Dyskusja:Bakugan: Młodzi wojownicy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

roi się od nowych bakuganów i silniejszych drago

Kto z uporem maniaka pisze nazwy domen z małej litery! Jeszcze jedno - Haos, a nie Chaos!!!!

do zostały stworzone bakugany

Do poprawy[edytuj kod]

Artykuł pełen jest błędów, jest nieencyklopedyczny i jest w nim pełno niezbyt poprawnych sformułowań. Potrzebna jest gruntowna przebudowa. Polinik (dyskusja) 00:07, 20 maj 2010 (CES trzeba tu uzupełnić spis odcinków

Zgoda, ale nie usuwajcie listy bohaterów, tylko ją naprawcie. Nie oznaczam. --Cysioland - Pogaday ze mnom xD 14:11, 10 kwi 2011 (CEST)

uzupełnijcie listę bohaterów

jeszcze jest[edytuj kod]

Są jeszcze ataki specjalne i ataki z brązu. można to zobaczyć na bakugan.com i na earthbakugan onet blog

Kategoria[edytuj kod]

Wywalcie to anime z kategorii 'manga'. Manga to japoński komiks, a te anime ani nie jest na podstawie mangi ani nie ma mangi ani nie jest mangą. -.- Lockedo (dyskusja) 20:55, 1 sty 2011 (CET)

Już zrobione --Cysioland - Pogaday ze mnom xD 14:11, 10 kwi 2011 (CEST)

Odcinki[edytuj kod]

Polskie tytuły wybiegają o jakieś 14 odcinków za daleko (od 104 do 117. 103 nie, gdyż tytuły kolejnych odcinków są podawane na końcu odcinków, a 103-ci jest po 102-gim, który wyemitowano 2 dni temu z tego co wiem). Nie wiadomo czy to są poprawne tytuły gdyż nie ma źródeł, a w serialu podawany jest tytuł jednego następnego odcinka, a nie masy następnych. |-|MarcowyGnom|-| (dyskusja) 11:08, 6 mar 2011 (CET)

T Podawajmy tytuły wtedy, kiedy zostaną podane przez CN. --Cysioland - Pogaday ze mnom xD 14:13, 10 kwi 2011 (CEST)

Uzasadnienie.[edytuj kod]

Ja chciałem to przejrzeć,ale nie mam możliwości tego udokumentowania,dlatego proszę o źródła do tego artykułu.Pozdrowienia z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 01:10, 10 wrz 2011 (CEST)