Dyskusja:Shakira

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
??? Ten artykuł nie otrzymał jeszcze oceny jakości.

Ma ktoś jakieś zdjęcie Shakiry, chciałem jakiś zamieścić ale nie wiem jak?

Błąd[edytuj kod]

Siemka, zauważyłęm u was błąd, mianowicie chodzi o date ur shakiry, jest tam 09.02, a powinno być 02.02. Mam nadzieje ze to zmienicie, osmieszyłęm sie przez was.


Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia artykułów lub poeksperymentuj na stronach testowych. Roo72  14:19, 6 sie 2005 (CEST)

Przepraszam[edytuj kod]

Faktycznie jest 2 a nie 9. Na swoje usprawiedliwienie ma tylko tyle że gazet z której przepisywałem date miała tak wydrukowane........

Warto sprawdzić w jakimś innym źródle np. angielskiej Wikipedii. Kpjas 22:53, 7 sie 2005 (CEST)

Hej,ktoś już wspominał o sesjach zdjęciowych,dlatego odpowiadam na jego pytanie: Zobacz na grafikę google.:)

fatalne zdjecie[edytuj kod]

Czy mógłby ktoś zmienić to zdjęcie? Gdybym wiedział jak to zrobić to bym już to zrobil. Chyba wszyscy widzą, że to zdjęcie "nie w pełni" oddaje wygląd Shakiry. Przynajmniej nie spotkałem się z innym podobnym.

jeżeli znajdzie sie inne zdjęcie na wolnej licencji napewno zostanie zmienione, poki co nie ma innej opcji --DingirXul 18:01, 14 lip 2006 (CEST)

Jak zmienic zdięcie??? jest obrzydliwe jeśli ktoś wie to prosze pisa an e-mail: martusiap1993@wp.pl

Zgadzam sie. Zdjecie jest maksymalnie pojechane.

Fatlnie napisane[edytuj kod]

to miło być w formie artykułu a i zdje cie jest do kity wogule wszstko mogła bys zmienić

Filantrop [?][edytuj kod]

Czy użycie sformułowania 'filantrop' nie uważacie za encyklopedyczne? bo to może być sprawa sporna...

arabskie korzenie Shakiry[edytuj kod]

czemu nie jest pisany o tym ,ze ma ojca araba i arabskie korzenie wprost?!!

sa fakty ! fakt,ze ma imie arabskie i nazwisko arabskie ! fakt ,ze jej dziadek imigrowal z libanu do nowego yorku(a liban to kraj arabski napewno!) i tam sie urodzil jej tato!! a co do zrodla to pan moze otworzyc jakikolwiek i znajdzie te fakty . ale mysle ,ze panu sam fakt sie nie podoba ! pozdrawiam.

Nagrody[edytuj kod]

Może niech ktoś doda jak w angielskiej Wikipedii o Shak osobny temat do nagród - wtedy zacznę uzupełniać bo są duże braki, a takie tabelki nie mają sensu.