Dyskusja:Ich Troje

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Informacje w dziale historia są napisane w sposób nieencyklopedyczny

Jeżeli uważasz, że należy coś zmienić, nie krępuj się! Wikipedia to wiki, co oznacza, że każdy (w tym także i Ty) może edytować dowolny artykuł klikając na link Edytuj. Nie musisz się nawet logować! Na Wikipedii trzymamy się zasady "śmiałego edytowania", więc nie bój się popełniać błędów. Jeśli nie wiesz jak edytować strony zajrzyj na stronę Tworzenie haseł lub poeksperymentuj w Brudnopisie. Zawsze z radością witamy nowych uczestników projektu. Яǿǿ72  01:07, 29 sty 2006 (CET)

Płyta Koktail czy Koktajl (2002)?[edytuj kod]

Czy płyta Ich Troje z 2002 r. miała w tytule słowo Koktajl (tak to poprawiłem teraz) czy miała słowo z błędem ortograficznym "Koktail"? --rozek19 odpowiedz 16:13, 1 lis 2006 (CET)

było bez błędu Koktajl

1995 czy 1996?[edytuj kod]

W którym roku w końcu powstali Ich Troje? Czy było to 3 listopada 1995,czy w 1996 roku,jak jest w tabelce?

Oficjalna data powstania zespołu Ich Troje - 2006r.

Pierwszy singel promujący debiutancką płytę zespołu - maj 1996r.

głupoty gadacie wszyscy powyżej oprócz pierwszej osoby: 3 listopada 1995 roku Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa założyli zespół Ich Troje

Choreografowie i Muzycy!!![edytuj kod]

Czy moglby ktos dopisac na strone o Ich Troje, ze Aga i Robert Kot zajmuja sie choreografia baletu, a przez wiele lat do zajscia w ciaze, robila to byla zona Michala, Marta Mandrykiewicz-Wisniewska ? Święta prawda i to od samego początku zespołu!!! Ponadto nie ma słówka o muzykach którzy wiernie wspierali wokalistów na scenie i w studio podczas nagrań płytowych!!!Powinno sie zamieścić nazwiska takie jak Marek Błaszczyk, Łukasz Klaus, Bartłomiej Lewandowski, Piotr Tyszkiewicz i Michał Kobojek!!!i moze słówko również o nich.....bo to oni współuczestniczyli w tych wszystkich wygranych festiwalach i w najfajniejszych koncertach przez około 8 lat!!!!

w 100% się z Tobą zgadzam i niejednokrotnie o tym pisałam, ale za każdym razem mój fragment artykułu o tancerzach, muzykach, ochronie Ich Troje był kasowany, bo ponoc łamał zasady wikipedii ;/ uwazam, ze to kpina, bo tancerze to akurat w przypadku Ich Troje jedni z najwazniejszych ludzi tworzacych ten zespol...ale cóż...

Masakra[edytuj kod]

Artykuł tragiczny językowo. Myślałem, że coś poprawię ale po prostu ręce opadają...

też już trochę popoprawiałam, jest coraz lepiej:)


Kariera[edytuj kod]

Dlaczego ponownie została usunieta cala kariera zespolu?