Ekstraliga polska kobiet w hokeju na lodzie (2014/2015)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Polska Liga Hokeja Kobiet 2014/2015
2014 2016
Sezon zasadniczy
Termin 6 września 2014 – 15 lutego 2015
Liczba drużyn 6
Liczba kolejek 20
Playoff

Rozgrywki polskiej ligi hokeja kobiet są rozgrywane na przełomie 2014 i 2015 roku. Jest to 9. edycja rozgrywek o mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie kobiet.

Tytułu mistrzowskiego sprzed roku broni drużyna Unii Oświęcim, która w finale pokonała drużynę Polonii Bytom 2:1.

Przed sezonem[edytuj | edytuj kod]

W sezonie 2014/2015 drużyny rywalizują w jednej grupie, a nie jak w ubiegłym roku.

Sezon zasadniczy[edytuj | edytuj kod]

Terminarz i wyniki

1. KOLEJKA
06.09.2014 Unia Oświęcim 4:2 (0:0, 0:1, 4:1) MKHL Krynica
06.09.2014 Naprzód Janów 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) Stoczniowiec Gdańsk
09.11.2014 Atomówki Tychy 2:7 (0:4, 1:2, 1:1) Polonia Bytom
2. KOLEJKA
13.09.2014 Unia Oświęcim 6:5d (1:1, 2:2, 2:2) Polonia Bytom
13.09.2014 Atomówki Tychy 3:5 (2:0, 1:4, 0:1) Naprzód Janów
13.09.2014 Stoczniowiec Gdańsk 5:2 (0:0, 2:2, 3:0) MKHL Krynica
3. KOLEJKA
20.09.2014 MKHL Krynica 2:8 (2:2, 0:6, 0:0) Polonia Bytom
20.09.2014 Naprzód Janów 3:5 (2:1, 0:1, 1:3) Unia Oświęcim
15.11.2014 Stoczniowiec Gdańsk 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) Atomówki GKS Tychy
4. KOLEJKA
01.02.2015 Polonia Bytom Naprzód Janów
27.09.2014 Unia Oświęcim 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) Stoczniowiec Gdańsk
27.09.2014 MKHL Krynica 7:1 (2:1, 3:0, 2:0) Atomówki GKS Tychy
5. KOLEJKA
04.10.2014 MKHL Krynica 5:4 (0:2, 5:0, 0:2) Naprzód Janów
23.11.2014 Atomówki Tychy 1:11 (0:6, 1:2, 0:3) Unia Oświęcim
03.01.2015 Polonia Bytom 5:3 (1:2, 4:1, 0:0) Stoczniowiec Gdańsk
6. KOLEJKA
11.10.2014 MKHL Krynica 0:5 (0:3, 0:1, 0:1) Unia Oświęcim
11.10.2014 Stoczniowiec Gdańsk 6:3 (2:1, 0:1, 4:1) Naprzód Janów
15.02.2015 Polonia Bytom Atomówki GKS Tychy
7. KOLEJKA
08.11.2014 Unia Oświęcim 8:2 (2:1, 2:0, 4:1) Polonia Bytom
08.11.2014 Naprzód Janów 5:4d (0:1, 4:1, 0:2) Atomówki Tychy
13.12.2014 MKHL Krynica 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) Stoczniowiec Gdańsk
8. KOLEJKA
15.11.2014 Unia Oświęcim 8:2 (1:0, 4:2, 3:0) Naprzód Janów
15.11.2014 MKHL Krynica 2:5 (1:4, 1:1, 0:0) Polonia Bytom
07.02.2015 Atomówki GKS Tychy Stoczniowiec Gdańsk
9. KOLEJKA
22.11.2014 Atomówki Tychy 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) MKHL Krynica
22.11.2014 Naprzód Janów 5:8 (2:3, 2:1, 1:4) Polonia Bytom
14.02.2015 Stoczniowiec Gdańsk Unia Oświęcim
10. KOLEJKA
29.11.2014 Stoczniowiec Gdańsk 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) Polonia Bytom
29.11.2014 Naprzód Janów 3:4k (2:1, 0:1, 1:1) MKHL Krynica
07.12.2014 Atomówki Tychy 0:10 (0:3, 0:4, 0:3) Unia Oświęcim
11. KOLEJKA
01.02.2015 Polonia Bytom Atomówki GKS Tychy
07.09.2014 Naprzód Janów 2:3d (1:0, 0:1, 1:1) Stoczniowiec Gdańsk
06.12.2014 Unia Oświęcim 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) MKHL Krynica
12. KOLEJKA
14.09.2014 Stoczniowiec Gdańsk 10:1 (2:0, 3:0, 5:1) MKHL Krynica
13.12.2014 Atomówki Tychy 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) Naprzód Janów
13.12.2014 Polonia Bytom 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) Unia Oświęcim
13. KOLEJKA
16.11.2014 Stoczniowiec Gdańsk 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) Atomówki Tychy
08.02.2015 Polonia Bytom MKHL Krynica
08.02.2015 Naprzód Janów Unia Oświęcim]
14. KOLEJKA
Polonia Bytom Naprzód Janów
28.09.2014 Unia Oświęcim 3:5 (1:2, 0:2, 2:1) Stoczniowiec Gdańsk
03.01.2015 MKHL Krynica 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Atomówki GKS Tychy
15. KOLEJKA
14.02.2015 Unia Oświęcim Atomówki Tychy
04.01.2015 Polonia Bytom 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) Stoczniowiec Gdańsk
01.02.2015 Naprzód Janów MKHL Krynica
16. KOLEJKA
12.10.2014 Stoczniowiec Gdańsk 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) Naprzód Janów
04.01.2015 MKHL Krynica 5:13 (1:5, 3:4, 1:4) Unia Oświęcim
14.02.2015 Atomówki GKS Tychy Polonia Bytom
17. KOLEJKA
14.12.2014 MKHL Krynica 0:5 (0:1, 0:0, 0:4) Stoczniowiec Gdańsk
31.01.2015 Naprzód Janów Atomówki GKS Tychy
31.01.2015 Polonia Bytom Unia Oświęcim
18. KOLEJKA
07.02.2015 Unia Oświęcim Naprzód Janów
07.02.2015 MKHL Krynica Polonia Bytom
08.02.2015 Atomówki GKS Tychy Stoczniowiec Gdańsk
19. KOLEJKA
30.11.2014 Atomówki Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) MKHL Krynica
11.01.2014 Naprzód Janów 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) Polonia Bytom
15.02.2015 Stoczniowiec Gdańsk Unia Oświęcim
20. KOLEJKA
16.11.2014 MKHL Krynica 5:4k (1:0, 2:2, 1:2) Naprzód Janów
30.11.2014 Stoczniowiec Gdańsk 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) Polonia Bytom
14.12.2014 Unia Oświęcim 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) Atomówki GKS Tychy

Tabela sezonu zasadniczego
Klasyfikacja końcowa[1].

Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 MKHL Krynica
2 Naprzód Janów
3 Atomówki GKS Tychy
4 Stoczniowiec Gdańsk
5 Polonia Bytom
6 Unia Oświęcim

Legenda:     = Zwycięzca sezonu zasadniczego i awans do fazy play-off     = Awans do fazy play-off

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

O brązowy medal[edytuj | edytuj kod]

Finał[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Tabela (pol.). hokejfan.pl.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]