Dyskusja:Tudor (nadwozie)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam. Co się dzieje z tym moim hasłem w wikipedii? Najpierw kolega Trivelt się doczepił ze skodą i na siłe promuje swoje przemyślenia, nie całkiem zgodne z rzeczywistością, umieszcza odnośnik bez związku, nie zważa na moje uwagi odnośnie swoich destrukcyjnych poczynań. Dla ciekawych: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_wikipedysty:Trivelt#Tudor Teraz kolega Bukaj się zawziął. Ciekaw jestem jak rozwinie się to hasło i jakie absurdy dodadzą koledzy Trivelt z Bukajem.

  1. Hasło nie jest "Twoje", należy do całej społeczności i każdy ma prawo je edytować.
  2. Nikt się nie "doczepia" ani nie "promuje swoich przemyśleń". Zapraszam do zapoznania się z zasadami, ponieważ to Ty postępujesz niezgodnie z nimi.
  3. Linkujesz do mojej strony dyskusji, a chyba nie przeczytałeś nawet tego co w niej napisałem. Informacja o pochodzeniu nazwy Tudor jest uźródłowiona, a ty usuwasz owe przypisy z własnego widzimisie.
  4. Proszę o nie nazywanie moich działań destrukcyjnymi. Również "kolega Bukaj" nie zawziął się na nikogo ale dba jedynie o to, aby hasła nie zawierały informacji takich jak np. uparcie dodawana przez Ciebie wzmianka o grze.
Pozdrawiam, Trivelt (dyskusja) 20:01, 28 wrz 2009 (CEST)

Witam ponownie.

  1. Pisząc moje, oczywiście mam na myśli "moje" czyli całej społeczności zgodnie z zasadami, a dobrym obyczajem byłoby, gdyby za edycje brali się członkowie społeczności, którzy mentalnie wychodzą poza własne widzimisie i mają szacunek dla pracy innych. Zapraszam do zapoznania się oraz próby zrozumienia zasad, szczególnie Wikipedia:NPOV
  2. Właśnie, przeciwnie chyba do Ciebie przeczytałem i odpisałem w "Twojej" dyskusji, gdzie podałem źródła, które traktują o nazwie Tudor i stanowią opinię przeciwną do Twojej, na siłę promowanej. Z kolei umieszczenie tych linków w haśle uważam za bezcelowe i z grzeczności ich nie umieściłem (pewnie na razie). Mogę zrozumieć sentyment jakim darzą użytkownicy swoje samochody marki Škoda, ale jak powszechnie wiadomo, nie jest to jedyny producent samochodów, Tudor'ów w szczególnie.
  3. Nie chcę być nie grzeczny, ale trudno inaczej nazwać brutalną edycję czyjejś opinii, i zastąpienie swoją, popartą wątpliwym źródłem. Dodatkowo informacja o grze jest jak najbardziej prawdziwa, i nie rozumiem jakie prawo obliguje Kolegów do jej uporczywego usuwania.

Pozdrawiam. Robert S.


Bezpodstawnie zarzucasz mi łamanie zasady neutralnego punktu widzenia. Podane przez Ciebie linki nie "stanowią opini przeciwnej do mojej, na siłe promowanej", ponieważ ja jedynie powołuje się na (dosyć wiarygodne) źródła. Utrzymuję też stwierdzenie, że nie zapoznałeś się z moją dyskusją, ponieważ tam wyraźnie poinformowałem Cię, jak ma się sprawa ze źródłami i informacją o grze - co z tego, że jest prawdziwa, skoro całkowicie zbędna? Ponownie proszę zatem o zapoznanie się z zasadami i nie rzucanie bezpodstawnych oskarżeń. Trivelt (dyskusja) 07:11, 29 wrz 2009 (CEST)