Dyskusja:Madagaskar 2

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

(http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Madagaskar_2&diff=18622441&oldid=18621893)

Oglądałem uważnie, w KINIE, owszem była scena z Melmanem i Glorią, ale Zuba udziela ślubu nie im, a pingwinowi z lalką poniżej. Jeśli to było w napisach końcowych to nie widziałem, ogladałem do napisów końcowych i wyszłem zadowolony.

(http://www.youtube.com/watch?v=GuI0uh4lYeo&feature=related) 5:00 o tą scene chodzi? 9 sekund później widzimy pingwina. 4 sekundy potem widzimy jak reszta zwierzaków się cieszy itp. Jeśli to nie to, pokaż mi tą scenę. W Internecie nie mogę znaleść.


Może i masz rację. To dość zmyłkowa scena z tym ślubem i niektórzy mogą odnieść wrażenie, że jest on udzielany także Melmanowi i Glorii (też tak uznałam). Poprawię to zdanie. Krysiaj23 (dyskusja) 18:13, 28 wrz 2009 (CEST)

Phil i Mason - homoseksualiści?[edytuj kod]

Gdzie jest powiedziane lub napisane, że są homoseksualistami? Wiecie jak to brzmi? Nieprawdziwie...

Opis fabuły[edytuj kod]

Przepraszam, czy tylko ja mam wrażenie, że opis fabuły brzmi jakby pisał go uczeń pierwszej klasy szkoły podstawowej? Czas przeszły miesza się z teraźniejszym, nie chce się nawet pisać co jeszcze jest nie tak...