Dyskusja:Subkultura gotycka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kwestia linków[edytuj kod]

Uwaga: to nie jest artykuł o "muzyce gotyckiej", "alternatywnej" etc... Portale zawierające głównie informacje muzyczne, zapowiedzi koncertów etc. nie rozszerzają tematyki artykułu. Proszę zaproponować inne linki, które naprawdę opisują subkulturę gotycką jako całość, a nie tylko pod kątem ich ulubionej muzyki. 62.233.129.226 10:53, 21 cze 2006 (CEST)

Linkownia. Zostawiłem Castleparty i magazyn, resztę stron przenoszę do dyskusji. Któraś może jest ważniejsza od innych, ale w tej chwili tego nie widzę:

Gotyk-Forum[edytuj kod]

No dobrze, ale Gotyk-Forum niepotrzebie odjąłeś. Zalożyli tam podforum, które dokładnie omawia problemy z definiowaniem gotyku i jego współczesną wizją. Bywam tam czasem i to chyba jedyne dobre forum o tej tematyce. Pozdrawiam Dead Link

Właśnie ustaliliśmy, żeby nie było niepotrzebnych waśni - wszeliie linki do forum należy kasować. Konkretne strony, to strony do stron z materiałami encyklopedycznymi, jak np. alternativepop. Na forum pojawiają się często tematy offtopowe i to jest nie do uniknięcia. Pzoa tym język forum jest raczej hermetyczny. Jak już to lepszy jest link do FAQ. Natomiast jeśli chodzi o definiowanie ok, to fajna sprawa, bo strona wiki pod tym względem jest jakaś taka nieżywa :> Może warto by załozyć stronę meat, gdzie rozstrzygałoby się kwestie związane z definiowanem pojęć związanych z rockiem gotyckim. Przykuta 20:44, 30 paź 2006 (CET)


zwykle są to osoby dość inteligentne widać, że aoutor sam jest gotem ;p