Dyskusja:Magda Gessler

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

W jednym fragmencie napisane jest: "Jest siostrą Piotra Ikonowicza[1]."

A w drugim "Bywa niekiedy mylona z Martą Gessler, właścicielką restauracji (...). Obie panie są kolejnymi żonami Piotra Gesslera, stąd zbieżność nazwisk[4][5]."

Więc to chyba sprzeczność.Lowdown (dyskusja) 10:20, 28 lut 2010 (CET)

Dlaczego? Ten artykuł opisuje panią Magdalenę Ikonowicz-Gessler, która była drugą żoną Piotra Gesslera. Niekiedy myli się ją z inną osobą: panią Martą Gessler, która była pierwszą żoną Piotra Gesslera. Niezrozumiale napisane? --WTM (dyskusja) 17:46, 28 lut 2010 (CET)

Adresy restauracji[edytuj kod]

Moim zdaniem adresy restauracji nie są encyklopedyczne i trącą reklamą.

Wystarczyłoby podanie miejscowości i nazwy restauracji, a może nawet usunięcie spisu restauracji.

StoK (dyskusja) 07:57, 4 mar 2011 (CET)

Przychylam się do Twojego zdania, to jest w istocie reklama --Le5zek (dyskusja) 15:20, 4 mar 2011 (CET)

Restauracja Polka w Warszawie znajduje się przy Placu Zamkowym, a nie na Rynku Starego Miasta - proponuje poprawić opis zdjęcia.

Zdjęcie[edytuj kod]

Może ktoś dodać zdjęcie:)

Może :) A może TY to zrobisz? Tak byłoby najfajniej. Fotografia obowiązkowo musi być na wolnej licencji. To znaczy, że albo musisz ją sam(a) wykonać, albo namówić autora już zrobionego zdjęcia, żeby zechciał je uwolnić. Potem wystarczy przesłać na serwer Wikimedia Commons (składnicy plików, z której korzystają wszystkie wersję językowe Wikipedii). --WTM (dyskusja) 16:35, 4 lis 2013 (CET)

Restauratorka i właścicielka restauracji[edytuj kod]

Czy to początek jest poprawny? Wydaje mi się, że restaurator==właściciel restauracji, więc umieszczanie tych słów w jednym zdaniu nie ma sensu.

języki obce[edytuj kod]

Magda Gessler nie mówi płynnie po włosku, ledwo co się porozumiewa. należy zmienić informację Efefff (dyskusja) 07:36, 14 gru 2018 (CET)

Filmografia[edytuj kod]

A Madzia nie wystąpiła w Orange Is The New Black (OITNB) na Netflixie???