Dyskusja:Zemborzyce

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

To wypada chyba wymienić te Zemborzyce pod Zemborzycami i dodać linki do nich. Czy wszystkie dzielnice Lublina mają poniżej tysiąca mieszkańców? Bo jeśli tak to Lublina ma 36 x poniżej tysiąca mieszkańćów = poniże 360 tysięcy mieszkańców :)

Na Czubach w osiedlowym domu kultury Ruta jest koło teatralne... a na Czechowie pewnie jakaś drużyna piłkarska też się znajdzie. Inna sprawa, że Zemborzyce mają znacznie mniejszą ilość mieszkańców niż dwie w/w "sypialnie", więc po raz kolejny nierzetelność się jakaś pojawiła. Ariok 12:23, 10 wrz 2005 (CEST)

gutek-drutek[edytuj kod]

jesli chodzi o ewentualny spam w linkach ktore sie pojawily do vanett i Kasztanow, to nie uwazam tego, w przeciwienstwie do "Robota" za taki, czyli za spamerskie linki. to informacje istotne i przydatne. co do elementow komercyjnych... gdyby zostal podany tylko jeden link - rozumiem. rekalama. ale podane sa dostepne i dodane beda kolejne jezeli ktos moze je dodac. pozdrovki. wrzuccie jakies zdjecia. niech to nabierze ksztaltu.

hmmm... jaki sens ma wikipedia, jesli dodane nowe informacje sa po chwili usuwane? tak mozna sie bawic w wordzie, napisac i poprosic zeby ktos wykasowal, a najlepiej zrobic to samemu. coz... widac mam inne pojecie przekazywania informacji. (zaznaczam ze moje pojecie jest tym pawidlowym).

Mam jedno pytanie: w dzielnicy Zemborzyce mieszka 4000 mieszkańców. W parafii Zemborzyce (która obejmuje dzielnicę Zemborzyce i okoliczne wsie Zemborzyce) jest ok. 3000 parafian. Czy ktoś może to wyjaśnić? Bo liczba parafian powinna być większa niz liczba mieszkańców dzielnicy.