Dyskusja:Politechnika Lwowska

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Informacja o licencji[edytuj kod]

Otrzymałem zezwolenie od dr inż. Józefa Szymczyka na wykorzystanie tego wydawnictwa do tworzenia artykułów w Wikipedii ma licencji GFDL. W razie pytań kontaktować się z Adamem Dziura. Dotyczy to sekcji historii dodanej 28 czerwca 2007.

Zapytanie o licencję[edytuj kod]

czy ktos wie jak wyglada sprawa praw autorskich tej strony? to samo jest na stronce:

http://www.lwow.com.pl/pol.html

Copyright:Wydawnictwo Politechniki Wrocławskiej New European 10:43, 15 lis 2006 (CET)
To jest strona Wikipedysty

Włodzimierz Stożek i Edward Sucharda[edytuj kod]

Wymienieni jako absolwenci, o czym nie ma mowy w ich haśle. Byli pracownikami. Może przenieść do Pracowników? Xx236 11:15, 4 kwi 2006 (CEST)

NPA[edytuj kod]

Treść w dużej mierze pochodzi ze strony http://www.lwow.home.pl/politechnika/politechnika.html, prowadzonej przez Stako. Zgoda na wykorzystanie jest tutaj: Wikipedia:Zapytania o zgodę na wykorzystanie#Lwów. Cancre 13:02, 28 lut 2007 (CET)

Absolwenci z XIX wieku[edytuj kod]

Gdyby ktoś szukał informacji o absolwentach uczelni z XIX to tych pełniących różne funkcje, stanowiska itp. wymienia publikacja pt. Księga pamiątkowa Towarzystwa "Bratniej Pomocy" słuchaczów Politechniki we Lwowie (wydana z powodu Zjazdu z dnia 12. lipca 1894 byłych słuchaczów Akademii technicznej, następnie Szkoły politechnicznej we Lwowie) do obejrzenia pod wskazanym linkiem. Lowdown (dyskusja) 14:49, 2 lip 2016 (CEST)