Dyskusja:Vive Kielce

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Vive nie ma juz drużyny kobiecej! http://reczna.pl/?page=news_one&id=1048&PHPSESSID=3ae7c3ec9c75633df46659c3639b9764

Jeśli uważasz, że artykuł w Wikipedii wymaga zmian, poprawek lub rozbudowy – kliknij przycisk Edytuj u góry strony. Każdy może wprowadzać zmiany, nawet nie trzeba w tym celu zakładać konta! Należy tylko pamiętać o podaniu źródeł. W Wikipedii trzymamy się zasady „śmiałego edytowania”, więc nie obawiaj się, że popełnisz błędy. Zajrzyj na stronę dotyczącą tworzenia artykułów lub poeksperymentuj na stronach testowych.

[edytuj kod]

witam - wydaje mi się, że logo zostało "ukradzione" z portalu sport24.pl - zresztą po wpisaniu vive klielce w góglach wyskoczy nam wiele podobnych obrazków, dlatego uważam, że powinien on być usunięty - szczególnie ze względu na słabą jakośći i to, że uploadujący rzekomo podał inne źródło (stronkę drużyny VIVE Kielce) ale też to, że udostępnił logo drużyny jako własność publiczną 'public domain' ... no bez przesady - temat też założę w dyskusji grafiki.

Ze zgłoś błąd[edytuj kod]

Korona w 1975 roku rozegrała tylko jeden mecz jako gospodarz w hali w Mielcu. Następne mecze "u siebie" były już grane w Kielcach. Vive miało w przeszłości inne nazwy, ale nigdy Kolporter! Pod tym szyldem grała drużyna kobiet, będąca wówczas odrębnym klubem. Zespół ten został później przejęty przez Vive, ale automatycznie też przejął nazwę Vive.

Zgłosił: Tw71 (dyskusja) 11:08, 29 sty 2009 (CET)

Pojemność hali[edytuj kod]

Pojemność hali wynosi 4200 miejsc, a nie 3030, jak jest napisane! Jeżeli na ostatnim meczu było 4200 kibiców i każdy z nich siedział na krzesełku, to jak można pisać, że hala ma 3030 miejsc? Z niewiadomych powodów nie da się tego błędu poprawić.

  • Zaprojektowana pojemność hali wynosi 3030 miejsc. Możliwość rozstawienia dodatkowych krzesełek nie jest brana pod uwagę przy jej wyliczaniu. Krzesełka i dostawiane trybuny są tylko możliwością chwilowego rozszerzenia pojemności i zależną od warunków technicznych i rodzaju meczu.  Staszek Szybki Jest   08:06, 23 lut 2009 (CET)

"Istnieje możliwość dostawienia dodatkowych trybun i krzeseł przy parkiecie, dzięki czemu pojemność zwiększa się do 4200 miejsc." Taka wersja powinna Cię satysfakcjonować.

Ze zgłoś błąd[edytuj kod]

Brak informacji o idei sponsorskiej Klubu Stu http://www.klubstu.zetonet.pl/idea.php oraz o zmianie nazwy na VIVE Targi Kielce http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,47262,6919004,Bedziemy_krzyczec__Vive_Targi_Kielce__.html

Zgłosił: mirstel 87.96.16.181 (dyskusja) 19:48, 14 sie 2009 (CEST)

Þórir Ólafsson[edytuj kod]

Þórir Ólafsson gra na pozycji skrzydłowego (dokładnie prawe skrzydło), a nie rozgrywającego (jak to jest podane w liście zawodników w wątku poświęconym obecnemu składowi Vive. Proszę o poprawienie tego błędu.

Naturalnie. T Załatwione. Nonander (dyskusja) 22:09, 7 cze 2011 (CEST)

Piotr Papaj[edytuj kod]

Wczoraj do tabeli zawodników, oraz do listy przychodzących zawodników dodałem Piotra Papaja.Niestety nie podałem źródła, nie umiem tego zrobić.Pod tym linkiem, jest wzmianka że zawodnik ten, zagra w pierwszej drużynie Vive http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/2011/07/15/szczypiornisci-vive-targi-kielce-wznowili-treningi/ .A tu jego dane Data urodzenia - 19 sierpnia 1992, pozycja - Lewoskrzydłowy, poprzedni klub - Vive Targi II Kielce Rafix1995 (dyskusja) 13:12, 14 paź 2011 (CEST)

Portal Sportowe Fakty nie zawsze ma wiarygodne informacje. Czasami powołują się na inne strony www. Czasem też mają błędy np: piszą, że Mateusz Przybylski przeniósł się z Gorzowa do Azotów Puławy, co jest nieprawdą. Strona klubowa na pewno jest tutaj bardziej wiarygodnym źródłem. W przypadku Mateusza Przybylskiego jest artykuł mówiący o tym, że będzie występował w pierwszym zespole. Jeśli chodzi o Piotra Papaja to jest wzmianka, że będzie trenował z pierwszym zespołem w okresie przygotowawczym. Póki co nie jest do niego włączony, choć pewnie jest na to spora szansa, bo są plany, by w pierwszym zespole występowało dwóch lub trzech młodych zawodników. Jak będzie o tym oficjalna wzmianka to wtedy się uzupełni.
PS 1 - wpisując coś na stronach dyskusji podpisuj się czterema tyldami ~~~~. Mediawiki (oprogramowanie Wikipedii) wstawi wtedy automatycznie Twój pseudonim wraz z linkiem do dyskusji oraz aktualną datą i godziną edycji, co znacząco pomaga prowadzić dyskusję.
PS 2 - Co do źródeł przeczytaj sobie o tym jak tworzy się przypisy w pomocy.
Staszek Szybki Jest @  19:54, 23 lip 2011 (CEST)

Ukradzenie loga.[edytuj kod]

Ale czy masz jakieś dowody?! nie rozumiem po co piszesz, anonimie. Możesz dać link do obrazka!