II liga polska w piłce siatkowej mężczyzn 2007/2008 (grupa III)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozgrywki Grupy III w II lidze siatkówki mężczyzn 2007/2008 prowadzi 10 męskich drużyn piłki siatkowej.

Grupę III w II lidze tworzą kluby z województw:

Województwo Kluby Miasto
województwo mazowieckie WTS Warka Warka
KKS Armat Kozienice Kozienice
Ósemka Elmo Siedlce Siedlce
Pekpol Ostrołęka Ostrołęka
GKS Peiying Wilga Garwolin Garwolin
SKF Legia Warszawa Warszawa
województwo podlaskie Pronar Parkiet Hajnowka Hajnówka
ZKS Ślepsk Augustów Augustów
województwo warmińsko-mazurskie AZS UWM Olsztyn II Olsztyn
województwo pomorskie GTS Gdańsk Gdańsk

Runda zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

1. Kolejka[edytuj | edytuj kod]

20 października 2007:

WTS Warka 0:3 (21:25, 20:25, 26:28) Pronar Parkiet Hajnowka
ZKS Ślepsk Augustów 3:0 (25:21, 25:22, 25:18) KKS Armat Kozienice
Ósemka Elmo Siedlce 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 15:17) GTS Gdańsk
Pekpol Ostrołęka 2:3 () GKS Peiying Wilga Garwolin
AZS UWM Olsztyn II 3:0 (27:25, 29:27, 25:20) SKF Legia Warszawa

2. Kolejka[edytuj | edytuj kod]

27 października 2007:

Pronar Parkiet Hajnowka 3:0 (27:25, 32:30, 25:13) KKS Armat Kozienice
ZKS Ślepsk Augustów 3:0 (25:16, 25:21, 25:19) GTS Gdańsk
Ósemka Elmo Siedlce 3:2 (15:25, 25:20, 25:23, 15:25, 15:7) GKS Peiying Wilga Garwolin
Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:18, 25:21, 25:22) SKF Legia Warszawa
WTS Warka 3:1 (23:25, 25:17, 25:21, 25:21) AZS UWM Olsztyn II

3. Kolejka[edytuj | edytuj kod]

3 listopada 2007:

GTS Gdańsk 0:3 (11:25, 18:25, 19:25) Pronar Parkiet Hajnowka
KKS Armat Kozienice 3:1 (22:25, 25:22, 25:17, 25:18) WTS Warka
GKS Peiying Wilga Garwolin 3:2 (25:19, 19:25, 22:25, 25:22, 15:7) ZKS Ślepsk Augustów
SKF Legia Warszawa 2:3 (21:25, 20:25, 29:27, 25:16, 13:15) Ósemka Elmo Siedlce
AZS UWM Olsztyn II 1:3 (21:25, 25:17, 21:25, 21:25) Pekpol Ostrołęka

4. Kolejka[edytuj | edytuj kod]

10 listopada 2007:

Pronar Parkiet Hajnowka 3:0 (25:21, 25:23, 25:19) GKS Peiying Wilga Garwolin
KKS Armat Kozienice 3:0 (25:21, 25:23, 25:16) GTS Gdańsk
ZKS Ślepsk Augustów 2:3 (25:23, 22:25, 25:17, 22:25, 13:15) SKF Legia Warszawa
Ósemka Elmo Siedlce 2:3 (20:25, 27:29, 25:22, 25:22, 15:17) AZS UWM Olsztyn II
WTS Warka 1:3 (21:25, 25:16, 21:25, 27:29) Pekpol Ostrołęka

5. Kolejka[edytuj | edytuj kod]

17 listopada 2007:

SKF Legia Warszawa 3:2 (25:17, 14:25, 14:25, 25:19, 19:17) Pronar Parkiet Hajnowka
GKS Peiying Wilga Garwolin 3:1 (25:18, 25:21, 26:28, 25:19) KKS Armat Kozienice
GTS Gdańsk () WTS Warka
AZS UWM Olsztyn II 0:3 (20:25, 19:25, 21:25) ZKS Ślepsk Augustów
Pekpol Ostrołęka 1:3 (19:25, 25:22, 15:25, 19:25) Ósemka Elmo Siedlce

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Mecze Sety Sety
wygrane przegrane
1. ZKS Ślepsk Augustów 11 5 19 13 6
2. Pronar Parkiet Hajnowka 10 5 17 13 4
3. Pekpol Ostrołęka 9 4 15 10 5
4. Ósemka Elmo Siedlce 8 5 23 13 10
5. GKS Peiying Wilga Garwolin 6 4 17 8 9
6. KKS Armat Kozienice 6 5 17 7 10
7. AZS UWM Olsztyn II 5 5 19 8 11
8. SKF Legia Warszawa 5 5 21 8 13
9. WTS Warka 3 4 15 6 9
10. GTS Gdańsk 0 4 13 2 11

Stan na 17 listopada 2007.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]