Dyskusja:Architektura Wrocławia

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

forma hasła[edytuj kod]

co to ma być? encyklopedia obrazkowa dla dzieci młodszych?... za tydzień zgłaszam do poczekalni, boć to wstyd dla encyklopedii takie coś trzymać... Pa3Widzi 21:34, 16 gru 2009 (CET)

  • Wstyd - nie wstyd, zależy w czym komu do twarzy. Dla mnie wcale nie wstyd.
    Dopóki to było w artykule Wrocław, to dopiero robiło w nim dym... Zestawienie różnych stylów budownictwa (w tym przypadku na przykładzie Wrocławia) musi być bogato ilustrowane, ale nie może przytłaczać hasła o samym mieście. Uporządkowania dokonał Meister półtora roku temu (zob. ten diff.), a ja trzy tygodnie później wyjąłem to z artykułu o mieście jako osobne hasło. Wydaje mi się, że to jest całkiem sensowny pomysł zwłaszcza, że nad doborem ilustracji w poprzednich miesiącach pracował zawodowy architekt i urodzony wrocławianin, Shaqspeare, co jest dodatkową gwarancją, że nikt tu nie pomylił stylów.
    Ponadto pamiętaj, że również dzieci młodsze przeglądają encyklopedie, i nie ma w tym nic dla nas i dla naszej pracy uwłaczającego, wręcz przeciwnie!
    Julo 23:35, 16 gru 2009 (CET)
    PS. Jeśli rzeczywiście zamierzasz to zgłosić do poczekalni, to nie "zapomnij" mnie o tym poinformować; a choć kolega Meister nie bardzo jest aktywny ostatnio, to i jego wypadałoby o takiej operacji powiadomić... Julo 23:35, 16 gru 2009 (CET)