Dyskusja:Gwiezdne wrota: Wszechświat

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

nie spin-off?[edytuj kod]

Nie bardzo rozumiem, co to znaczy „nie będzie miał charakteru spin-offa”. Serial mający miejsce w tym samym świecie co dwa inne, i w którym pojawiają się znane już postacie, jak najbardziej jest spin-offem. --Azarien (dyskusja) 19:25, 5 paź 2009 (CEST)


Normalnie! To, że są gwiezdne wrota nie oznacza, że to spin-off. Ten serial niczym nie przypomina poprzedników. Więc prosiłabym najpierw o zadanie pytania ewentualnie zapoznanie się z tematem zamiast kasowywać informacje.

Stacja Syfy????[edytuj kod]

TO nie jest błąd? Nie powinno być "Sci-Fi"?

Prawa do serialu[edytuj kod]

"Będzie to ostatnia seria, co zostało potwierdzone w grudniu 2010 roku przez stację SciFi Universal." Polecam przeczytać newsa ze strony http://www.sguniverse.pl/ Oto jego fragment: "prawa do produkcji i emisji ma tylko i wyłącznie studio MGM [...] Josep Malozzi (jeden ze scenarzystów) napisał na swoim blogu: "Sytuacja nie wygląda dobrze. Anulowanie serialu przez Syfy daje nikłe szanse na nakręcenie trzeciego sezonu w przyszłym roku, ale czy to koniec? Tak naprawdę, nie wiem".

Dlatego na razie zostaje info o anulowaniu, bo jak sam zacytowałeś, nikt nie wie co będzie dalej. Jeśli postanowią serial przywrócić, to znajdzie się odpowiednia informacja na ten temat.

--Mariusz (dyskusja) 19:10, 3 lut 2011 (CET)