Dyskusja:Beats of Freedom – Zew wolności

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

Film nie był pokazany na Open'er 09. Pierwszy pokaz przedpremierowy miał miejsce podczas krakowskiego festiwalu Unsound 19.10.2009.

Open'er[edytuj kod]

Ok, kasuję info o premierze na Open'erze, tym bardziej, że link, który podawałem jako źródło przestał działać. Co nie znaczy, że sobie to wymyśliłem ;) Ale przyznaję, że na Open'erze mnie nie było, a nie wszystkie źródła, jak widać, są wiarygodne ;). Henry25 (dyskusja) 21:46, 8 cze 2010 (CEST)
................................
nie, coś w tym (Open'erze) z prawdy jest; geograficznie przynajmniej -- na koncercie (ECS + inne Wladze…) w Stoczni, 4 czerwca 2008 roku pokazano trailer; i to było po raz pierwszy tam pokazane, pierwsze obrazki z filmu (znaczy publicznie: bo wcześniej nie widziałem ;–)
miala być wtedy premiera, ale produkcja nie wyrobila się, wiadomo.
pozdrawiam. mr makowski
................................ (a skoro już tu wpadłem:) dorobiłem się własnej strony Wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Ryszard_Makowski
to może można mnie zlinkować; tym bardziej, że tam też film wymieniono…
pozdrawiam. mr makowski