Finał Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2019/2020

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Finał Grand Prix
Finał Junior Grand Prix
2019
2018 2020
Data 5–8 grudnia 2019
Gospodarz Włoska Federacja Sportów Lodowych
Miejscowość Włochy Turyn
Hala Palavela
Organizator ISU
Liczba konkurencji 4

Finał Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2019/2020 – siódme, a zarazem ostatnie w kolejności zawody łyżwiarstwa figurowego z cyklu Grand Prix 2019/2020[1]. Zawody będą odbywały się równolegle z Finałem Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2019/2020, czyli ósmymi zawodami podsumowującymi cykl Junior Grand Prix 2019/2020. Zawody zostaną rozegrane od 5 do 8 grudnia 2019 roku w hali Palavela w Turynie.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Kategoria seniorów[edytuj | edytuj kod]

Soliści (S)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnik Nota łączna SP FS

Solistki (S)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodniczka Nota łączna SP FS

Pary sportowe (S)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnicy Nota łączna SP FS

Pary taneczne (S)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnicy Nota łączna RD FD

Kategoria juniorów[edytuj | edytuj kod]

Soliści (J)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnik Nota łączna SP FS
Rosja Andriej Mozalow
Japonia Yuma Kagiyama
Rosja Piotr Gumiennik
Włochy Daniel Grassl
Rosja Daniił Samsonow
Japonia Shun Sato

Solistki (J)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodniczka Nota łączna SP FS
Rosja Kamiła Walijewa
Stany Zjednoczone Alysa Liu
Korea Południowa Lee Hae-in
Rosja Ksienija Sinicyna
Rosja Darja Usaczewa
Rosja Wiktorija Wasiljewa

Pary sportowe (J)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnicy Nota łączna SP FS
Rosja Apollinarija Panfiłowa / Dmitrij Ryłow
Rosja Julija Artiemjewa / Michaił Nazaryczew
Rosja Ksienija Achantjewa / Walerij Kołesow
Rosja Diana Muchamietzianowa / Ilja Mironow
Niemcy Annika Hocke / Robert Kunkel
Rosja Alina Piepielewa / Roman Pleszkow

Pary taneczne (J)[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnicy Nota łączna RD FD
Stany Zjednoczone Avonley Nguyen / Wadym Kołesnyk
Rosja Jelizawieta Szanajewa / Devid Naryzhnyy
Rosja Jelizawieta Chudajbierdijewa / Andriej Fiłatow
Gruzja Marija Kazakowa / Gieorgij Riewija
Francja Loïcia Demougeot / Théo Le Mercier
Rosja Diana Davis / Gleb Smołkin

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Allotment of ISU Grand Prix of Figure Skating Final 2019 (ang.). ISU. [dostęp 2019-10-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-06-22)].