Dyskusja:Lądowanie w Normandii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Miecze.svg Ten artykuł jest objęty Wikiprojektem Bitwy, którego zadaniem jest budowa użytecznego źródła informacji dotyczącego bitew i potyczek w polskiej edycji Wikipedii. Jeśli chciał(a)byś dołączyć do projektu, zajrzyj na jego stronę, gdzie znajdziesz listę, do której możesz się dopisać. Na temat wikiprojektu dyskutujemy na jego stronie dyskusji.

Zobacz też: Wikipedia:Wikiprojekt

Ten artykuł jest nie kompletny.[edytuj kod]

Stanowi tak jakby dopiero pierwszy rozdział. Wprowadzenie. Wstęp. Nie ma tu nic na temat chronologii walk, postępów. Kompletnie nic.

A ktoś kiedyś twierdził, że jest? To Wikipedia. Ona cały czas się rozwija. Tutaj, w polskiej wersji jest ponad milion artykułów i WIĘKSZOŚĆ z nich ZDECYDOWANIE jest niekompletna.
Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia artykułów lub poeksperymentuj na stronach testowych.

Co z poprawnym określeniem sił niemieckich?[edytuj kod]

Samolotów nie mieli? Czołgów nie mieli? Dział nie mieli? Strasznie bohaterski ten Wermacht , 10 000 rifelman'ów taki opór, niesamowite, aż się wierzyć nie chce.