Dyskusja:Sasuke Uchiha

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Powrót Itachiego[edytuj kod]

O powrocie Itachiego Sasuke został poinformowany przez Aobę Yamashiro...

Ze "zgłoś błąd"[edytuj kod]

Ciekawostki są zapisane źle ponieważ sasuke ukończyła kademie w wieku 12 lat, a MS aktywował dopiero w wieku 15 lat.A jego rodzina nie jest przeszkodą klanu

Zgłosił: G H 88.156.65.7 (dyskusja) 17:38, 4 maj 2008 (CEST)

On wogóle nie aktywował MS jedynie jego brat Itachi pod koniec walki "puknął" Sasuke w czoło wtedy krew Itachiego dostała się do Sharingana Sasuke dzięki czemu Sharingan Sasuke miał aktywować Amaterasu gdy tylko zauważył Sharingana Tobiego/Madary

Moje uwagi(by JB):

- Sharingan aktywował po raz pierwszy pare lat przed walką z Haku, podczas spotkania z Itachim po rzezi klanu. Miał wtedy 8 lat zdaje się. - MS'a aktywował po uświadomieniu sobie podczas rozmowy z Tobim,że brat którego tak nienawidził i przyczynił się do jego śmierci w rzeczywistości bardzo go kochał. Na skutek silnych emocji targających nim obudził w sobie "żydowskiego MS'a". NIE JEST TO jak napisano w artykule Wieczny Mangekyou Sharingan, o czym świadczy choćby rozdział mangi numer 403 gdzie Madara pyta się Sasuke co zrobi z oczami Itachiego. - podczas pierwszej walki Itachiego z Sasuke ten pierwszy nie użył jakiegoś Narakumi no Jutsu ale Tsukiyomi


To teraz moje uwagi [Nuda4]

Może prawdopodobnie Itachi przekazał mu TYLKO techniki wzrokowe, które wymuszały obudzenie Mangekyou, a sam Sasuke obudził w sobie MS po rozmowie z To... Madarą? Nie wiem czy to możliwe i do czego to może doprowadzić, to tylko teoria... dość głupia, zresztą... ale może po prostu MS obudzony i przekazany mogą się zintergować? P.S. I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ŻYDOWSKI MS.

Ehh[edytuj kod]

Gdzie Wy widzicie Sharingana u 7-letniego Sasuke? -_- Aktywował go w walce z Haku, kiedy miał przeżytych 12 wiosen.

Dobrze, że ktoś zrozumiał, że strata CS nie daje 4x większej chakry...

Pierwsza ciekawostka to masło maślane. Wiem, że nie o to chodziło, ale tak to wygląda. Nie ma żadnych potwierdzonych informacji, że bezpośredni przodkowie Sasuke z miejsca zostawali przywódcami klanu, zapewne Fugaku był najsilniejszy i tyle.

Sasuke NIE zapieczętował Oro w Totsuce. Zrobił to Itachi... nie wiem, o co chodziło w tym zdaniu, ale albo leży składnia, albo jest błąd.

Howgh. [prog]

Wprowadzone zmiany[edytuj kod]

1) Usunąłem bardzo wiele treści. Przyznaję, były one istotne dla fabuły Naruto, poprawnie napisane, ale artykuł dotyczy Sasuke, a nie fabuły serii. Takie informacje mogą się tu znaleźć jedynie, jeśli służą charakteryzacji postaci.

2) Usunąłem akapit "Umiejętności". Znajdowały się tam zdania o zerowej wartości encyklopedycznej. Jeśli ktoś chce stworzyć taki akapit, to mógłby się tam znaleźć spis wszystkich umiejętności Sasuke, ale takowy jest już w infoboxie.

3) Należy dodać przypisy w akapicie o Sharingan. Jeśli informacje nie zostaną potwierdzone nie ma sensu utrzymywać czyichś przypuszczeń (to odnośnie aktywacji Sharingan w wieku 7 lat). Liczą się tylko fakty.

Vigilium (dyskusja) 21:24, 21 sty 2009 (CET)

Przypisy[edytuj kod]

Przypisy zostały zrobione (wczoraj), banner chyba można już usunąć?! Thecmelion (dyskusja) 00:38, 28 sty 2009 (CET)

Poprzedni Opis[edytuj kod]

Zdecydowanie poprzedni opis życiorysu Sasuke był o niebo lepszy od tego , ale to tylko moje zdanie.


Moje uwagi:

-Zróbcie dłuższy opis życiorysu Saska.

-Nie ma 1-łezkowego Sharingana dlatego Sasuke nie mógł go aktywować podczas rzezi na klanie aktywował go podczas walki z Haku Shiro.

To wszystko