Dyskusja:Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ze Zgłoś błąd[edytuj kod]

Zgłaszam błąd polegający na tym, że treść drugiego akapitu hasła: Polskie Wydawnictwo Muzyczne zawiera nieprawdziwe, niczym nie potwierdzone informacje w dodatku noszące wszelkie znamiona pomówienia i szkalowania dobrego imienia firmy. Proszę zatem stanowczo o wykreślenie w całości drugiego akapitu.

Adam Radzikowski - p.o. Członka Zarządu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego S.A. w Krakowie

Zgłosił: Adam Radzikowski 62.233.214.82 (dyskusja) 11:56, 4 cze 2008 (CEST)

Wycofałem edycję z 21 kwietnia. Wprawdzie nie mam po temu realnych podstaw, ale powyższe zgłoszenie wraz z udokumentowaną na stronie dyskusji predylekcją IPka 213.134.160.231 do wandalizmów uzasadniają IMHO takie posunięcie. W razie gdyby jego edycja była jednak słuszna, można ją przywrócić wspierając odpowiednimi źródłami. --CiaPan (Odp.) 12:07, 4 cze 2008 (CEST)

wygląda na tekst promocyjny...[edytuj kod]

Ta nowa wersja wygląda na tekst promocyjny (jedyny wiki-dorobek autorki/ra, ale zrobiony przez amatora.


Dominują utwory na wszystkie instrumenty, partytury instrumentalne i wokalne, publikacje pedagogiczne i rozrywkowe, książki naukowe i popularne, leksykony i encyklopedie, wydawnictwa importowane oraz publikacje w formie audio-booków

- a co innego jeszcze ten PWm wydaje?, skoro to, co w tekście wymienione "dominuje"?


Wydawnictwo zajmowało się publikacją partytur, przygotowywaniem głosów do wykonań i promocją ich twórczości.

- to teraz już nie przygotowuje materiałów do wykonać albo nie zajmuje się promocją?


Jak znajdę czas, może poprawię, ale może ktoś ma lepsze materiały na temat PWM?

Marcin May (dyskusja) 18:18, 30 paź 2009 (CET)

Wprowadzone poprawki[edytuj kod]

Wiele z informacji w haśle zostało już poprawione. Czy nadal wygląda jak reklama? I czy dalej narusza prawa autorskie? Chce coś z tym zrobić, aby wyświetlało się poprawnie, bez informacji, że to reklama (teraz już po moich poprawkach tekst ten nie nosi takich znamion i wygląda jak np. tekst o Znaku. Ponadto jeśli trzeba mogę się wystarać o licencję tego tekstu ze strony PWM, ale jako żywo nie ma on już teraz z nim zbyt wiele wspólnego. PolishMusicLover1945 (dyskusja) 09:03, 25 sty 2012 (CET)