Dyskusja:Civilization IV

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Poziom tworzenia artykułu[edytuj kod]

Sądzę, że robienie tylko i wyłącznie tabelek o budynkach, cywilizacjach i opcjach obywatelskich omawia znikomą tak naprawdę część gry. Zamiast tego brakuje istotniejszych informacji ogólnych np. na temat miast, technologii, systemu pól, religii, interfejsu itp. Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć i B - te słowa kieruję do najczęściej edytujących artykuł o Civilization IV. FJ_1 17:50, 6 wrz 2007 (CEST)

Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia artykułów lub poeksperymentuj na stronach testowych.
pzd --Bobronek (dyskusja) 21:05, 5 wrz 2009 (CEST)

brakujące cuda świata[edytuj kod]

W opisach cudów świata brakuje projektu Manhatan i internetu, ja nie znam się zbyt dobrze na Civilizaton IV, ale może ktoś o większej wiedzy na ten temat mógłby to uzupełnić. 79.184.4.137 (dyskusja) 14:33, 25 wrz 2009 (CEST)

Błąd w opisie platform[edytuj kod]

CIV IV oraz WarLords zostały wydane również na MAC OS X 10.4+

  • Poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi :) Lampak Dysk. 17:28, 4 gru 2009 (CET)