Dyskusja:Nowa szkoła króla

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

Odcinki wyemitowane[edytuj kod]

Vincent Van Guaka

No Man is an Island

TE DWA odcinki były już emitowane. Pierwszy był o talencie malarskim Guaki a drugi o tym, jak Yzma wysłała Kuzco i Malinę kapsułą na bezludną wyspę

Yzma Be Gone Last Ditch Effort te odcinki też były emitowane

2006????[edytuj kod]

Proszę sobie uważnie obejrzeć napisy końcowe pierwszego odcinka - wyraźnie podany rok 2005 !


KTO JEST TAKI ... I KASUJE CIEKAWOSTKI?![edytuj kod]

  • Kuzco to stolica Peru ( A kiedyś stolica imperium inków)
  • W jednym z odcinków Kronk pociągnął za wajhę i na Yzmę spadł pomnik, a potem pociągnął za tą samą wajhę, i otworzyło się przejście do laboratorium!
  • W jednym z odcinków Malina stojąca przed domem Kuzco miała wiejskie ubranie, a kiedy Kuzco otworzył jej drzwi, miała znowu swój szkolny mundurek!
  • Kiedy Yzma zwolniła Kronka i pokazywała mu materiał filmowy, powiedziała ,,A pamiętasz jak miałeś zamienić Kuzco w lamę?" A miał zamienić go w żółwia
  • W jednym odcinku Kronk pociągnął za nie tę wajchę, ale na Yzmę nic nie spadło

A BYŁO TEGO WIĘCEJ!!!

ja kasuję, ja zabezpieczam przed edycją. Dlaczego, bo Wikipedia to nie strona fanowska, gdzie można pisać co ślina na język przyniesie, zwłaszcza w tonie sensacji, popartej wykrzyknikami. A inne seriale mają "ciekawostki"? Jakie?, chętnie zweryfikuję. Maikking dyskusja 21:30, 9 mar 2008 (CET)


Makking, powtarzasz się.[edytuj kod]

Ja się nie będę powtarzac, bo to zbędne, więc popatrz tylko na to co już napisałam. Jake'owata

powtarzam się, przekleiłem to z tamtej dyskusji, bo sytuacja jest identyczna. Maikking dyskusja 16:38, 12 mar 2008 (CET)


Dlaczego ktoś usuwa tytuły najnowszych odcinków???[edytuj kod]

Większość odcinków nowej serii była już wyemitowana. TO DLACZEGO W TABELCE NIE SĄ UZUPEŁNIONE NAZWY. BYŁA JUŻ PRZETŁUMACZONA ZNACZNA WIĘKSZOŚĆ, ALE KTOŚ USUNĄŁ! 79.162.56.140 (dyskusja) 14:34, 3 kwi 2008 (CEST)