Dyskusja:Tomasz Gollob

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Speedway logo.svg
Ten artykuł jest pod opieką Wikiprojektu Żużel, którego celem jest rozwijanie artykułów z dziedziny sportu żużlowego. Każdy może go poprawić lub uzupełnić. Należy jedynie stosować się do zasad i pamiętać o właściwym stylu (więcej informacji na stronach Pomocy i wikiprojektu).
Start Ten artykuł został oceniony jako klasy startowej w skali jakości.
Najwyższe Temu artykułowi przypisano najwyższe znaczenie w skali ważności.

Jestem żywo zainteresowany zdrowiem Pana Tomasza czyli chociaż w jakimś małym stopniu być pomocnym , Mieszkam w Kaliszu Wielkopolskim -Kokanin. Prowadzę własną działalność Gospodarczą lubię być pomocnym . Nie tylko w formie zrzutki a bardziej próby zadziałania na organizm osoby , Wyznaję motto ; nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej;i odwrotnie nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej, topowinno

zawsze dobrą podstawą naszego życia.   Działam w biznesie od ponad 55 lat.  Znam  życie człowieka ze zdrowia i z działań Balcerowicza.

Trenowałem jeden sezon w Zgrzeblarkach Z- Góra na Fisach i Jawach jako młody adept. Chcę pana Tomasza poznać z myślą o panu i dla pana. Pracuję w dziedzinie zdrowej czystej żywności , dzisiaj często potrafi wiele zdziałać dla naszego ciała zaznaczam żadne znachorstwo ale może warto by było się spotkać i dobrze sobie życzyć, nic pan nie traci , a może słoneczko bardziej zaświeci. Przysłowie kupił nie kupił a potargować zawsze można. Jeżeli nie uraziłem pana moim wtrącaniem się to proszę się odezwać. franciszek@elena.pl Adres mojej firmy. www.. elena.pl Nip.618-006-13-18

Franciszek Siegień Kokanin 86 503 136 765

Zdjęcie[edytuj kod]

Przydałoby się jakieś lepsze zdjęcie Tomka, jakoś słabo tu wygląda najlepiej takie z podium.

Kilian (dyskusja) 12:19, 7 sie 2010 (CEST)

Starty w Grand Prix[edytuj kod]

Pozwoliłem sobie zastosować nowy sposób zapisu startów w GP. Wydaje mi się, że taka tabelka jest bardziej czytelna, zajmuje mniej miejsca w artykule i jest przyjazna dla oka. No i nie wykorzystuje zbędnych szablonów obciążających serwer.

Jak Wam podoba się nowe rozwiązanie? Jestem gotów zrobić takie tabelki we wszystkich artykułach tego typu. Klima (dyskusja) 13:36, 7 cze 2009 (CEST)

strona[edytuj kod]

z tego co widzę brakuje w tabelce graficznej złotych medali IMP, wymienionych wyżej; strona trochę rozbiegana wizualnie :P 194.11.24.7 (dyskusja) 20:17, 23 sie 2010 (CEST)

Ze zgłoś błąd[edytuj kod]

Celowo tu, bo tam jest teraz pogmatwane na tyle, że sam nie mam żadnego pomysłu jak to poprawić. Tomasz Gollob oczywiście sobie zapewnił mistrzostwo świata (GRATULACJE !!!), ale mistrzem jeszcze formalnie nie jest ;-) Chodzi o to, że nie chcę wyrzucać wszystkiego "do kupy", bo ważne informacje też tam są. Równocześnie proszę najlepiej któregoś z autorów by coś z tym zrobił, a redaktorów by nie zatwierdzali jawnie mylnej informacji. Mistrzostwo panu Tomkowi wpiszemy po zakończeniu cyklu ;-) Pozdrawiam Zgłosił: CudPotwórca (dyskusja) 00:05, 27 wrz 2010 (CEST)

osiągnięcia indywidualne + starty w GP[edytuj kod]

Witam. Pozwoliłem sobie zastosować nowy wzór tabelek z osiągnięciami Tomka. Jeśli spotka się to z aprobatą, uzupełnię także pozycje o osiągnięcia w mistrzostwach Polski.

Mistrzem Mistrzów FIM 2010[edytuj kod]

Ma nagrodę od FIM czyli Mistrzem Mistrzów FIM 2010. Lispir słowa to potęga 07:00, 4 gru 2010 (CET)

Wypadek Golloba[edytuj kod]

Dlaczego nikt nie doda informację o ciężkim wypadku Tomasza Golloba ? Kamil.ryy [pytanie ?] 08:05, 25 kwi 2017 (CEST).