Dyskusja:PZL-106 Kruk

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Concorde.planview.arp.jpg
Ten artykuł jest w kręgu zainteresowania Wikiprojektu Lotnictwo, wspólnego wysiłku mającego na celu poprawienie zawartości Wikipedii w zakresie lotnictwa. Jeśli masz ochotę się przyłączyć, wejdź na stronę projektu, gdzie znajdują się informacje jak się przyłączyć, a także lista zadań do wykonania.
Portal:LotnictwoDyskusja wikiprojektu Lotnictwo
Start Jakość tego artykułu została oceniona jako start.
Niska Istotność tego artykułu została oceniona jako niska.

Podejrzenie o POV[edytuj kod]

Model kartonowy polskiego samolotu rolniczego. Autorem modelu jest Zbigniew Janik. Model jest dobrze opracowany, skleja się go przyjemnie, a jego budowa nie nastręcza trudności. Publikacja ta obecnie jest trudno osiągalna. W każdym egzemplarzu jest błąd popełnony podczas drukowania i składania zeszytu. Polega on na tym, że linia zagięcia arkuszy- przebiega przez fragment poszycia kadłuba ostatniego segmentu. Łatwe do usunięcia nawet przez mało doświadczonych modelarzy. Ogólnie model zasługuje na piątkę z plusem.

Jeśli się mylę przywróćcie. Radomil 21:50, 28 sie 2004 (CEST)

Moim zdaniem dobrze, że usunąłeś tę informacje. Mało w niej treści istotnych, nie zachowuje NPOV i jest nie na temat (czyli 3 grzechy główne artykułu). Serdecznie pozdrawiam, Reytan 21:56, 28 sie 2004 (CEST)

Sam chciałem to zrobić już przedwczoraj, ale wziąłem się na razie za artykuł ogólny o rolniczych :-) Pibwl 22:08, 28 sie 2004 (CEST)