Hokejowa Liga Mistrzów (2019/2020)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Hokejowa Liga Mistrzów
2019 2021
Miejsce finału TBD, TBD

Hokejowa Liga Mistrzów 2019/2020 siódma edycja europejskiego, klubowego turnieju hokejowego, rozgrywanego pod patronatem IIHF. Przeznaczony dla najlepszych męskich hokejowych drużyn klubowych (zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych). Są to najbardziej prestiżowe klubowe zmagania hokejowe w Europie.

Uczestniczą w niej 32 kluby podzielone na 8 czterozespołowych grup. Rozgrywki potrwają od 29 sierpnia 2019 do 4 lutego 2020 roku. Po raz czwarty w rozgrywkach wystąpi zespół z Polski. Jest nim mistrz kraju z sezonu 2018/2019 - GKS Tychy[1].

Uczestnicy[edytuj | edytuj kod]

Warunki gry w HLM[edytuj | edytuj kod]

W rozgrywkach uczestniczą 32 zespoły z 13 państw. Drużyny zostały podzielone 4 koszyki spośród których rozlosowano osiem 4-zespołowych grup. Wymogiem uczestnictwa w tegorocznej edycji HLM było spełnienie jednego z siedmiu warunków:

  1. Mistrzostwo Ligi Mistrzów 2018/2019
  2. Mistrzostwo kraju
  3. Zwycięstwo w sezonie zasadniczym
  4. Wicemistrzostwo sezonu zasadniczego
  5. Trzecie miejsce w sezonie zasadniczym
  6. Czwarte miejsce w sezonie zasadniczym
  7. Piąte miejsce w sezonie zasadniczym

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Drużyna Miasto Liga Kwalifikacja
Szwecja Frölunda HC Göteborg Svenska hockeyligan zwycięzca HLM 2018/2019
Szwecja Färjestad BK Karlstad Svenska hockeyligan zwycięzca sezonu zasadniczego
Szwecja Luleå HF Luleå Svenska hockeyligan wicemistrz sezonu zasadniczego
Szwecja Djurgårdens IF Gävle Svenska hockeyligan czwarte miejsce w sezonie zasadniczym
Szwecja Skellefteå AIK Skellefteå Svenska hockeyligan piąte miejsce w sezonie zasadniczym
Szwajcaria SC Bern Berno National League mistrz kraju
Szwajcaria EV Zug Zug National League wicemistrz sezonu zasadniczego
Szwajcaria Lausanne HC Lozanna National League trzecie miejsce sezonu zasadniczego
Szwajcaria EHC Biel Biel/Bienne National League czwarte miejsce sezonu zasadniczego
Szwajcaria HC Ambrì-Piotta Ambrì National League piąte miejsce sezonu zasadniczego
Finlandia HPK Hämeenlinna Liiga mistrz kraju
Finlandia Kärpät Oulu Liiga mistrz sezonu zasadniczego
Finlandia Tappara Tampere Liiga wicemistrz sezonu zasadniczego
Finlandia Pelicans Lahti Lahti Liiga trzecie miejsce sezonu zasadniczego
Czechy HC Oceláři Trzyniec Trzyniec Tipsport Ekstraliga mistrz kraju
Czechy Bílí tygři Liberec Liberec Tipsport Ekstraliga mistrz sezonu zasadniczego
Czechy HC Pilzno 1929 Pilzno Tipsport Ekstraliga trzecie miejsce sezonu zasadniczego
Czechy Mountfield HK Hradec Králové Tipsport Ekstraliga czwarte miejsce sezonu zasadniczego
Niemcy Adler Mannheim Mannheim Deutsche Eishockey Liga mistrz kraju
Niemcy EHC Red Bull Monachium Monachium Deutsche Eishockey Liga wicemistrz kraju
Niemcy Augsburger Panther Augsburg Deutsche Eishockey Liga trzecie miejsce sezonu zasadniczego
Austria EC KAC Klagenfurt am Wörthersee Österreichische Eishockey-Liga mistrz kraju
Austria EC Graz 99ers Graz Österreichische Eishockey-Liga wicemistrz sezonu zasadniczego
Austria Vienna Capitals Wiedeń Österreichische Eishockey-Liga trzecie miejsce sezonu zasadniczego
Wielka Brytania Belfast Giants Belfast Elite Ice Hockey League dzika karta Pucharu Kontynentalnego 2018/2019
Białoruś HK Junost' Mińsk Mińsk Ekstraliga mistrz kraju
Norwegia Frisk Asker Asker GET-ligaen mistrz kraju
Słowacja HC 05 Banská Bystrica Bańska Bystrzyca Tipsport Ekstraliga mistrz kraju
Francja Brûleurs de Loups Grenoble Ligue Magnus mistrz kraju
Dania Rungsted Ishockey Rungsted Metal Ligaen mistrz kraju
Wielka Brytania Cardiff Devils Cardiff Elite Ice Hockey League zwycięzca sezonu zasadniczego
Polska GKS Tychy Tychy Polska Hokej Liga mistrz kraju

Terminarz[edytuj | edytuj kod]

Faza Runda Pierwszy mecz Drugi mecz
Faza grupowa od 29 sierpnia do 16 października 2019
Faza pucharowa 1/8 finału 12-13 listopad 2019 19-20 listopad 2019
Ćwierćfinały 3-4 grudzień 2019 10 grudzień 2019
Półfinały 7-8 stycznia 2020 14-15 stycznia 2020
Finał 4 lutego 2020

Losowanie[edytuj | edytuj kod]

Oto podział drużyn na koszyki podczas losowania:

Koszyk 1 Koszyk 2 Koszyk 3 Koszyk 4

Szwecja Frölunda HC
Szwecja Färjestad BK
Szwajcaria SC Bern
Finlandia HPK
Czechy HC Oceláři Trzyniec
Niemcy Adler Mannheim
Austria EC KAC
Szwecja Luleå HF

Szwajcaria EV Zug
Finlandia Kärpät
Czechy Bílí tygři Liberec
Niemcy EHC Red Bull Monachium
Austria EC Graz 99ers
Szwecja Djurgårdens IF
Szwajcaria Lausanne HC
Finlandia Tappara

Czechy HC Pilzno 1929
Niemcy Augsburger Panther
Austria Vienna Capitals
Szwecja Skellefteå AIK
Szwajcaria EHC Biel
Finlandia Pelicans Lahti
Czechy Mountfield HK
Szwajcaria HC Ambrì-Piotta

Białoruś HK Junost' Mińsk
Norwegia Frisk Asker
Słowacja HC 05 Banská Bystrica
Francja Brûleurs de Loups
Dania Rungsted Ishockey
Wielka Brytania Cardiff Devils
Polska GKS Tychy
Wielka Brytania Belfast Giants

Faza grupowa[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Austria EC KAC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Finlandia Tappara 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Szwajcaria EHC Biel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Norwegia Frisk Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

29 sierpnia 2019 EC KAC Austria 19:30 Finlandia Tappara Eissportzentrum Klagenfurt, Klagenfurt am Wörthersee
29 sierpnia 2019 EHC Biel Szwajcaria 19:45 Norwegia Frisk Asker Tissot Arena, Biel/Bienne

31 sierpnia 2019 EC KAC Austria 19:30 Norwegia Frisk Asker Eissportzentrum Klagenfurt, Klagenfurt am Wörthersee
31 sierpnia 2019 EHC Biel Szwajcaria 19:45 Finlandia Tappara Tissot Arena, Biel/Bienne

6 września 2019 Tappara Finlandia 18:00 Austria EC KAC Hakametsä Stadium, Tampere
6 września 2019 Frisk Asker Norwegia 18:30 Szwajcaria EHC Biel Askerhallen, Asker

8 września 2019 Tappara Finlandia 18:00 Szwajcaria EHC Biel Hakametsä Stadium, Tampere
8 września 2018 Frisk Asker Norwegia 18:30 Austria EC KAC Askerhallen, Asker

8 października 2019 Frisk Asker Norwegia 18:30 Finlandia Tappara Askerhallen, Asker
9 października 2019 EC KAC Austria 19:30 Szwajcaria EHC Biel Eissportzentrum Klagenfurt, Klagenfurt am Wörthersee

15 października 2019 EHC Biel Szwajcaria 19:45 Austria EC KAC Tissot Arena, Biel/Bienne
16 października 2019 Tappara Finlandia 18:00 Norwegia Frisk Asker Hakametsä Stadium, Tampere


Grupa B[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Finlandia HPK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Szwajcaria EV Zug 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Czechy HC Pilzno 1929 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dania Rungsted Ishockey 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

29 sierpnia 2019 HC Pilzno 1929 Czechy 17:00 Finlandia HPK Home Monitoring Aréna, Pilzno
29 sierpnia 2019 EV Zug Szwajcaria 19:45 Dania Rungsted Ishockey Bossard Arena, Zug

31 sierpnia 2019 EV Zug Szwajcaria 17:00 Finlandia HPK Bossard Arena, Zug
31 sierpnia 2019 HC Pilzno 1929 Czechy 17:45 Dania Rungsted Ishockey Home Monitoring Aréna, Pilzno

5 września 2019 HPK Finlandia 18:00 Czechy HC Pilzno 1929 Pohjantähti Areena, Hämeenlinna
5 września 2019 Rungsted Ishockey Dania 19:30 Szwajcaria EV Zug Bitcoin Arena, Rungsted

7 września 2019 Rungsted Ishockey Dania 18:00 Czechy HC Pilzno 1929 Bitcoin Arena, Rungsted
7 września 2019 HPK Finlandia 18:00 Szwajcaria EV Zug Pohjantähti Areena, Hämeenlinna

8 października 2019 HPK Finlandia 18:00 Dania Rungsted Ishockey Pohjantähti Areena, Hämeenlinna
9 października 2019 EV Zug Szwajcaria 19:45 Czechy HC Pilzno 1929 Bossard Arena, Zug

15 października 2019 HC Pilzno 1929 Czechy 17:00 Szwajcaria EV Zug Home Monitoring Aréna, Pilzno
15 października 2019 Rungsted Ishockey Dania 19:30 Finlandia HPK Bitcoin Arena, Rungsted


Grupa C[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Szwecja Luleå HF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Czechy Bílí tygři Liberec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Niemcy Augsburger Panther 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wielka Brytania Belfast Giants 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

29 sierpnia 2019 Luleå HF Szwecja 18:00 Niemcy Augsburger Panther Coop Norrbotten Arena, Luleå
29 sierpnia 2019 Belfast Giants Wielka Brytania 20:30 Czechy Bílí tygři Liberec SSE Arena, Belfast

31 sierpnia 2019 Luleå HF Szwecja 15:30 Czechy Bílí tygři Liberec Coop Norrbotten Arena, Luleå
31 sierpnia 2019 Belfast Giants Wielka Brytania 20:30 Niemcy Augsburger Panther SSE Arena, Belfast

5 września 2019 Bílí tygři Liberec Czechy 19:45 Wielka Brytania Belfast Giants Home Credit Arena, Liberec
6 września 2019 Augsburger Panther Niemcy 18:00 Szwecja Luleå HF Curt-Frenzel-Stadion, Augsburg

8 września 2019 Bílí tygři Liberec Czechy 14:00 Szwecja Luleå HF Home Credit Arena, Liberec
8 września 2019 Augsburger Panther Niemcy 17:00 Wielka Brytania Belfast Giants Curt-Frenzel-Stadion, Augsburg

8 października 2019 Augsburger Panther Niemcy 19:30 Czechy Bílí tygři Liberec Curt-Frenzel-Stadion, Augsburg
8 października 2019 Belfast Giants Wielka Brytania 20:30 Szwecja Luleå HF SSE Arena, Belfast

15 października 2019 Luleå HF Szwecja 18:00 Wielka Brytania Belfast Giants Coop Norrbotten Arena, Luleå
16 października 2019 Bílí tygři Liberec Czechy 19:30 Niemcy Augsburger Panther Home Credit Arena, Liberec


Grupa D[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Czechy HC Oceláři Trzyniec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Szwajcaria Lausanne HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Finlandia Pelicans Lahti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Białoruś HK Junost' Mińsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

30 sierpnia 2019 HK Junost' Mińsk Białoruś 18:00 Szwajcaria Lausanne HC Cziżowka-Ariena, Mińsk
30 sierpnia 2019 Pelicans Lahti Finlandia 18:00 Czechy HC Oceláři Trzyniec Isku Areena, Lahti

1 września 2019 HK Junost' Mińsk Białoruś 16:00 Czechy HC Oceláři Trzyniec Cziżowka-Ariena, Mińsk
1 września 2019 Pelicans Lahti Finlandia 18:00 Szwajcaria Lausanne HC Isku Areena, Lahti

6 września 2019 HC Oceláři Trzyniec Czechy 18:00 Finlandia Pelicans Lahti Werk Arena, Trzyniec
6 września 2019 Lausanne HC Szwajcaria 19:45 Białoruś HK Junost' Mińsk Patinoire d’Yverdon, Lozanna

8 września 2019 Lausanne HC Szwajcaria 15:45 Finlandia Pelicans Lahti Patinoire d’Yverdon, Lozanna
8 września 2019 HC Oceláři Trzyniec Czechy 17:00 Białoruś HK Junost' Mińsk Werk Arena, Trzyniec

9 października 2019 HC Oceláři Trzyniec Czechy 17:00 Szwajcaria Lausanne HC Werk Arena, Trzyniec
9 października 2019 Pelicans Lahti Finlandia 18:00 Białoruś HK Junost' Mińsk Isku Areena, Lahti

15 października 2019 HK Junost' Mińsk Białoruś 18:00 Finlandia Pelicans Lahti Cziżowka-Ariena, Mińsk
15 października 2019 Lausanne HC Szwajcaria 19:45 Czechy HC Oceláři Trzyniec Vaudoise Aréna, Lozanna


Grupa E[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Szwajcaria SC Bern 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Finlandia Kärpät 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Szwecja Skellefteå AIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Francja Brûleurs de Loups 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

30 sierpnia 2019 Kärpät Finlandia 18:00 Francja Brûleurs de Loups Oulun Energia Areena, Oulu
30 sierpnia 2019 Skellefteå AIK Szwecja 18:00 Szwajcaria SC Bern Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå

1 września 2019 Skellefteå AIK Szwecja 16:00 Francja Brûleurs de Loups Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå
1 września 2019 Kärpät Finlandia 18:00 Szwajcaria SC Bern Oulun Energia Areena, Oulu

5 września 2019 Brûleurs de Loups Francja 19:30 Finlandia Kärpät Patinoire Pôle Sud, Grenoble
5 września 2019 SC Bern Szwajcaria 19:45 Szwecja Skellefteå AIK PostFinance-Arena, Berno

7 września 2019 SC Bern Szwajcaria 17:00 Finlandia Kärpät PostFinance-Arena, Berno
7 września 2019 Brûleurs de Loups Francja 19:30 Szwecja Skellefteå AIK Patinoire Pôle Sud, Grenoble

8 października 2019 Skellefteå AIK Szwecja 18:00 Finlandia Kärpät Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå
8 października 2019 SC Bern Szwajcaria 19:45 Francja Brûleurs de Loups PostFinance-Arena, Berno

15 października 2019 Kärpät Finlandia 18:00 Szwecja Skellefteå AIK Oulun Energia Areena, Oulu
15 października 2019 Brûleurs de Loups Francja 19:30 Szwajcaria SC Bern Patinoire Pôle Sud, Grenoble


Grupa F[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Niemcy Adler Mannheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Szwecja Djurgårdens IF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Austria Vienna Capitals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Polska GKS Tychy 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

30 sierpnia 2019 Vienna Capitals Austria 19:30 Niemcy Adler Mannheim Erste Bank Arena, Wiedeń
30 sierpnia 2019 GKS Tychy Polska 20:00 Szwecja Djurgårdens IF Stadion Zimowy w Tychach, Tychy

1 września 2019 GKS Tychy Polska 17:30 Niemcy Adler Mannheim Stadion Zimowy w Tychach, Tychy
1 września 2019 Vienna Capitals Austria 18:00 Szwecja Djurgårdens IF Erste Bank Arena, Wiedeń

6 września 2019 Djurgårdens IF Szwecja 18:00 Austria Vienna Capitals Hovet, Sztokholm
6 września 2019 Adler Mannheim Niemcy 19:30 Polska GKS Tychy SAP Arena, Mannheim

8 września 2019 Djurgårdens IF Szwecja 15:00 Polska GKS Tychy Hovet, Sztokholm
8 września 2019 Adler Mannheim Niemcy 16:00 Austria Vienna Capitals SAP Arena, Mannheim

8 października 2019 Djurgårdens IF Szwecja 18:00 Niemcy Adler Mannheim Hovet, Sztokholm
8 października 2019 GKS Tychy Polska 18:00 Austria Vienna Capitals Stadion Zimowy w Tychach, Tychy

15 października 2019 Adler Mannheim Niemcy 19:30 Szwecja Djurgårdens IF SAP Arena, Mannheim
15 października 2019 Vienna Capitals Austria 19:30 Polska GKS Tychy Erste Bank Arena, Wiedeń


Grupa G[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Szwecja Färjestad BK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Niemcy EHC Red Bull Monachium 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Szwajcaria HC Ambrì-Piotta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Słowacja HC 05 Banská Bystrica 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

29 sierpnia 2019 Färjestad BK Szwecja 18:00 Słowacja HC 05 Banská Bystrica Löfbergs Arena, Karlstad
29 sierpnia 2019 EHC Red Bull Monachium Niemcy 19:30 Szwajcaria HC Ambrì-Piotta Olympia-Eissportzentrum, Monachium

31 sierpnia 2019 Färjestad BK Szwecja 15:30 Szwajcaria HC Ambrì-Piotta Löfbergs Arena, Karlstad
31 sierpnia 2019 EHC Red Bull Monachium Niemcy 16:00 Słowacja HC 05 Banská Bystrica Olympia-Eissportzentrum, Monachium

5 września 2019 HC 05 Banská Bystrica Słowacja 17:00 Niemcy EHC Red Bull Monachium Zimný štadión Banská Bystrica, Bańska Bystrzyca
5 września 2019 HC Ambrì-Piotta Szwajcaria 19:45 Szwecja Färjestad BK Pista la Valascia, Ambri

7 września 2019 HC 05 Banská Bystrica Słowacja 14:15 Szwecja Färjestad BK Zimný štadión Banská Bystrica, Bańska Bystrzyca
7 września 2019 HC Ambrì-Piotta Szwajcaria 19:45 Niemcy EHC Red Bull Monachium Pista la Valascia, Ambri

8 października 2019 EHC Red Bull Monachium Niemcy 19:30 Szwecja Färjestad BK Olympia-Eissportzentrum, Monachium
8 października 2019 HC 05 Banská Bystrica Słowacja 19:45 Szwajcaria HC Ambrì-Piotta Zimný štadión Banská Bystrica, Bańska Bystrzyca

15 października 2019 Färjestad BK Szwecja 18:00 Niemcy EHC Red Bull Monachium Löfbergs Arena, Karlstad
16 października 2019 HC Ambrì-Piotta Szwajcaria 19:45 Słowacja HC 05 Banská Bystrica Pista la Valascia, Ambri


Grupa H[edytuj | edytuj kod]


Lp. Zespół M Pkt Z WpD PpD P G+ G- +/-
1 Szwecja Frölunda HC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Austria EC Graz 99ers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Czechy Mountfield HK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wielka Brytania Cardiff Devils 0 0 0 0 0 0 0 0 0


    = awans do 1/8 finału

30 sierpnia 2019 Frölunda HC Szwecja 18:00 Austria EC Graz 99ers Frölundaborg, Göteborg
30 sierpnia 2019 Cardiff Devils Wielka Brytania 20:30 Czechy Mountfield HK Viola Arena, Cardiff

1 września 2019 Frölunda HC Szwecja 16:00 Czechy Mountfield HK Frölundaborg, Göteborg
1 września 2019 Cardiff Devils Wielka Brytania 17:00 Austria EC Graz 99ers Viola Arena, Cardiff

5 września 2019 Mountfield HK Czechy 18:00 Wielka Brytania Cardiff Devils ČPP Arena, Hradec Králové
5 września 2019 EC Graz 99ers Austria 20:20 Szwecja Frölunda HC Merkur Eisstadion, Graz

7 września 2019 Mountfield HK Czechy 17:00 Szwecja Frölunda HC ČPP Arena, Hradec Králové
7 września 2019 EC Graz 99ers Austria 19:15 Wielka Brytania Cardiff Devils Merkur Eisstadion, Graz

8 października 2019 Frölunda HC Szwecja 18:00 Wielka Brytania Cardiff Devils Frölundaborg, Göteborg
8 października 2019 EC Graz 99ers Austria 19:30 Czechy Mountfield HK Merkur Eisstadion, Graz

15 października 2019 Cardiff Devils Wielka Brytania 20:30 Szwecja Frölunda HC Viola Arena, Cardiff
16 października 2019 Mountfield HK Czechy 17:00 Austria EC Graz 99ers ČPP Arena, Hradec Králové


Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Rozstawienie[edytuj | edytuj kod]

Po zakończeniu sezonu zasadniczego 16 zespołów zapewniło sobie start w fazie pucharowej. Wśród nich znalazło się po dwie drużyny z każdej z grup. Zwycięzcy grup zostali rozstawieni podczas losowania 1/8 finału. W dalszych rundach nie występuje rozstawienie.

Pierwsza runda rozpocznie się 12 listopada 2019, zaś zakończenie rywalizacji odbędzie się w finałowym spotkaniu 4 lutego 2020.

Grupa Zwycięzcy grup
(Rozstawieni)
Wicemistrzowie grup
(Nierozstawieni)
A
B
C
D
E
F
G
H

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Po zakończeniu sezonu zasadniczego rozpoczęła się walka o mistrzostwo ligi w fazie pucharowej, która rozgrywana zostanie w czterech rundach. Drużyna, która zajęła wyższe miejsce w sezonie zasadniczym w nagrodę zostaje gospodarzem rewanżowego meczu. Trzy rundy rozgrywane są w formule mecz-rewanż, zaś finał rozgrywany jest na lodowisku lepszej drużyny fazy grupowej. Jeżeli w rezultacie dwumeczu wystąpi remis, zostanie rozegrana 10 minutowa dogrywka, jeżeli w tym czasie nie padnie bramka rozegrane zostaną rzuty karne. W finale jeżeli w regulaminowym czasie nie padnie bramka, zostanie rozegrana 20 minutowa dogrywka, a w razie braku rozstrzygnięcia rzuty karne.


  1/8 finału Ćwierćfinały Półfinały Finał
                                         
   
   
     
     
 
   
     
     
   
   
   
     
 
   
   
   
   
   
   
     
 
   
   
     
   
   
   
     
 
   

1/8 finału[edytuj | edytuj kod]

Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się dniach 12-13 oraz 19-20 listopada 2019 roku.

12 listopada 2019
12 listopada 2019
12 listopada 2019
12 listopada 2019
13 listopada 2019
13 listopada 2019
13 listopada 2019
13 listopada 2019

19 listopada 2019
19 listopada 2019
19 listopada 2019
19 listopada 2019
20 listopada 2019
20 listopada 2019
20 listopada 2019
20 listopada 2019


1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się dniach 3-4 oraz 10 grudnia 2019 roku.

3 grudnia 2019
3 grudnia 2019
4 grudnia 2019
4 grudnia 2019

10 grudnia 2019
10 grudnia 2019
10 grudnia 2019
10 grudnia 2019


1/2 finału[edytuj | edytuj kod]

Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się dniach 7-8 oraz 14-15 stycznia 2020 roku.

7 stycznia 2020
8 stycznia 2020

14 stycznia 2020
15 stycznia 2020


Finał[edytuj | edytuj kod]

Mecz finałowy odbędzie się 4 lutego 2020 roku.

4 lutego 2020


Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Rafał Smoliński: GKS Tychy zagra w Hokejowej Lidze Mistrzów. Przyjadą drużyny z Austrii, Niemiec i Szwecji (pol.). sportowefakty.wp.pl, 2019-05-22. [dostęp 2019-07-12].

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]