Dyskusja:Thor (film)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Video-x-generic.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Filmy, którego celem jest rozwijanie artykułów z zakresu kinematografii. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach pomocy i Wikiprojekt:Filmy/Standard).
PANDA PANDA Ten artykuł został oceniony według skali jakości jako "pretendujący do wyróżnienia" i nadający się do zgłoszenia w warsztacie PANDA.

,,Film jeszcze przed wejściem do kin został zbojkotowany przez rasistowskie organizacje, za umieszczenie w roli Heimdella aktora Idrisa Elby[2]."

Zupełnie nie rozumiem sensu umieszczenia tej informacji, jakby miała ona jakieś istotne znaczenie dla przyszłej dystrybucji filmu.

  • Styl też wymaga poprawy. Np. w kółko za reżyserię odpowiada ktoś tam, a za scenariusz itp. A prościej scenariusz : nazwisko, reżyseria: nazwisko. Pilot Pirx (dyskusja) 13:47, 14 kwi 2019 (CEST)
@Pilot Pirx nie wiem, jaki masz problem ze stylem? Tak wyglądają artykuły o filmach, to nie jest baza filmowa. Zobacz sobie artykuły medalowe. Mike210381 (dyskusja) 19:40, 14 kwi 2019 (CEST)