Hart Open

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Hart Open
Miejsce  Polska
Zawada
Obiekt Centrum tenisowe Zawada
Nawierzchnia Dywanowa (hala)
WTA Tour
Kategoria ITF Women’s Circuit
Pula nagród 25 000 $
Drabinka 32S/22Q/12D
Dyrektor Iwona Kucharska
Aktualne mistrzynie
Gra pojedyncza
Włochy Deborah Chiesa
Gra podwójna
Chorwacja Tena Lukas
Czechy Kateřina Vaňková
Strona internetowa

Hart Open – damski turniej tenisowy rozgrywany w Zawadzie na kortach twardych w hali klubu Centrum tenisowe Zawada. Impreza zaliczana jest do cyklu ITF. Pula nagród wynosi 25 000 dolarów amerykańskich.

Mecze finałowe[edytuj | edytuj kod]

gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Rok Mistrzyni Finalistka Wynik
2017 Włochy Deborah Chiesa Polska Katarzyna Piter 6:2, 4:6, 6:4
2016 Holandia Quirine Lemoine Niemcy Laura Schaeder 3:6, 6:4, 7:5
2015 Serbia Ivana Jorović Rumunia Mihaela Buzărnescu 6:2, 6:2
2014 Francja Océane Dodin Łotwa Jeļena Ostapenko 7:5, 6:4
2013 Czechy Kateřina Siniaková Niemcy Nina Zander 6:1, 6:3
2012 Czechy Karolína Plíšková Chorwacja Ana Vrljić 6:3, 6:2
2011 Chorwacja Ana Vrljić Polska Paula Kania 6:3, 2:6, 7:6(4)
2010 Czechy Sandra Záhlavová Polska Magda Linette 5:7, 7:6(4), 6:4
2009 Czechy Sandra Záhlavová Serbia Ana Jovanović 6:0, 6:2
2008 Holandia Arantxa Rus Chorwacja Ana Vrljić 4:6, 7:5, 6:3
2007 Ukraina Oksana Lubcowa Ukraina Olha Sawczuk 2:6, 6:4, 6:4
2006 Ukraina Julija Bejhelzimer Chorwacja Ana Vrljić 6:2, 6:0
2005 Ukraina Oksana Lubcowa Polska Joanna Sakowicz-Kostecka 6:1, 3:6, 6:1
2004 Niemcy Angelique Kerber Ukraina Ołena Tatarkowa 6:2, 6:2
2003 Białoruś Tacciana Uwarowa Polska Marta Domachowska 6:4, 3:6, 6:4
2002 Białoruś Wolha Barabanszczykawa Rosja Anna Bastrikova 2:6, 6:3, 6:3
2001 Czechy Iveta Melzer Słowacja Eva Fislová 6:1, 6:3

gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Rok Mistrzynie Finalistki Wynik
2017 Chorwacja Tena Lukas
Czechy Kateřina Vaňková
Polska Weronika Jasmina Foryś
Białoruś Nika Szytkaskaja
6:4, 3:6, 10–4
2016 Polska Justyna Jegiołka
Łotwa Diāna Marcinkēviča
Białoruś Iłona Kremień
Białoruś Wiera Łapko
6:4 7:5
2015 Rumunia Mihaela Buzărnescu
Polska Justyna Jegiołka
Niemcy Kim Grajdek
Rosja Jekatierina Jaszyna
6:2, 6:3
2014 Ukraina Anhelina Kalinina
Ukraina Anna Shkudun
Czechy Gabriela Chmelinová
Czechy Karolína Muchová
6:0, 7:6(3)
2013 Czechy Nikola Fraňková
Czechy Tereza Smitková
Polska Justyna Jegiołka
Łotwa Diāna Marcinkēviča
6:1, 2:6, 10–8
2012 Czechy Karolína Plíšková
Czechy Kristýna Plíšková
Niemcy Kristina Barrois
Austria Sandra Klemenschits
6:3, 6:1
2011 Wielka Brytania Naomi Broady
Francja Kristina Mladenovic
Polska Paula Kania
Polska Magda Linette
7:6(5), 6:4
2010 Gruzja Oksana Kalasznikowa
Białoruś Palina Piechawa
Polska Paula Kania
Polska Magda Linette
6:3, 6:4
2009 Serbia Ana Jovanović
Niemcy Justine Ozga
Ukraina Ludmyła Kiczenok
Ukraina Nadija Kiczenok
6:4, 6:4
2008 Polska Karolina Kosińska
Polska Aleksandra Rosolska
Polska Katarzyna Piter
Holandia Arantxa Rus
2:6, 7:6(6), 10–7
2007 Polska Olga Brózda
Ukraina Weronika Kapszaj
Czechy Lucie Kriegsmannová
Czechy Darina Sedenkova
7:5, 6:3
2006 Czechy Nikola Fraňková
Czechy Andrea Hlaváčková
Polska Olga Brózda
Polska Natalia Kołat
7:5, 6:0
2005 Szwajcaria Timea Bacsinszky
Białoruś Nadieżda Ostrowska
Czechy Lucie Hradecká
Czechy Gabriela Navrátilová
6:4, 7:6(5)
2004 Czechy Lucie Hradecká
Czechy Eva Hrdinová
Białoruś Kaciaryna Dziehalewicz
Białoruś Nadieżda Ostrowska
7:5, 6:3
2003 Czechy Olga Vymetálková
Czechy Gabriela Navrátilová
Czechy Zuzana Hejdová
Czechy Hana Šromová
6:4, 6:3
2002 Czechy Eva Martincová
Czechy Magdalena Zděnovcová
Czechy Olga Vymetálková
Czechy Gabriela Navrátilová
7:5, 7:6(5)
2001 Niemcy Magdalena Kucerova
Niemcy Lydia Steinbach
Czechy Hana Šromová
Czechy Milena Nekvapilová
6:3, 6:2

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]