Dyskusja:Kazimiera Nogajówna

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

Ze zgłoś błąd[edytuj kod]

Kazimiera Nogajówna nie była adeptką w Tetarze Polskim w Bydgoszczy i nigdy tam nie pracowała, zaczęła pracę jako adeptka w Teatrze Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze w 1953 roku i po pół roku, po zdaniu egzaminu eksternistycznego pracowała tam dalej jako aktorka. Źródło informacji: Kazimiera Nogajówna a ja jestem jej córką Zgłosił: Ewa Wanat 188.147.135.170 (dyskusja) 16:33, 19 wrz 2010 (CEST)

  • Informacja o Bydgoszczy jest w bazie filmpolski.pl. Prosimy o namiar na jakąś publikację z prawidłowym życiorysem. Niestety, Wikipedia opiera się na istniejących publikacjach, a nie na przekazach osobistych (patrz zasada WP:OR). Musimy trzymać się tej zasady, nawet, jeżeli niekiedy (jak zapewne w tym przypadku) prowadzi do kuriozalnych sytuacji. mulat(napisz) 09:34, 20 wrz 2010 (CEST)