Dyskusja wikiprojektu:Literatura

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dyskusje[edytuj kod]

Drodzy uczestnicy wikiprojektu (który żyje? jest martwy?), na stronie głównej mamy ramkę "Do zrobienia", która chyba nie jest aktualizowana. Czy ona jest nam jeszcze potrzebna? Czy chcielibyśmy się organizować wokół jakichś wspólnych działań za jej pomocą? Magalia (dyskusja) 12:35, 7 paź 2018 (CEST)

Pan Wołodyjowski[edytuj kod]

Hej, rozwijam art. o książce ,,Pan Wołodyjowski" - w ramach akcji na 100-lecie niepodległości. Myślę, że można już zdjąć tam ze strony dyskusji szablon ZALĄŻEK ;) Pozdrawiam Klarqa (dyskusja) 18:01, 15 paź 2018 (CEST)

Kategoria:Dreszczowce powieściowe[edytuj kod]

Hej, ja po sąsiedzku. W wikiprojekcie filmowym obgadujemy kategoryzację thrillerów. Nazwa "Filmy thrillery" nieco zgrzyta, więc można by zmienić na filmowe thrillery, ale co zrobić z nazwą powyższej kategorii? :) Tutaj początek dyskusji. Hedger z Castleton (dyskusja) 13:20, 11 sty 2019 (CET)

Hej, hej. Nikt nie zgłosił uwag, więc na razie przyjęte zostały nazwy kategorii (nieco zmienione): Dreszczowce powieściowe i Dreszczowe filmowe, (z podkategoriami według schematu: Amerykańskie dreszczowce powieściowe i Amerykańskie dreszczowe filmowe). Hedger z Castleton (dyskusja) 10:14, 12 lut 2019 (CET)

Infoboks dla utworów niewydanych pierwotnie drukiem[edytuj kod]

Tutaj zagaiłam dyskusję, chcemy coś takiego? Przydało by się? Co w nim powinno się znaleźć? Gytha (dyskusja) 09:55, 12 lut 2019 (CET)

Reforma {{Książka infobox}}[edytuj kod]

Dyskusja w: Dyskusja wikiprojektu:Infoboksy, sekcja {{Książka infobox}} - docelowo {{Utwór literacki infobox}}. Chodzi przede wszystkim o dostosowanie szablonu także do tekstów starożytnych i średniowiecznych oraz dramatów. Gytha (dyskusja) 11:39, 23 lut 2019 (CET)

Utworzenie sekcji Listy na medal[edytuj kod]

Utworzyłem na stronie wikiprojektu sekcję Listy na medal Ulv80 (dyskusja) 00:08, 20 kwi 2019 (CET)

Muzeum Książki Dziecięcej[edytuj kod]

Dłubiemy przy haśle Muzeum Książki Dziecięcej, potrzebujemy trochę wsparcia i ukierunkowania jak dopracować to hasło.