Dyskusja:Domicjan

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dobrym pomysłem byłoby, żeby ktoś zrobił z tym porządek. Ja się tego nie podejmuję, bo jestem relatywnie nowym Wikipedystą i nie mam jeszcze wprawy w dodawaniu, a co dopiero porządkowaniu grafiki. Ale w obecnym kształcie artykuł ten wygląda po prostu paskudnie! :( Pozdrawiam! Trejder 18:14, 12 sty 2005 (CET)

Halo - puk, puk! :) Stukam jeszcze raz, bo przez trzy miesiące nikt się powyższym moim wpisem nie zainteresował. Ja dalej nie potrafię porządkować grafiki, a artykuł dalej wygląda paskudnie! :) --Trejder 11:02, 25 kwi 2005 (CEST)


Witam!!! Ja nie zajmowałam się nigdy zmianami na Wikipedii, ale wydaje mi się, że w tym artykule jest błąd. Także w artykule o Koloseum. Według mojej wiedzy opartej na zajęciach i książce pod tytułem "Archeologia starożytnego Rzymu" tom 2 Anny Sadurskiej (strona 128) budowę Koloseum rozpoczęto za panowania Wespazjana, a ukończono w 80r. więc za panowania Tytusa, a nie Domicjana. Według Krawczuka też by to rok 80.

Pozdrawiam, MartaDread.

Nic o prześladowaniach chrześcijan?[edytuj kod]

Nie pamiętam w tym momencie, czy były to też lokalne prześladowania, jak za Nerona, ale chyba nie, skoro ap. Jana w Rzymie nie było, a i jego dosięgły prześladowania właśnie tego cesarza.

--Qbens (dyskusja) 14:46, 21 mar 2014 (CET)

  • Domicjan zarządził przede wszystkim wielkie prześladowania filozofów. Ale o tym też nic nie ma... Hoa binh (dyskusja) 14:58, 21 mar 2014 (CET)