Upper Austria Ladies Linz 2017

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Generali Ladies Linz 2017)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Upper Austria Ladies Linz 2017
Miejsce  Austria
Linz
Obiekt TipsArena Linz
Nawierzchnia Twarda (hala)
Data 09–15.10.2017
WTA Tour
Kategoria WTA International Series
Pula nagród 250 000 $
Drabinka 32S/32Q/16D
Dyrektor Sandra Reichel
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Czechy Barbora Strýcová
Gra podwójna
Holandia Kiki Bertens
Szwecja Johanna Larsson
2016 2018
Strona internetowa

Upper Austria Ladies Linz 2017tenisowy turniej WTA kategorii WTA International Series w sezonie 2017 z cyklu Ladies Linz rozgrywany w dniach 9–15 października 2017 roku w Linzu na kortach twardych w hali o puli nagród wynoszącej 250 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
1Słowacja Magdaléna Rybáriková 28 finał
02Czechy Barbora Strýcová 29 zwycięstwo
03Holandia Kiki Bertens 30 1. runda
04Estonia Anett Kontaveit 36 1. runda
05Rumunia Sorana Cîrstea 44 ćwierćfinał
06Czechy Kateřina Siniaková 49 1. runda
07Niemcy Tatjana Maria 54 ćwierćfinał
08Rumunia Monica Niculescu 65 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Słowacja Magdaléna Rybáriková 5 6 6  
5  Rumunia Sorana Cîrstea 7 2 1  
  1  Słowacja Magdaléna Rybáriková 6 6  
   Szwajcaria Viktorija Golubic 4 4  
 Szwecja Johanna Larsson 3 1
   Szwajcaria Viktorija Golubic 6 6  
    1  Słowacja Magdaléna Rybáriková 4 1
  2  Czechy Barbora Strýcová 6 6
  WC  Szwajcaria Belinda Bencic 4 7 64  
Q  Rumunia Mihaela Buzărnescu 6 5 7  
Q  Rumunia Mihaela Buzărnescu 3 63
  2  Czechy Barbora Strýcová 6 7  
7  Niemcy Tatjana Maria 1 3
  2  Czechy Barbora Strýcová 6 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1  Słowacja Magdaléna Rybáriková 7 6  
 Holandia Richèl Hogenkamp 5 3     1  Słowacja Magdaléna Rybáriková 7 6  
WC  Austria Barbara Haas 3 6 4      Niemcy Carina Witthöft 64 3  
 Niemcy Carina Witthöft 6 4 6       1  Słowacja Magdaléna Rybáriková 5 6 6
 Rosja Natalja Wichlancewa 6 6       5  Rumunia Sorana Cîrstea 7 2 1
 Paragwaj Verónica Cepede Royg 0 2      Rosja Natalja Wichlancewa 614 4
 Belgia Alison Van Uytvanck 3 5     5  Rumunia Sorana Cîrstea 7 6  
5  Rumunia Sorana Cîrstea 6 7  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
3  Holandia Kiki Bertens 3 64  
 Stany Zjednoczone Varvara Lepchenko 6 7      Stany Zjednoczone Varvara Lepchenko 2 3  
 Słowacja Jana Čepelová 66 4      Szwecja Johanna Larsson 6 6  
 Szwecja Johanna Larsson 7 6        Szwecja Johanna Larsson 3 1
Q  Bułgaria Wiktorija Tomowa 3 7 6        Szwajcaria Viktorija Golubic 6 6
LL  Wielka Brytania Naomi Broady 6 66 4     Q  Bułgaria Wiktorija Tomowa 6 4 1
 Szwajcaria Viktorija Golubic 65 6 6      Szwajcaria Viktorija Golubic 4 6 6  
6  Czechy Kateřina Siniaková 7 2 3  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
8  Rumunia Monica Niculescu 6 1 0k  
 Hiszpania Lara Arruabarrena 1 6 2      Hiszpania Lara Arruabarrena 3 6 3  
WC  Szwajcaria Belinda Bencic 4 6 7     WC  Szwajcaria Belinda Bencic 6 2 6  
 Belgia Kirsten Flipkens 6 2 67       WC  Szwajcaria Belinda Bencic 4 7 64
 Chorwacja Ajla Tomljanović 3 6 6       Q  Rumunia Mihaela Buzărnescu 6 5 7
 Portoryko Mónica Puig 6 4 1      Chorwacja Ajla Tomljanović 6 61 1
Q  Rumunia Mihaela Buzărnescu 7 6     Q  Rumunia Mihaela Buzărnescu 4 7 6  
4  Estonia Anett Kontaveit 68 3  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
7  Niemcy Tatjana Maria 6 6  
 Tunezja Uns Dżabir 1 4     7  Niemcy Tatjana Maria 6 6  
Q  Słowacja Viktória Kužmová 6 7     Q  Słowacja Viktória Kužmová 2 3  
WC  Niemcy Anna-Lena Friedsam 2 5       7  Niemcy Tatjana Maria 1 3
Q  Chorwacja Jana Fett 7 6       2  Czechy Barbora Strýcová 6 6
 Czechy Denisa Allertová 5 2     Q  Chorwacja Jana Fett 6 3 3
 Stany Zjednoczone Madison Brengle 5 3     2  Czechy Barbora Strýcová 2 6 6  
2  Czechy Barbora Strýcová 7 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 111 164 280
Finalistka 55 324 180
Półfinalistka 29 730 110
Ćwierćfinalistka 8898 60
2. runda 4899 30
1. runda 3026 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkiRankingOsiągnięcie
01Holandia Kiki Bertens
Szwecja Johanna Larsson
49 zwycięstwo
02Polska Alicja Rosolska
Stany Zjednoczone Abigail Spears
81 1. runda
03Belgia Kirsten Flipkens
Holandia Demi Schuurs
82 ćwierćfinał
04Ukraina Nadija Kiczenok
Australia Anastasija Rodionowa
185 ćwierćfinał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Holandia Kiki Bertens
 Szwecja Johanna Larsson
6 7  
 Wielka Brytania Naomi Broady
 Czechy Eva Hrdinová
2 5     1  Holandia Kiki Bertens
 Szwecja Johanna Larsson
6 6  
 Argentyna María Irigoyen
 Szwecja Cornelia Lister
6 2 11      Argentyna María Irigoyen
 Szwecja Cornelia Lister
1 2  
 Szwajcaria Viktorija Golubic
 Chorwacja Darija Jurak
4 6 9       1  Holandia Kiki Bertens
 Szwecja Johanna Larsson
6 6  
3  Belgia Kirsten Flipkens
 Holandia Demi Schuurs
62 6 10        Stany Zjednoczone Nicole Melichar
 Wielka Brytania Anna Smith
3 2  
WC  Szwajcaria Belinda Bencic
 Austria Barbara Haas
7 4 3     3  Belgia Kirsten Flipkens
 Holandia Demi Schuurs
3 3
 Stany Zjednoczone Nicole Melichar
 Wielka Brytania Anna Smith
6 6      Stany Zjednoczone Nicole Melichar
 Wielka Brytania Anna Smith
6 6  
 Holandia Lesley Kerkhove
 Białoruś Lidzija Marozawa
1 2       1  Holandia Kiki Bertens
 Szwecja Johanna Larsson
3 6 10
 Rosja Nateła Dzałamidze
 Szwajcaria Xenia Knoll
7 3 10        Rosja Nateła Dzałamidze
 Szwajcaria Xenia Knoll
6 3 4
 Holandia Michaëlla Krajicek
 Czechy Barbora Strýcová
66 6 8      Rosja Nateła Dzałamidze
 Szwajcaria Xenia Knoll
6 6  
 Ukraina Ludmyła Kiczenok
 Rosja Natalja Wichlancewa
2 1     4  Ukraina Nadija Kiczenok
 Australia Anastasija Rodionowa
3 2  
4  Ukraina Nadija Kiczenok
 Australia Anastasija Rodionowa
6 6        Rosja Nateła Dzałamidze
 Szwajcaria Xenia Knoll
6 6
 Rumunia Mihaela Buzărnescu
 Gruzja Oksana Kalasznikowa
0 6 13        Rumunia Mihaela Buzărnescu
 Gruzja Oksana Kalasznikowa
1 3  
 Hiszpania Lara Arruabarrena
 Paragwaj Verónica Cepede Royg
6 4 11      Rumunia Mihaela Buzărnescu
 Gruzja Oksana Kalasznikowa
7 6
WC  Niemcy Nicola Geuer
 Niemcy Anna Zaja
6 2 10     WC  Niemcy Nicola Geuer
 Niemcy Anna Zaja
5 3  
2  Polska Alicja Rosolska
 Stany Zjednoczone Abigail Spears
4 6 8  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 12 300 280
Finalistki 6400 180
Półfinalistki 3435 110
Ćwierćfinalistki 1820 60
1. runda 960 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną są wypłacane na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]