torpi MS City AS Târgu Mureş 7
UNI Universitatea Cluj 8
STE Steaua Bukareszt 9
KRA SCMU Krajowa 10
Aiga uparrow inv.svg Awans z Divizia A2 Est
SUC CSMU LPS Suczawa 2
CBU CSM Bucureşti 4

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 ZAL KON DBU DEJ STI PNE TÂR UNI STE KRA SUC CBU
Remat Zalău 2:3 1:3 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
Tomis Konstanca 3:0 3:0 3:2 3:2 3:2 3:0 3:1 3:1 3:1 3:0 3:1
Dinamo Bukareszt 1:3 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:2 3:1 3:0 3:0 3:0
Unirea Dej 1:3 2:3 2:3 1:3 3:1 3:0 3:0 3:2 1:3 3:0 3:1
Ştiinţa Explorări Baia Mare 0:3 0:3 0:3 0:3 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
VCM LPS Piatra Neamţ 2:3 1:3 2:3 1:3 0:3 3:1 3:1 1:3 3:1 3:0 3:1
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 2:3 1:3 0:3 0:3 0:3
Universitatea Cluj 0:3 1:3 0:3 3:0 3:2 1:3 3:0 3:0 2:3 3:0 3:0
Steaua Bukareszt 0:3 0:3 1:3 3:0 0:3 3:0 3:0 3:1 3:1 3:0 3:1
SCMU Krajowa 2:3 1:3 0:3 0:3 0:3 2:3 3:1 2:3 2:3 3:0 3:1
CSMU LPS Suczawa 0:3 0:3 1:3 0:3 2:3 0:3 2:3 0:3 1:3 0:3 0:3
CSM Bucureşti 2:3 1:3 1:3 0:3 2:3 0:3 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0

Źródło: [ ]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
02.10.2010 Steaua Bukareszt 3:0 (25:20, 25:19, 25:18) CSMU LPS Suczawa
02.10.2010 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:23, 25:16, 25:19) Torpi MS City AS Târgu Mureş
02.10.2010 Universitatea Cluj 3:2 (25:23, 15:25, 25:16, 14:25, 15:9) Ştiinţa Explorări Baia Mare
02.10.2010 SCMU Krajowa 0:3 (13:25, 17:25, 23:25) Unirea Dej
02.10.2010 Remat Zalău 3:0 (25:20, 25:15, 32:30) VCM LPS Piatra Neamţ
02.10.2010 Tomis Konstanca 3:1 (23:25, 25:14, 25:10, 26:24) CSM Bucureşti
2. KOLEJKA
09.10.2010 CSMU LPS Suczawa 0:3 (18:25, 24:26, 18:25) CSM Bucureşti
09.10.2010 VCM LPS Piatra Neamţ 1:3 (15:25, 25:19, 16:25, 17:25) Tomis Konstanca
09.10.2010 Unirea Dej 1:3 (25:21, 24:26, 22:25, 15:25) Remat Zalău
12.10.2010 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:16, 25:21, 25:10) SCMU Krajowa
09.10.2010 Torpi MS City AS Târgu Mureş 2:3 (25:15, 25:20, 25:27, 14:25, 16:18) Universitatea Cluj
09.10.2010 Steaua Bukareszt 1:3 (25:21, 17:25, 19:25, 24:26) Dinamo Bukareszt
3. KOLEJKA
23.10.2010 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:8, 25:8, 25:6) CSMU LPS Suczawa
23.10.2010 Universitatea Cluj 3:0 (25:16, 25:16, 25:21) Steaua Bukareszt
23.10.2010 SCMU Krajowa 3:1 (25:23, 25:13, 16:25, 25:21) Torpi MS City AS Târgu Mureş
23.10.2010 Remat Zalău 3:0 (25:19, 25:19, 25:21) Ştiinţa Explorări Baia Mare
23.10.2010 Tomis Konstanca 3:2 (23:25, 25:21, 18:25, 25:19, 15:12) Unirea Dej
23.10.2010 CSM Bucureşti 0:3 (22:25, 19:25, 24:26) VCM LPS Piatra Neamţ
4. KOLEJKA
30.10.2010 CSMU LPS Suczawa 0:3 (22:25, 12:25, 21:25) VCM LPS Piatra Neamţ
30.10.2010 Unirea Dej 3:1 (25:19, 25:27, 25:13, 25:20) CSM Bucureşti
30.10.2010 Ştiinţa Explorări Baia Mare 0:3 (24:26, 23:25, 16:25) Tomis Konstanca
30.10.2010 Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (16:25, 13:25, 14:25) Remat Zalău
30.10.2010 Steaua Bukareszt 3:1 (25:19, 25:20, 25:27, 25:15) SCMU Krajowa
30.10.2010 Dinamo Bukareszt 3:2 (25:16, 22:25, 22:25, 25:19, 15:6) Universitatea Cluj
5. KOLEJKA
06.11.2010 Universitatea Cluj 3:0 (25:18, 25:22, 25:19) CSMU LPS Suczawa
06.11.2010 SCMU Krajowa 0:3 (17:25, 19:25, 20:25) Dinamo Bukareszt
06.11.2010 Remat Zalău 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) Steaua Bukareszt
06.11.2010 Tomis Konstanca 3:0 (25:6, 25:21, 25:12) Torpi MS City AS Târgu Mureş
06.11.2010 CSM Bucureşti 2:3 (20:25, 25:22, 25:27, 25:19, 13:15) Ştiinţa Explorări Baia Mare
06.11.2010 VCM LPS Piatra Neamţ 1:3 (25:18, 19:25, 18:25, 17:25) Unirea Dej
6. KOLEJKA
13.11.2010 CSMU LPS Suczawa 0:3 (18:25, 17:25, 17:25) Unirea Dej
13.11.2010 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:21) VCM LPS Piatra Neamţ
13.11.2010 Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (20:25, 17:25, 21:25) CSM Bucureşti
13.11.2010 Steaua Bukareszt 0:3 (23:25, 20:25, 19:25) Tomis Konstanca
13.11.2010 Dinamo Bukareszt 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 17:25) Remat Zalău
13.11.2010 Universitatea Cluj 2:3 (23:25, 25:15, 22:25, 25:23, 8:15) SCMU Krajowa
7. KOLEJKA
20.11.2010 SCMU Krajowa 3:0 (25:19, 25:15, 25:10) CSMU LPS Suczawa
20.11.2010 Remat Zalău 3:0 (25:13, 25:20, 25:13) Universitatea Cluj
20.11.2010 Tomis Konstanca 3:0 (25:12, 25:20, 25:22) Dinamo Bukareszt
20.11.2010 CSM Bucureşti 3:1 (25:16, 25:16, 22:25, 25:17) Steaua Bukareszt
20.11.2010 VCM LPS Piatra Neamţ 3:1 (25:23, 25:21, 19:25, 25:18) Torpi MS City AS Târgu Mureş
20.11.2010 Unirea Dej 1:3 (15:25, 25:27, 25:23, 25:27) Ştiinţa Explorări Baia Mare
8. KOLEJKA
27.11.2010 CSMU LPS Suczawa 2:3 (16:25, 19:25, 25:23, 27:25, 9:15) Ştiinţa Explorări Baia Mare
27.11.2010 Torpi MS City AS Târgu Mureş 1:3 (17:25, 17:25, 25:21, 18:25) Unirea Dej
27.11.2010 Steaua Bukareszt 3:0 (25:21, 25:12, 26:24) VCM LPS Piatra Neamţ
27.11.2010 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:16, 25:19, 25:20) CSM Bucureşti
27.11.2010 Universitatea Cluj 1:3 (25:20, 23:25, 20:25, 21:25) Tomis Konstanca
27.11.2010 SCMU Krajowa 2:3 (33:31, 17:25, 17:25, 25:22, 12:15) Remat Zalău
9. KOLEJKA
04.12.2010 Remat Zalău 3:0 (25:15, 25:21, 25:15) CSMU LPS Suczawa
04.12.2010 Tomis Konstanca 3:1 (25:22, 20:25, 25:21, 25:21) SCMU Krajowa
04.12.2010 CSM Bucureşti 3:1 (25:11, 25:23, 16:25, 25:22) Universitatea Cluj
04.12.2010 VCM LPS Piatra Neamţ 2:3 (25:14, 17:25, 25:23, 22:25, 10:15) Dinamo Bukareszt
04.12.2010 Unirea Dej 3:2 (24:26, 23:25, 25:13, 25:19, 15:10) Steaua Bukareszt
04.12.2010 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:18, 25:16, 25:12) Torpi MS City AS Târgu Mureş
10. KOLEJKA
11.12.2010 CSMU LPS Suczawa 2:3 (25:21, 18:25, 21:25, 25:18, 9:15) Torpi MS City AS Târgu Mureş
11.12.2010 Steaua Bukareszt 0:3 (21:25, 16:25, 19:25) Ştiinţa Explorări Baia Mare
11.12.2010 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:17, 25:17, 25:14) Unirea Dej
11.12.2010 Universitatea Cluj 1:3 (27:25, 21:25, 20:25, 22:25) VCM LPS Piatra Neamţ
11.12.2010 SCMU Krajowa 3:1 (25:15, 22:25, 25:21, 25:23) CSM Bucureşti
11.12.2010 Remat Zalău 2:3 (25:21, 25:22, 21:25, 13:25, 11:15) Tomis Konstanca
11. KOLEJKA
18.12.2010 Tomis Konstanca 3:0 (25:15, 27:25, 25:18) CSMU LPS Suczawa
18.12.2010 CSM Bucureşti 2:3 (25:23, 23:25, 25:23, 17:25, 13:15) Remat Zalău
18.12.2010 VCM LPS Piatra Neamţ 3:1 (25:14, 25:16, 19:25, 25:15) SCMU Krajowa
18.12.2010 Unirea Dej 3:0 (25:21, 25:17, 25:20) Universitatea Cluj
18.12.2010 Ştiinţa Explorări Baia Mare 0:3 (25:27, 24:26, 18:25) Dinamo Bukareszt
18.12.2010 Torpi MS City AS Târgu Mureş 1:3 (21:25, 23:25, 25:22, 19:25) Steaua Bukareszt
12. KOLEJKA
22.01.2011 CSMU LPS Suczawa 1:3 (25:19, 19:25, 20:25, 21:25) Steaua Bukareszt
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) Dinamo Bukareszt
22.01.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:11, 25:20, 25:17) Universitatea Cluj
22.01.2011 Unirea Dej 1:3 (22:25, 25:17, 23:25, 27:29) SCMU Krajowa
22.01.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 2:3 (21:25, 27:25, 19:25, 28:26, 9:15) Remat Zalău
22.01.2011 CSM Bucureşti 1:3 (28:26, 24:26, 21:25, 21:25) Tomis Konstanca
13. KOLEJKA
26.01.2011 CSM Bucureşti 3:0 (25:19, 25:21, 25:15) CSMU LPS Suczawa
26.01.2011 Tomis Konstanca 3:2 (16:25, 25:21, 21:25, 25:23, 15:7) VCM LPS Piatra Neamţ
26.01.2011 Remat Zalău 3:0 (25:16, 25:23, 25:18) Unirea Dej
26.01.2011 SCMU Krajowa 0:3 (21:25, 24:26, 17:25) Ştiinţa Explorări Baia Mare
Universitatea Cluj 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Torpi MS City AS Târgu Mureş
26.01.2011 Dinamo Bukareszt 3:1 (22:25, 25:11, 25:19, 25:22) Steaua Bukareszt
14. KOLEJKA
29.01.2011 CSMU LPS Suczawa 1:3 (18:25, 25:18, 12:25, 18:25) Dinamo Bukareszt
29.01.2011 Steaua Bukareszt 3:1 (28:26, 25:21, 22:25, 25:16) Universitatea Cluj
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) SCMU Krajowa
29.01.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 0:3 (22:25, 19:25, 19:25) Remat Zalău
29.01.2011 Unirea Dej 2:3 (19:25, 23:25, 25:23, 27:25, 18:20) Tomis Konstanca
29.01.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 3:1 (25:13, 25:14, 22:25, 25:13) CSM Bucureşti
15. KOLEJKA
05.02.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 3:0 (25:21, 25:18, 25:22) CSMU LPS Suczawa
05.02.2011 CSM Bucureşti 0:3 (22:25, 21:25, 17:25) Unirea Dej
05.02.2011 Tomis Konstanca 3:2 (32:34, 25:20, 21:25, 25:15, 15:7) Ştiinţa Explorări Baia Mare
Remat Zalău 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Torpi MS City AS Târgu Mureş
05.02.2011 SCMU Krajowa 2:3 (25:22, 19:25, 25:23, 20:25, 14:16) Steaua Bukareszt
05.02.2011 Universitatea Cluj 0:3 (14:25, 18:25, 23:25) Dinamo Bukareszt
16. KOLEJKA
12.02.2011 CSMU LPS Suczawa 0:3 (23:25, 25:27, 17:25) Universitatea Cluj
12.02.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:15, 25:16, 25:17) SCMU Krajowa
12.02.2011 Steaua Bukareszt 0:3 (18:25, 16:25, 18:25) Remat Zalău
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) Tomis Konstanca
12.02.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:18, 25:12, 25:12) CSM Bucureşti
12.02.2011 Unirea Dej 3:1 (22:25, 25:16, 25:18, 25:19) VCM LPS Piatra Neamţ
17. KOLEJKA
16.02.2011 Unirea Dej 3:0 (25:17, 25:22, 25:14) CSMU LPS Suczawa
16.02.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 0:3 (26:28, 20:25, 23:25) Ştiinţa Explorări Baia Mare
CSM Bucureşti 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Torpi MS City AS Târgu Mureş
16.02.2011 Tomis Konstanca 3:1 (26:24, 23:25, 25:19, 25:20) Steaua Bukareszt
16.02.2011 Remat Zalău 1:3 (26:28, 21:25, 26:24, 20:25) Dinamo Bukareszt
16.02.2011 SCMU Krajowa 2:3 (22:25, 25:20, 22:25, 25:16, 8:15) Universitatea Cluj
18. KOLEJKA
19.02.2011 CSMU LPS Suczawa 0:3 (21:25, 16:25, 16:25) SCMU Krajowa
19.02.2011 Universitatea Cluj 0:3 (21:25, 22:25, 22:25) Remat Zalău
19.02.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:19, 25:22, 25:22) Tomis Konstanca
19.02.2011 Steaua Bukareszt 3:1 (21:25, 25:19, 28:26, 25:20) CSM Bucureşti
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) VCM LPS Piatra Neamţ
19.02.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 0:3 (22:25, 23:25, 23:25) Unirea Dej
19. KOLEJKA
26.02.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:20, 25:13, 25:19) CSMU LPS Suczawa
Unirea Dej 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Torpi MS City AS Târgu Mureş
26.02.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 1:3 (21:25, 16:25, 25:20, 17:25) Steaua Bukareszt
26.02.2011 CSM Bucureşti 1:3 (20:25, 18:25, 25:16, 21:25) Dinamo Bukareszt
26.02.2011 Tomis Konstanca 3:1 (25:19, 25:19, 17:25, 25:21) Universitatea Cluj
26.02.2011 Remat Zalău 3:0 (26:24, 27:25, 25:20) SCMU Krajowa
20. KOLEJKA
02.03.2011 CSMU LPS Suczawa 0:3 (17:25, 22:25, 19:25) Remat Zalău
02.03.2011 SCMU Krajowa 1:3 (25:9, 21:25, 22:25, 20:25) Tomis Konstanca
02.03.2011 Universitatea Cluj 3:0 (25:15, 25:19, 25:20) CSM Bucureşti
02.03.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:19, 25:12, 25:21) VCM LPS Piatra Neamţ
02.03.2011 Steaua Bukareszt 3:0 (26:24, 25:21, 25:22) Unirea Dej
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) Ştiinţa Explorări Baia Mare
21. KOLEJKA
Torpi MS City AS Târgu Mureş 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) CSMU LPS Suczawa
05.03.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:20, 25:19, 25:15) Steaua Bukareszt
05.03.2011 Unirea Dej 2:3 (23:25, 20:25, 25:16, 25:22, 13:15) Dinamo Bukareszt
05.03.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:20) Universitatea Cluj
05.03.2011 CSM Bucureşti 3:0 (25:22, 25:18, 25:23) SCMU Krajowa
05.03.2011 Tomis Konstanca 3:0 (25:18, 25:19, 25:21) Remat Zalău
22. KOLEJKA
12.03.2011 CSMU LPS Suczawa 0:3 (19:25, 10:25, 20:25) Tomis Konstanca
12.03.2011 Remat Zalău 3:0 (25:21, 25:18, 25:21) CSM Bucureşti
12.03.2011 SCMU Krajowa 2:3 (23:25, 25:18, 25:22, 21:25, 11:15) VCM LPS Piatra Neamţ
12.03.2011 Universitatea Cluj 3:0 (25:23, 27:25, 25:23) Unirea Dej
12.03.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:22, 25:16, 25:22) Ştiinţa Explorări Baia Mare
Steaua Bukareszt 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Torpi MS City AS Târgu Mureş

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Tomis Konstanca 58 22 21 1 8 8 5 0 0 1 84 63 21 3 1978 1647 1.2
2 Dinamo Bukareszt 57 22 20 2 12 5 3 0 1 1 78 61 17 3.59 1834 1465 1.25
3 Remat Zalău 55 22 19 3 14 2 3 1 1 1 77 60 17 3.53 1846 1513 1.22
4 Ştiinţa Explorări Baia Mare 42 22 14 8 10 2 2 2 0 6 76 46 30 1.53 1751 1520 1.15
5 Unirea Dej 38 22 12 10 7 4 1 3 3 4 81 45 36 1.25 1859 1675 1.11
6 Steaua Bukareszt 33 22 11 11 4 6 1 1 4 6 80 39 41 0.95 1755 1747 1
7 VCM LPS Piatra Neamţ 32 22 10 12 4 5 1 3 5 4 84 41 43 0.95 1827 1793 1.02
8 Universitatea Cluj 26 22 9 13 6 0 3 2 6 5 82 37 45 0.82 1739 1768 0.98
9 SCMU Krajowa 24 22 7 15 3 3 1 4 4 7 83 33 50 0.66 1752 1800 0.97
10 CSM Bucureşti 23 22 7 15 5 2 0 2 7 6 79 32 47 0.68 1680 1746 0.96
11 CSMU LPS Suczawa 5 22 1 21 1 0 0 2 2 17 72 9 63 0.14 1331 1684 0.79
12 Torpi MS City AS Târgu Mureş 31 22 1 21 0 0 1 1 4 16 74 9 65 0.14 787 1781 0.44

Źródło: [1]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
1 Klub Torpi MS City AS Târgu Mureş z powodu niewypłacalności został wykluczony z rozgrywek po zakończeniu pierwszej rundy fazy zasadniczej[1].
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finały
                                               
  1  Tomis Konstanca 3 3    
8  Universitatea Cluj 0 1    
  1  Tomis Konstanca 2 2 3 2    
  4  Ştiinţa Explorări Baia Mare 3 3 2 3    
4  Ştiinţa Explorări Baia Mare 2 3 3
  5  Unirea Dej 3 2 0  
    4  Ştiinţa Explorări Baia Mare 1 1 0    
  3  Remat Zalău 3 3 3    
  2  Dinamo Bukareszt 3 1 3  
7  VCM LPS Piatra Neamţ 0 3 1  
2  Dinamo Bukareszt 3 2 1 0  
  3  Remat Zalău 2 3 3 3       Mecze o 3. miejsce
3  Remat Zalău 3 3  
  6  Steaua Bukareszt 0 1       1  Tomis Konstanca 0 0 3 2  
  2  Dinamo Bukareszt 3 3 1 3  

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


19.03.2011 Tomis Konstanca 3:0 (27:25, 25:16, 25:23) Universitatea Cluj
23.03.2011 Universitatea Cluj 1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 22:25) Tomis Konstanca

19.03.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 2:3 (22:25, 16:25, 25:23, 25:16, 12:15) Unirea Dej
23.03.2011 Unirea Dej 2:3 (21:25, 25:23, 25:23, 23:25, 3:15) Ştiinţa Explorări Baia Mare
27.03.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 3:0 (25:18, 25:19, 25:21) Unirea Dej

19.03.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:15, 25:21, 25:21) VCM LPS Piatra Neamţ
23.03.2011 VCM LPS Piatra Neamţ 3:1 (21:25, 27:25, 28:26, 26:24) Dinamo Bukareszt
27.03.2011 Dinamo Bukareszt 3:1 (23:25, 25:20, 25:17, 25:22) VCM LPS Piatra Neamţ

19.03.2011 Remat Zalău 3:0 (25:14, 25:15, 25:15) Steaua Bukareszt
19.03.2011 Steaua Bukareszt 1:3 (19:25, 19:25, 25:20, 14:25) Remat Zalău

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


01.04.2011 Tomis Konstanca 2:3 (28:26, 25:18, 23:25, 18:25, 10:15) Ştiinţa Explorări Baia Mare
02.04.2011 Tomis Konstanca 2:3 (24:26, 25:19, 19:25, 25:23, 13:15) Ştiinţa Explorări Baia Mare
05.04.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 2:3 (25:18, 18:25, 25:22, 17:25, 13:15) Tomis Konstanca
06.04.2011 Tomis Konstanca 3:2 (16:25, 25:20, 18:25, 25:23, 15:9) Ştiinţa Explorări Baia Mare

01.04.2011 Dinamo Bukareszt 3:2 (22:25, 25:22, 22:25, 27:25, 15:10) Remat Zalău
02.04.2011 Dinamo Bukareszt 2:3 (20:25, 18:25, 25:21, 25:23, 10:15) Remat Zalău
05.04.2011 Remat Zalău 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:21) Dinamo Bukareszt
06.04.2011 Remat Zalău 3:0 (25:19, 25:23, 25:18) Dinamo Bukareszt

Mecze o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


16.04.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:21, 25:21, 25:23) Tomis Konstanca
17.04.2011 Dinamo Bukareszt 3:0 (25:23, 26:24, 27:25) Tomis Konstanca
29.04.2011 Tomis Konstanca 3:1 (25:19, 18:25, 25:20, 25:19) Dinamo Bukareszt
30.04.2011 Tomis Konstanca 2:3 (18:25, 25:20, 25:15, 13:25, 12:15) Dinamo Bukareszt

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


16.04.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 1:3 (18:25, 17:25, 25:23, 22:25) Remat Zalău
17.04.2011 Ştiinţa Explorări Baia Mare 1:3 (22:25, 18:25, 26:24, 17:25) Remat Zalău
29.04.2011 Remat Zalău 3:0 (25:17, 25:17, 25:20) Ştiinţa Explorări Baia Mare

Faza play-out[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


18.03.2011 CSM Bucureşti 3:2 (22:25, 21:25, 25:16, 25:16, 15:9) CSMU LPS Suczawa
19.03.2011 CSM Bucureşti 1:3 (18:25, 25:18, 22:25, 21:25) CSMU LPS Suczawa
23.03.2011 CSMU LPS Suczawa 0:3 (15:25, 19:25, 19:25) CSM Bucureşti
24.03.2011 CSMU LPS Suczawa 0:3 (13:25, 20:25, 22:25) CSM Bucureşti

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 Remat Zalău
2 Ştiinţa Explorări Baia Mare
3 Dinamo Bukareszt
4 Tomis Konstanca
5 Unirea Dej
6 Steaua Bukareszt
7 VCM LPS Piatra Neamţ
8 Universitatea Cluj
9 SCMU Krajowa
10 CSM Bucureşti
11 CSMU LPS Suczawa
12 Torpi MS City AS Târgu Mureş


     Puchar CEV 2011/2012

     Puchar Challenge 2011/2012

     spadek do Divizia A2

Mistrzostwo
Remat Zalău
Puchar
Dinamo Bukareszt
Spdaek do Divizia A2
CSMU LPS Suczawa
Torpi MS City AS Târgu Mureş
Awans z Divizia A2
CSU CSS Galaţi
Universitatea Timişoara

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Sety, małe punkty[edytuj | edytuj kod]

Faza zasadnicza
Kolejka Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 21 3,50 904 43,05
2 23 3,83 1000 43,48
3 21 3,50 881 41,95
4 22 3,67 947 43,05
5 21 3,50 905 43,10
6 22 3,67 966 43,91
7 21 3,50 913 43,48
8 24 4,00 1051 43,79
9 24 4,00 1009 42,04
10 24 4,00 1030 42,92
11 22 3,67 976 44,36
12 23 3,83 986 42,87
13 21 3,50 852 40,57
14 23 3,83 956 41,57
15 22 3,67 909 41,32
16 19 3,17 759 39,95
17 22 3,67 935 42,50
18 19 3,17 813 42,79
19 21 3,50 874 41,62
20 19 3,17 779 41,00
21 21 3,50 867 41,29
22 20 3,33 827 41,35
Razem 475 3,60 20139 42,40
Faza play-off
Runda Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
Ćwierćfinały 10 38 3,80 1677 44,13
Półfinały 8 37 4,63 1573 42,51
Mecze o 3. miejsce 4 15 3,75 659 43,93
Finały 3 11 3,67 491 44,64
Razem 25 101 4,04 4400 43,56
Faza play-out
Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
4 15 3,75 636 42,40

Liderzy[edytuj | edytuj kod]

Faza zasadnicza
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Unirea Dej 12 Tomis Konstanca
2 Dinamo Bukareszt 13 Tomis Konstanca
3 Dinamo Bukareszt 14 Tomis Konstanca
4 Remat Zalău 15 Remat Zalău
5 Remat Zalău 16 Remat Zalău
6 Remat Zalău 17 Tomis Konstanca
7 Remat Zalău 18 Remat Zalău
8 Remat Zalău 19 Remat Zalău
9 Remat Zalău 20 Remat Zalău
10 Tomis Konstanca 21 Tomis Konstanca
11 Tomis Konstanca 22 Tomis Konstanca

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Torpi Tîrgu Mureş a fost exclusă din Divizia A1 la volei masculin (rum.). voleiromania.ro. [dostęp 24 stycznia 2011].

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]