Dyskusja:Anarchoprymitywizm

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Na podstawie którego(ych) z poniższych warunków uznałeś ten artykuł do EK?

Możemy nie zgadzać się z anarchoprymitywizmem (a osobiście, jest dla mnie absurdalny); jednakże, jest wiele osób, które to traktują poważnie. Nauka i technologia mogą zarówno być używane do celów ,,złych" jak i ,,dobrych", a pewna krytyka przeciwko sposoby decydowanie o tym jak używać naukę i technologię, moim skromnym zdaniem, jest uzasadniona. Ale w każdym bądź razie, to tylko moj POV. Hmmm, być może jest ważny dodawać, że taka ,,szkoła" istnieje w USA - zobacz en:Primitivism - być może w Polsce, nikt nie jest tak głupi :P. Boud 21:03, 18 wrz 2005 (CEST)

Ogólne

Strony spełniające jeden lub więcej z poniższych warunków kwalifikują się do ekspresowego skasowania bez względu na przestrzeń nazw.

  1. Strony nie zawierające sensownej treści (np. przypadkowy ciąg znaków).
  2. Strony testowe i eksperymenty (np. "Czy naprawdę mogę tutaj stworzyć stronę?").
  3. Wandalizm.
  4. Ponownie zamieszczone treści, które wcześniej zostały usunięte zgodnie z zasadami usuwania stron.
  5. Strony, których autor poprosi o usunięcie, pod warunkiem wyjaśnienia powodu usunięcia oraz tylko jeśli strona była edytowana wyłącznie przez autora.

W ciągle dwa dni, nie było żadnej próba od Wikipedysta:Szwedzkiego dlaczego chciał usunięcie artykułu pod EK. Więc usunę EK od artykułu. Boud 20:54, 20 wrz 2005 (CEST)

1) trzeba było mi dać znać na stronie mojej dyskusji 2) skoro ktokolwiek ma wątpliwości, a hasło faktycznie wisiało długo na ek - najlepszym wyjściem jest SdU (i tamże zapraszam) 3) zalecenia ek trzeba traktować z rozmysłem - hasło o treści "pan Mietek mieszka przy Klonowej" nie jest przypadkowym ciągiem znaków, nespa? pozdrawiam. Szwedzki 02:17, 22 wrz 2005 (CEST)

POV[edytuj kod]

Które z 23 słów zawartych w tym artykule nei spełnia zasady NPOV?

NIE wiem gdzie jest prawda, a gdzie kłamstwo o Kaczyńskim: tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Anarchoprymitywizm czy tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Theodore_Kaczynski (na moje wymaga to sprawdzenia. Pozdrawiam Świstak