Dyskusja:Józef Komarewicz

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

O tym, że Józef Komarewicz wspólnie ze Zdzisławem Sumarą wydał w 2009 r. tomik "Przechodząc" istnieje m.in. informacja na : http://www.i-liberum.pl w dziale: Nowiny. Tomik ów znajduje się również w Komputerowym Katalogu Zbiorów Biblioteki UPJPII (http://www.bj.uj.edu.pl/pat). Nie rozumiem, dlaczego w takiej Encyklopedii dane zawarte w notce jeszcze podlegają weryfikacji, skoro wystarczy tylko w "google" wpisać: "Przechodząc Komarewicz".

Odpowiedź Komarewicza. Dziękuję Osobie Nieznanej, która podjęła się dyskusji.[edytuj kod]

Dziękuję Komuś, że wpisał się w ten sposób do dyskusji o mojej twórczości. Bardzo dziękuję. Zawsze podawałem prawdziwe dane o sobie, które można prosto zweryfikować. Wikipedia ma oczywiście pewne mankamenty, ale i tak jest świetnym pomysłem. Jeszcze raz dziękuję Osobie, która podjęła się dyskusji w mojej sprawie. Józef Komarewicz. Pozostałe dane można na przykład zweryfikować przeglądając Leksykon Dziennikarstwa Polskiego Dziennikarstwa Elżbiety Ciborskiej, Wydawnictwo Elipsa, <ISBN: 83-7151-330-5> bądź Wydawnictwo "WHO IS WHO W POLSCE" powered by Hubners Who is Who. Jest dla mnie zupełnie śmieszna weryfikacja danych przez WIKIPEDIĘ. No, cóż, człowiek całe życie się uczy.

nie rozumiem[edytuj kod]

JozefKomarewicz:Nie rozumiem dlaczego nie chca mi dodac, ze bylem redaktorem kilkunastu ksiazek, latwo to potwierdzic zagladajac do polskiej bibliografii literackiej, leksykonu czy tez ksiazki bo kazda z nich ma ISBN