European Tour 2014/2015 – Turniej 4

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
European Tour 2014/2015 – Turniej 4
AT 2 ← ET 4 → ET 5
Snooker balls triangled.png
Miejsce Niemcy RWE-Sporthalle, Mülheim
Zwycięzca Anglia Shaun Murphy
II miejsce Anglia Robert Milkins
Najwyższy break 147 Anglia Shaun Murphy

European Tour 2014/2015 – Turniej 4 − szósty turniej snookerowy wchodzący w skład cyklu Players Tour Championship w sezonie 2014/2015. Turniej ten rozegrany został w dniach 19-23 listopada 2014 w RWE-Sporthalle w mieście Mülheim w Niemczech.

Nagrody[edytuj | edytuj kod]

Pieniężne[edytuj | edytuj kod]

Zwycięzca: 25 000
II miejsce: € 12 000
Półfinalista: € 6 000
Ćwierćfinalista: € 4 000
Ostatnia 16: € 2 300
Ostatnia 32: € 1 200
Ostatnia 64: € 700

Pula nagród: € 125 000

Runda dzikich kart[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]

Do 4 frame'ów

Niemcy Deitmar Juschka 0-4 Anglia Jake Nicholson
Holandia Kevin Chan 0-4 Szkocja Eden Sharav
Niemcy Michael Buchholz 0-4 Belgia Daan Leysen
Holandia Marinus Teerling w/o-w/d Szkocja Rhys Clark
Irlandia Gary Ryan 2-4 Anglia Joshua Baddeley
Anglia Matthew Hulatt 2-4 Irlandia Północna Billy Brown
Niemcy Rolf Mahr 0-4 Anglia Matthew Day
Irlandia Północna Conor McCormack 0-4 Anglia Joe O’Connor
Irlandia John Sutton 3-4 Walia Kishan Hirani
Niemcy Michael Deutschmann 1-4 Belgia Kristof Vermeiren
Anglia Paul Davison 4-0 Anglia Mitchell Travis
Anglia Richard Beckham 4-0 Niemcy Joerg Petersen
Anglia Brandon Sargeant 4-1 Anglia Darryl Hill
Anglia Aaron Cook 0-4 Walia Daniel Wells
Belgia Dennis Deroose 3-4 Rosja Karen Osipov
Anglia Ashley Hugill 0-4 Anglia Sydney Wilson
Niemcy Jörg Schneidewindt 1-4 Irlandia Thomas Dowling
Anglia Joe Steele 4-2 Holandia Raymon Fabrie
Holandia Marko Reijers 1-4 Anglia Adam Edge
Belgia Hans Blanckaert 3-4 Walia Ben Jones
Anglia Jeff Cundy 4-1 Anglia Martin O'Donnell
Irlandia Dessie Sheehan 4-1 Anglia Jayson Wholey
Dania Ejler Hame 0-4 Anglia Adam Duffy
Anglia Luke Garland 4-3 Anglia Louis Heathcote
Islandia Sigurdur Kristjansson 0-4 Anglia Sean O’Sullivan
Anglia Matthew Glasby 4-0 Niemcy Andreas Steinborn
Holandia Jerom Meeus 0-4 Irlandia Mark Dooley
Portugalia Francisco Domingues 4-0 Anglia Ferdous Bhuiyan
Szkocja Marc Davis 4-0 Niemcy Miro Popovic
Niemcy Kemal Ueruen 0-4 Malta Brian Cini
Holandia Manon Melief 0-4 Szkocja Ross Higgins
Niemcy Dirk Kunze 1-4 Walia Alex Taubman
Anglia Christopher Keogan 2-4 Belgia Phuntsok Jaegers
Anglia Adam Bobat 4-2 Łotwa Maris Volajs
Niemcy Markus Fischer 1-4 Rosja Aleksandr Kurgankov
Walia Richard Jones 4-1 Belgia Jeff Jacobs
Austria Andreas Ploner w/o-w/d Anglia Clayton Humphries

Runda 2[edytuj | edytuj kod]

Do 4 frame'ów

Anglia Jake Nicholson 1-4 Szkocja Eden Sharav
Anglia Zack Richardson 4-0 Belgia Daan Leysen
Holandia Marinus Teerling 0-4 Anglia Joshua Baddeley
Irlandia Północna Billy Brown 2-4 Anglia Matthew Day
Anglia Joe O’Connor 3-4 Walia Kishan Hirani
Belgia Kristof Vermeiren 0-4 Anglia Paul Davison
Anglia Reanne Evans 3-4 Anglia Richard Beckham
Niemcy Diana Schuler 0-4 Anglia Brandon Sargeant
Walia Daniel Wells 4-1 Rosja Karen Osipov
Anglia Sydney Wilson 4-2 Irlandia Thomas Dowling
Anglia Michael Williams 4-0 Anglia Joe Steele
Anglia Adam Edge 1-4 Walia Ben Jones
Anglia Nico Elton 2-4 Anglia Jeff Cundy
Anglia Ashley Carty 4-0 Irlandia Dessie Sheehan
Ukraina Sergiy Isayenko 0-4 Anglia Adam Duffy
Anglia Luke Garland 4-3 Anglia Sean O’Sullivan
Anglia Matthew Glasby 4-3 Irlandia Mark Dooley
Portugalia Francisco Domingues 0-4 Szkocja Marc Davis
Polska Kacper Filipiak 4-1 Malta Brian Cini
Anglia Andy Marriott 3-4 Szkocja Ross Higgins
Walia Alex Taubman 3-4 Belgia Phuntsok Jaegers
Anglia John Chapman 0-4 Anglia Adam Bobat
Walia Jack Bradford 4-0 Rosja Aleksandr Kurgankov
Holandia Roel Laverman 0-4 Walia Richard Jones
Anglia Daniel Ward 0-4 Austria Andreas Ploner

Drabinka turniejowa[edytuj | edytuj kod]

Sekcja 1[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Irlandia Północna Mark Allen 4  
 Anglia Hammad Miah 3      Irlandia Północna Mark Allen 4  
 Anglia Mark Joyce 4      Anglia Mark Joyce 2  
 Szkocja Eden Sharav 3        Irlandia Północna Mark Allen 0  
 Anglia Anthony Hamilton 4        Anglia Stuart Carrington 4  
 Anglia Zak Surety 2      Anglia Anthony Hamilton 3  
 Anglia James Cahill 2      Anglia Stuart Carrington 4  
 Anglia Stuart Carrington 4        Anglia Stuart Carrington 3
 Anglia Robbie Williams 4        Anglia Rod Lawler 4
 Anglia Zack Richardson 3      Anglia Robbie Williams 3  
 Anglia Gary Wilson 2      Anglia Lee Page 4  
 Anglia Lee Page 4        Anglia Lee Page 1  
 Anglia Elliot Slessor 4        Anglia Rod Lawler 4  
 Anglia Joshua Baddeley 1      Anglia Elliot Slessor 0       
 Anglia Rod Lawler 4      Anglia Rod Lawler 4       
 Anglia Matthew Day 2  

Sekcja 2[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Robert Milkins 4  
 Chińska Republika Ludowa Cao Xinlong 1      Anglia Robert Milkins 4  
 Anglia Ben Woollaston 4      Anglia Ben Woollaston 2  
 Szkocja Ross Muir 2        Anglia Robert Milkins 4  
 Anglia Jack Lisowski 3        Anglia Peter Lines 3  
 Anglia Peter Lines 4      Anglia Peter Lines 4  
 Walia Jamie Jones 4      Walia Jamie Jones 2  
 Szwajcaria Alexander Ursenbacher 0        Anglia Robert Milkins 4
 Indie Aditya Mehta 4        Anglia Andrew Higginson 2
 Walia Kishan Hirani 2      Indie Aditya Mehta 3  
 Walia Dominic Dale 4      Walia Dominic Dale 4  
 Anglia Paul Davison 2        Walia Dominic Dale 1  
 Anglia Andrew Higginson 4        Anglia Andrew Higginson 4  
 Anglia Richard Beckham 0      Anglia Andrew Higginson 4       
 Szkocja Anthony McGill 0      Chińska Republika Ludowa Zhang Anda 1       
 Chińska Republika Ludowa Zhang Anda 4  

Sekcja 3[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Barry Hawkins 1  
 Anglia Craig Steadman 4      Anglia Craig Steadman 4  
 Walia Andrew Pagett 2      Anglia David Grace 1  
 Anglia David Grace 4        Anglia Craig Steadman 2  
 Walia Jak Jones 4        Australia Neil Robertson 4  
 Chińska Republika Ludowa Lü Haotian 2      Walia Jak Jones 0  
 Australia Neil Robertson 4      Australia Neil Robertson 4  
 Tajlandia Noppon Saengkham 2        Australia Neil Robertson 4
 Chińska Republika Ludowa Liang Wenbo 4        Chińska Republika Ludowa Liang Wenbo 3
 Anglia Alfie Burden 1      Chińska Republika Ludowa Liang Wenbo 4  
 Anglia Oliver Lines 4      Anglia Oliver Lines 1  
 Anglia Brandon Sargeant 2        Chińska Republika Ludowa Liang Wenbo 4  
 Walia Ryan Day 4        Anglia Jimmy Robertson 3  
 Szkocja Michael Leslie 1      Walia Ryan Day 3       
 Anglia Jimmy Robertson 4      Anglia Jimmy Robertson 4       
 Walia Daniel Wells 1  

Sekcja 4[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Belgia Luca Brecel 4  
 Anglia Sydney Wilson 0      Belgia Luca Brecel 4  
 Norwegia Kurt Maflin 0      Chińska Republika Ludowa Cao Yupeng 2  
 Chińska Republika Ludowa Cao Yupeng 4        Belgia Luca Brecel 3  
 Anglia Stuart Bingham 4        Anglia Stuart Bingham 4  
 Anglia Joel Walker 3      Anglia Stuart Bingham 4  
 Szkocja Graeme Dott 3      Irlandia Ken Doherty 0  
 Irlandia Ken Doherty 4        Anglia Stuart Bingham 1
 Szkocja Stephen Maguire 4        Szkocja Stephen Maguire 4
 Anglia Mitchell Mann 2      Szkocja Stephen Maguire 4  
 Anglia Liam Highfield 4      Anglia Liam Highfield 3  
 Anglia Alex Davies 0        Szkocja Stephen Maguire 4  
 Anglia Chris Melling 4        Anglia Chris Melling 2  
 Katar Ahmed Saif 0      Anglia Chris Melling 4       
 Anglia Peter Ebdon 4      Anglia Peter Ebdon 2       
 Anglia Michael Williams 0  

Sekcja 5[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Judd Trump 4  
 Anglia Rory McLeod 0      Anglia Judd Trump 4  
 Anglia Sam Baird 4      Anglia Sam Baird 2  
 Chińska Republika Ludowa Yu Delu 0        Anglia Judd Trump 4  
 Anglia Kyren Wilson 4        Anglia Matthew Selt 2  
 Walia Ben Jones 0      Anglia Kyren Wilson 0  
 Anglia Matthew Selt 4      Anglia Matthew Selt 4  
 Malta Alex Borg 2        Anglia Judd Trump 4
 Szkocja Fraser Patrick 4        Hongkong Marco Fu 3
 Anglia Jeff Cundy 2      Szkocja Fraser Patrick 4  
 Szkocja Scott Donaldson 4      Szkocja Scott Donaldson 2  
 Chińska Republika Ludowa Li Hang 1        Szkocja Fraser Patrick 3  
 Szkocja John Higgins 4        Hongkong Marco Fu 4  
 Australia Vinnie Calabrese 2      Szkocja John Higgins 0       
 Hongkong Marco Fu w/o      Hongkong Marco Fu 4       
 Anglia Barry Pinches w/d  

Sekcja 6[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Michael Wasley 4  
 Anglia Ashley Carty 3      Anglia Michael Wasley 4  
 Anglia Joe Perry 4      Anglia Joe Perry 1  
 Tajlandia Ratchayothin Yotharuck 3        Anglia Michael Wasley 0  
 Anglia Allan Taylor 1        Irlandia Fergal O’Brien 4  
 Anglia Adam Duffy 4      Anglia Adam Duffy 1  
 Irlandia Fergal O’Brien 4      Irlandia Fergal O’Brien 4  
 Anglia Luke Garland 1        Irlandia Fergal O’Brien 2
 Anglia Chris Wakelin 4        Anglia Chris Wakelin 4
 Anglia Matthew Glasby 3      Anglia Chris Wakelin 4  
 Walia Matthew Stevens 4      Walia Matthew Stevens 1  
 Irlandia David Morris 1        Anglia Chris Wakelin 4  
 Tajlandia Thepchaiya Un-Nooh 4        Tajlandia Thepchaiya Un-Nooh 3  
 Anglia John Astley 1      Tajlandia Thepchaiya Un-Nooh 4       
 Walia Michael White 4      Walia Michael White 0       
 Chińska Republika Ludowa Rouzi Maimaiti 0  

Sekcja 7[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Mark Davis 4  
 Anglia Ian Burns 1      Anglia Mark Davis 4  
 Anglia Nigel Bond 4      Anglia Nigel Bond 1  
 Szkocja Marc Davis 1        Anglia Mark Davis 3  
 Walia Mark Williams 4        Walia Mark Williams 4  
 Anglia Tom Ford 3      Walia Mark Williams 4  
 Irlandia Północna Gerard Greene 2      Polska Kacper Filipiak 1  
 Polska Kacper Filipiak 4        Walia Mark Williams 4
 Anglia Jimmy White 1        Anglia Mark King 3
 Chińska Republika Ludowa Zhou Yuelong 4      Chińska Republika Ludowa Zhou Yuelong 4  
 Anglia Ian Glover 4      Anglia Ian Glover 0  
 Szkocja Ross Higgins 2        Chińska Republika Ludowa Zhou Yuelong 1  
 Malta Tony Drago 1        Anglia Mark King 4  
 Anglia Michael Georgiou 4      Anglia Michael Georgiou 3       
 Anglia Mark King 4      Anglia Mark King 4       
 Anglia Chris Norbury 2  

Sekcja 8[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Tajlandia Dechawat Poomjaeng 4  
 Anglia Steven Hallworth 3      Tajlandia Dechawat Poomjaeng 1  
 Anglia Jamie Cope 4      Anglia Jamie Cope 4  
 Belgia Phuntsok Jaegers 1        Anglia Jamie Cope 1  
 Irlandia Północna Joe Swail 4        Irlandia Północna Joe Swail 4  
 Anglia Adam Bobat 0      Irlandia Północna Joe Swail 4  
 Anglia Mike Dunn 4      Anglia Mike Dunn 3  
 Walia Jack Bradford 0        Irlandia Północna Joe Swail 3
 Chińska Republika Ludowa Tian Pengfei 4        Anglia Shaun Murphy 4
 Walia Richard Jones 0      Chińska Republika Ludowa Tian Pengfei 3  
 Anglia David Gilbert 4      Anglia David Gilbert 4  
 Chińska Republika Ludowa Lü Chenwei 1        Anglia David Gilbert 1  
 Anglia Michael Holt 4        Anglia Shaun Murphy 4  
 Austria Andreas Ploner 1      Anglia Michael Holt 2       
 Anglia Shaun Murphy 4      Anglia Shaun Murphy 4       
 Chińska Republika Ludowa Lu Ning 2  

Finały[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinał
Do 4 frame'ów
Półfinał
Do 4 frame'ów
Finał
Do 4 frame'ów
 Anglia Rod Lawler 3  
 Anglia Robert Milkins 4      Anglia Robert Milkins 4  
 Australia Neil Robertson 2      Szkocja Stephen Maguire 1  
 Szkocja Stephen Maguire 4        Anglia Robert Milkins 0
 Anglia Judd Trump 4        Anglia Shaun Murphy 4
 Anglia Chris Wakelin 1      Anglia Judd Trump 3
 Walia Mark Williams 2      Anglia Shaun Murphy 4    
 Anglia Shaun Murphy 4  

Breaki stupunktowe turnieju[edytuj | edytuj kod]