Dyskusja:IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

-

Do szanownego Autora[edytuj kod]

- - Witam Panie pm.staszic

- - Strona Liceum Staszica została już utworzona, co prawda nie była ona napisana tak elokwentnym językiem i tak pięknie jak Pana, lecz była, a to kosztowało mnie dużo pracy. Głupio tak jakoś się poczułem gdy zobaczyłem dziś, że mojej pracy już nie ma - za to zaczyna Pan się lansować na tworzonej od początku przez Pana stronie. Cóż, takie życie. Godzę się z takim biegiem wydarzeń.

- http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:UczenStasia/brudnopis , tutaj jest kopia mojej strony, na wszelki wypadek jej nie wyrzuciłem. I dobrze zrobiłem. Jeśli pomoże ona Panu w jakiś sposób - śmiało, proszę brać co Pan chce. Materiału jest dość dużo. Większość oprócz historii pisana przeze mnie własnoręcznie, nie kopiowana. Proszę brać co Pan chce, może to Panu pomoże w dojściu do celu. Chociaż, może nie takimi metodami... nie po trupach. Wstyd mi chodzić do szkoły z takim staszicakiem. No ale każdy ma swoje metody. Pewnie profesorowie się ucieszą że to WŁAŚNIE Pan zrobił tą stronę. Bo kto by mógł zrobić to inny. Kto by się do tego nadawał jak nie tak kochany przez wszystkich Pan Piotr.

- - Przepraszam za ten dopisek, po przeczytaniu może go Pan usunąć. Nie dodam go ponownie.

- - Pozdrawiam zdegustowany UczenStasia

-

Spróbowałem zintegrować wszystkie trzy wersje. Olaf @ 00:06, 28 sie 2007 (CEST) (też staszicak)


Widze, że potrzaskaliście chłopaki troche się po twarzach, oceny weszły i artykuł umarł. może ktoś zaaktualizuje troche dane? Czy nie wiecie, że zmieniła nam się Prof Gawron na Prof DD DinozaurDobiecką?

Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia artykułów lub poeksperymentuj na stronach testowych. Mat86 dyskusja 00:03, 18 wrz 2007 (CEST)