Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów na Żużlu 2018

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 – zawody żużlowe, mające na celu wyłonienie medalistów drużynowych mistrzostw Polski juniorów w sezonie 2018. Rozegrano eliminacje w trzech grupach, dwa turnieje półfinałowe oraz finał, w którym zwyciężyli zawodnicy Grupy Azotów Unii Tarnów.

Finał[edytuj | edytuj kod]

Msc Drużyna / Zawodnik Biegi Punkty
1 Grupa Azoty Unia Tarnów 26


Patryk Rolnicki
Dawid Rempała
Mateusz Cierniak
Przemysław Konieczny
 

(3,3,3,2)
(w,0,2,2)
(3,2,3,3)
ns
 

11
4
11
ns
 

2 Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski 21


Rafał Karczmarz
Mateusz Bartkowiak
Alan Szczotka
Hubert Czerniawski
 

(3,1,3,3)
(1,w,3,2)
(3,1,1,0)
ns
 

11
6
5
ns
 

3 Fogo Unia Leszno 20


Kacper Pludra
Wiktor Trofimow jr
Szymon Szlauderbach
Krzysztof Sadurski
 

(1,2,0,1)
(2,2,3,2)
(3,0,1,3)
ns
 

4
9
7
ns
 

4 Get Well Toruń 19


Igor Kopeć-Sobczyński
Daniel Kaczmarek
Marcin Kościelski
Aleks Rydlewski
 

(2,2,2,1)
(0,3,3,2)
(1,1,1,1)
ns
 

7
8
4
ns
 

5 Aforti Start Gniezno 18


Norbert Krakowiak
Maksymilian Bogdanowicz
Damian Stalkowski
Weronika Burlaga
 

(2,3,3,1)
(0,2,1,0)
(1,2,0,3)
ns
 

9
3
6
ns
 

6–7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11


Dominik Kossakowski
Karol Żupiński
Marcin Turowski
 
 

(0,0,0,0)
(1,2,1,2)
(2,0,0,3)
 
 

0
6
5
 
 

6–7 ROW Rybnik 11


Lars Skupień
Robert Chmiel
Przemysław Giera
Dominik Tyman
 

(2,w,–,ns)
(3,1,2,1)
(1,0,w,1)
(–,–,t,–)
 

2
7
2
0
 

Bieg po biegu:
  1. Karczmarz, Krakowiak, Bartkowiak, Bogdanowicz
  2. Chmiel, Skupień, Żupiński, Kossakowski
  3. Rolnicki, Trofimow jr, Pludra, Rempała (w/u)
  4. Szczotka, Kopeć-Sobczyński, Karczmarz, Kaczmarek
  5. Krakowiak, Turowski, Stalkowski, Kossakowski
  6. Szlauderbach, Pludra, Giera, Skupień (w/su)
  7. Cierniak, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Rempała
  8. Karczmarz, Żupiński, Szczotka, Turowski
  9. Krakowiak, Stalkowski, Chmiel, Giera
  10. Kaczmarek, Trofimow jr, Kościelski, Szlauderbach
  11. Rolnicki, Rempała, Szczotka, Bartkowiak (w/2min)
  12. Trofimow jr, Bogdanowicz, Krakowiak, Pludra
  13. Rolnicki, Cierniak, Żupiński, Turowski
  14. Kaczmarek, Chmiel, Kościelski, Giera (w/u)
  15. Bartkowiak, Trofimow jr, Szlauderbach, Szczotka
  16. Cierniak, Rolnicki, Bogdanowicz, Stalkowski
  17. Turowski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Kossakowski
  18. Karczmarz, Bartkowiak, Chmiel, Tyman (t)
  19. Stalkowski, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Bogdanowicz
  20. Szlauderbach, Żupiński, Pludra, Kossakowski
  21. Cierniak, Rempała, Giera

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]