Dyskusja szablonu:Niemieckie samoloty wojskowe 2WŚ

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

hę??? czy nie sądzicie, że taka monstrualna tabelka to już przegięcie? przecież to nie spełnia nawet roli pomocy nawigacyjnej, bo trudno tu cokolwiek znaleźć... może sensownie byłoby ja rozbić na jakieś pod-tabelki? - Blueshade 12:09, 19 sty 2006 (CET)

--Piotr Mikołajski 17:05, 19 sty 2006 (CET) Przegięcie jak przegięcie, po prostu Luftwaffe używała tylu typów samolotów. Ba, w tej tabelce wciąż brakuje kilkudziesięciu typów, nie licząc różnych projektów z gatunku 'Luftwaffe 1946'. Gdyby jeszcze uwzględnić maszyny zdobyczne, wyszłoby ze dwa razy więcej ;) Wydaje mi się, że jej podział na poszczególne podkategorie nie jest złym pomysłem. W ramach np. samolotów bombowych można byłoby wrzucić informacje o prototypach i projektach bombowców (np. Do 317 czy He 343), co odciążyłoby główną tabelkę.

nie no zgadza się, że nic się nie poradzi, że tych typów było tyle... chodziło mi właśnie o to, że bez sensu w takim razie tworzyć jedną wielką tabelkę zawierającą wszystkie... :) - Blueshade 18:07, 19 sty 2006 (CET)