I liga polska w koszykówce mężczyzn (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

I liga polska w koszykówce mężczyzn sezon 2010/2011 – rozgrywki drugiej w hierarchii – po Polskiej Lidze Koszykówkimęskiej ligi w Polsce.

Drużyny w sezonie 2010/2011[edytuj | edytuj kod]

Runda zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

I kolejka[edytuj | edytuj kod]

25 września 2010 15:30

Asseco Prokom 2 Gdynia 91:68 MKS Dąbrowa Górnicza
(24:16, 19:20, 20:8, 28:24)

25 września 2010 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 76:87 AZS Radex Szczecin
(26:23, 17:24, 19:24, 14:16)

25 września 2010 17:30

PTG Sokół Łańcut 69:64 Sportino Inowrocław
(20:18, 14:11, 19:12, 16:23)

25 września 2010 18:00

Astoria Bydgoszcz 65:75 AZS Politechnika Warszawska
(19:16, 18:21, 16:19, 12:19)
SKK Siedlce 45:69 GKS Tychy
(12:19, 16:16, 5:19, 12:15)

25 września 2010 19:00

Olimp MKS Start Lublin 75:74 Victoria Górnik Wałbrzych
(17:18, 11:20, 21:19, 26:17)

26 września 2010 16:00

Polonia 2011 Warszawa 56:87 ŁKS Sphinx Łódź
(18:22, 13:21, 8:21, 17:23)

26 września 2010 19:00

RosaSport Radom 98:55 MKS Znicz Basket Pruszków
(22:20, 17:19, 37:6, 22:10)

II kolejka[edytuj | edytuj kod]

2 października 2010 13:00

AZS Politechnika Warszawska 76:67 Olimp MKS Start Lublin
(15:21, 18:14, 19:19, 24:13)

2 października 2010 16:00

MKS Znicz Basket Pruszków 75:65 ŁKS Sphinx Łódź
(19:15, 20:23, 24:7, 12:20)

2 października 2010 17:30

Victoria Górnik Wałbrzych 82:73 SKK Siedlce
(24:26, 14:12, 27:20, 17:15)

2 października 2010 18:00

AZS Radex Szczecin 107:108 (dogr.) Polonia 2011 Warszawa
(26:23, 21:28, 27:22, 21:22 d.12:13)
Sportino Inowrocław 58:56 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(12:20, 14:12, 11:15, 21:9)
GKS Tychy 77:81 Asseco Prokom 2 Gdynia
(16:23, 29:26, 17:14, 15:18)

2 października 2010 19:00

RosaSport Radom 80:71 Astoria Bydgoszcz
(24:15, 19:20, 16:12, 21:24)

3 października 2010 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 58:76 PTG Sokół Łańcut
(20:19, 13:19, 15:18, 10:20)

III kolejka[edytuj | edytuj kod]

6 października 2010 15:00

Polonia 2011 Warszawa 60:77 Sportino Inowrocław
(14:21, 20:17, 12:25, 14:14)

6 października 2010 15:30

Asseco Prokom 2 Gdynia 105:71 Victoria Górnik Wałbrzych
(28:20, 29:16, 25:17, 23:19)

6 października 2010 18:00

PTG Sokół Łańcut 70:59 GKS Tychy
(15:11, 18:17, 17:16, 20:15)
KS Spójnia Stargard Szczeciński 52:61 MKS Dąbrowa Górnicza
(14:19, 13:13, 7:11, 18:18)
AZS Radex Szczecin 88:76 ŁKS Sphinx Łódź
(21:24, 25:25, 20:15, 22:12)

6 października 2010 19:00

Astoria Bydgoszcz 62:69 MKS Znicz Basket Pruszków
(24:13, 15:9, 12:25, 11:22)
Olimp MKS Start Lublin 51:59 RosaSport Radom
(9:17, 13:16, 15:13, 14:13)

6 października 2010 20:00

SKK Siedlce 50:67 AZS Politechnika Warszawska
(10:13, 13:13, 4:27, 23:14)

IV kolejka[edytuj | edytuj kod]

9 października 2010 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 91:57 Polonia 2011 Warszawa
(27:10, 21:21, 28:11, 15:15)
GKS Tychy 79:61 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(15:23, 20:11, 24:13, 20:14)

10 października 2010 16:00

AZS Politechnika Warszawska 75:69 Asseco Prokom 2 Gdynia
(18:19, 16:21, 15:9, 26:20)

10 października 2010 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 68:75 PTG Sokół Łańcut
(10:14, 25:23, 10:20, 23:18)

10 października 2010 18:00

Astoria Bydgoszcz 66:67 Olimp MKS Start Lublin
(13:18, 19:18, 19:15, 15:16)
RosaSport Radom 68:60 SKK Siedlce
(22:19, 21:9, 13:20, 12:12)

10 października 2010 19:00

MKS Znicz Basket Pruszków 70:62 AZS Radex Szczecin
(15:19, 17:9, 25:25, 13:9)

11 października 2010 19:00

Sportino Inowrocław 60:53 ŁKS Sphinx Łódź
(20:14, 14:11, 16:7, 10:21)

V kolejka[edytuj | edytuj kod]

16 października 2010 15:00

Polonia 2011 Warszawa 35:80 GKS Tychy
(4:20, 11:19, 17:20, 3:21)

16 października 2010 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 68:70 RosaSport Radom
(24:20, 19:22, 11:14, 14:14)

16 października 2010 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 99:62 Victoria Górnik Wałbrzych
(28:12, 24:22, 32:14, 15:14)

16 października 2010 17:30

PTG Sokół Łańcut 75:80 AZS Politechnika Warszawska
(19:14, 22:28, 24:23, 10:15)

16 października 2010 18:00

SKK Siedlce 60:59 Astoria Bydgoszcz
(15:19, 14:5, 20:17, 11:18)
ŁKS Sphinx Łódź 69:73 MKS Dąbrowa Górnicza
(19:16, 19:29, 11:18, 20:10)
AZS Radex Szczecin 82:83 Sportino Inowrocław
(16:30, 18:6, 27:25, 21:22)

16 października 2010 19:00

Olimp MKS Start Lublin 79:88 (dogr.) MKS Znicz Basket Pruszków
(22:15, 18:22, 19:27, 17:12 d.3:12)

VI kolejka[edytuj | edytuj kod]

23 października 2010 15:00

AZS Politechnika Warszawska 77:68 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(17:14, 22:13, 19:25, 19:16)

23 października 2010 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 77:71 AZS Radex Szczecin
(19:19, 19:14, 20:22, 19:16)
Astoria Bydgoszcz 48:68 Asseco Prokom 2 Gdynia
(16:19, 9:17, 17:11, 6:21)
GKS Tychy 64:75 ŁKS Sphinx Łódź
(16:18, 22:17, 11:16, 15:24)

23 października 2010 19:00

Olimp MKS Start Lublin 61:63 SKK Siedlce
(22:13, 11:18, 17:16, 11:16)

24 października 2010 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 78:70 Polonia 2011 Warszawa
(19:23, 18:17, 16:14, 25:16)

24 października 2010 18:00

MKS Znicz Basket Pruszków 69:76 Sportino Inowrocław
(21:25, 19:15, 20:13, 9:23)
RosaSport Radom 62:74 PTG Sokół Łańcut
(13:23, 14:18, 16:21, 19:12)

VII kolejka[edytuj | edytuj kod]

27 października 2010 15:30

Asseco Prokom 2 Gdynia 107:53 Olimp MKS Start Lublin
(27:9, 20:16, 25:15, 35:13)

27 października 2010 17:30

Polonia 2011 Warszawa 79:85 AZS Politechnika Warszawska
(21:28, 9:25, 17:14, 32:18)

27 października 2010 18:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 57:71 RosaSport Radom
(23:14, 16:20, 9:19, 9:18)
AZS Radex Szczecin 83:75 GKS Tychy
(21:20, 24:19, 16:21, 22:15)
Sportino Inowrocław 65:57 MKS Dąbrowa Górnicza
(17:12, 11:16, 30:15, 7:14)
PTG Sokół Łańcut 94:65 Astoria Bydgoszcz
(27:14, 18:17, 32:11, 17:23)

27 października 2010 19:00

ŁKS Sphinx Łódź 70:61 Victoria Górnik Wałbrzych
(18:12, 23:14, 16:16, 13:19)

27 października 2010 20:00

SKK Siedlce 69:52 MKS Znicz Basket Pruszków
(24:13, 11:15, 14:14, 20:10)

VIII kolejka[edytuj | edytuj kod]

6 listopada 2010 14:30

AZS Politechnika Warszawska 67:63 ŁKS Sphinx Łódź
(17:19, 15:19, 15:13, 20:12)

6 listopada 2010 16:00

Victoria Górnik Wałbrzych 69:76 AZS Radex Szczecin
(26:21, 2:22, 12:19, 29:14)
RosaSport Radom 85:65 Polonia 2011 Warszawa
(27:13, 11:27, 24:16, 23:9)

6 listopada 2010 16:30

Astoria Bydgoszcz 59:67 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(14:18, 10:14, 29:14, 6:21)

6 listopada 2010 18:00

GKS Tychy 60:73 Sportino Inowrocław
(17:28, 17:15, 19:17, 7:13)

6 listopada 2010 19:00

Olimp MKS Start Lublin 70:67 PTG Sokół Łańcut
(12:20, 22:19, 19:13, 17:15)

7 listopada 2010 18:00

MKS Znicz Basket Pruszków 73:83 MKS Dąbrowa Górnicza
(26:30, 13:21, 18:24, 16:8)

7 listopada 2010 19:00

SKK Siedlce 64:84 Asseco Prokom 2 Gdynia
(14:20, 18:26, 18:23, 14:15)

IX kolejka[edytuj | edytuj kod]

12 listopada 2010 19:00

ŁKS Sphinx Łódź 79:72 (dogr.) RosaSport Radom
(12:20, 22:20, 18:17, 15:10, d.12:5)

13 listopada 2010 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 84:77 (dogr.) MKS Znicz Basket Pruszków
(20:23, 23:14, 7:18, 21:16, d.13:6)

13 listopada 2010 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 66:56 Olimp MKS Start Lublin
(9:17, 23:16, 18:6, 16:17)

13 listopada 2010 17:30

PTG Sokół Łańcut 80:71 (dogr.) SKK Siedlce
(18:18, 24:11, 12:25, 14:14, d.12:3)

13 listopada 2010 18:00

Sportino Inowrocław 61:46 Victoria Górnik Wałbrzych
(9:16, 15:8, 17:9, 20:13)
MKS Dąbrowa Górnicza 62:60 GKS Tychy
(14:18, 12:12, 19:19, 17:11)

13 listopada 2010 18:30

AZS Radex Szczecin 79:89 AZS Politechnika Warszawska
(21:32, 27:23, 16:21, 15:13)

14 listopada 2010 17:00

Polonia 2011 Warszawa 82:76 Astoria Bydgoszcz
(22:23, 16:23, 26:17, 18:13)

X kolejka[edytuj | edytuj kod]

20 listopada 2010 14:00

AZS Politechnika Warszawska 71:69 Sportino Inowrocław
(15:20, 17:15, 21:20, 18:14)

20 listopada 2010 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 66:70 PTG Sokół Łańcut
(17:10, 16:21, 19:15, 14:24)

20 listopada 2010 17:00

Astoria Bydgoszcz 80:79 ŁKS Sphinx Łódź
(21:21, 18:18, 16:20, 25:20)

20 listopada 2010 18:00

RosaSport Radom 87:77 AZS Radex Szczecin
(27:15, 17:20, 24:19, 19:23)

21 listopada 2010 17:00

Polonia 2011 Warszawa 90:82 Olimp MKS Start Lublin
(18:15, 28:25, 22:17, 22:25)

21 listopada 2010 19:00

SKK Siedlce 62:55 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(12:12, 17:18, 16:7, 17:18)

22 listopada 2010 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 99:90 (dogr.) MKS Dąbrowa Górnicza
(21:13, 14:24, 16:18, 23:19, d.25:16)
GKS Tychy 0:20 MKS Znicz Basket Pruszków
WALKOWER

XI kolejka[edytuj | edytuj kod]

27 listopada 2010 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 72:63 (dogr.) Asseco Prokom 2 Gdynia
(16:16, 15:14, 11:16, 16:12, d.14:5)

27 listopada 2010 18:00

Sportino Inowrocław 82:79 RosaSport Radom
(21:21, 23:14, 27:15, 11:29)
MKS Dąbrowa Górnicza 83:69 AZS Politechnika Warszawska
(27:19, 22:19, 25:16, 9:15)
Polonia 2011 Warszawa 73:82 SKK Siedlce
(25:13, 14:26, 21:25, 13:18)

27 listopada 2010 19:00

AZS Radex Szczecin 88:101 Astoria Bydgoszcz
(26:25, 22:20, 26:25, 14:31)

28 listopada 2010 17:00

ŁKS Sphinx Łódź 75:59 Olimp MKS Start Lublin
(21:15, 17:14, 20:11, 17:19)

28 listopada 2010 19:00

MKS Znicz Basket Pruszków 51:61 PTG Sokół Łańcut
(16:17, 10:11, 15:21, 10:12)
GKS Tychy 0:20 Victoria Górnik Wałbrzych
WALKOWER

XII kolejka[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia 2010 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 78:71 Polonia 2011 Warszawa
(16:20, 25:12, 19:19, 18:20)

4 grudnia 2010 16:30

Astoria Bydgoszcz 76:96 Sportino Inowrocław
(24:25, 17:19, 16:26, 19:26)

4 grudnia 2010 17:00

Olimp MKS Start Lublin 69:67 AZS Radex Szczecin
(25:11, 18:17, 16:21, 10:18)

4 grudnia 2010 17:30

PTG Sokół Łańcut 49:51 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(8:6, 11:11, 13:17, 17:17)

4 grudnia 2010 18:00

SKK Siedlce 66:69 ŁKS Sphinx Łódź
(15:20, 21:19, 14:11, 16:19)
MKS Znicz Basket Pruszków 69:47 Victoria Górnik Wałbrzych
(17:13, 14:8, 21:9, 17:17)

5 grudnia 2010 17:00

RosaSport Radom 81:64 MKS Dąbrowa Górnicza
(25:23, 19:11, 15:9, 22:21)

12 stycznia 2011 16:30

AZS Politechnika Warszawska 79:70 GKS Tychy
(17:18, 23:25, 18:15, 21:12)

XIII kolejka[edytuj | edytuj kod]

11 grudnia 2010 15:00

Polonia 2011 Warszawa 54:68 PTG Sokół Łańcut
(12:22, 18:14, 17:10, 7:22)

11 grudnia 2010 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 99:108 (dogr.) AZS Politechnika Warszawska
(26:21, 17:19, 22:19, 21:27, d.13:22)

11 grudnia 2010 18:00

ŁKS Sphinx Łódź 75:69 Asseco Prokom 2 Gdynia
(19:17, 17:22, 27:14, 12:16)
Sportino Inowrocław 82:68 Olimp MKS Start Lublin
(25:24, 24:12, 15:19, 18:13)
MKS Dąbrowa Górnicza 94:72 Astoria Bydgoszcz
(23:21, 16:14, 28:22, 27:15)
GKS Tychy 56:64 RosaSport Radom
(16:20, 14:11, 14:14, 12:19)

12 grudnia 2010 16:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 63:57 MKS Znicz Basket Pruszków
(26:18, 21:13, 12:11, 4:15)

12 grudnia 2010 20:00

AZS Radex Szczecin 79:76 SKK Siedlce
(12:19, 22:16, 24:19, 21:22)

XIV kolejka[edytuj | edytuj kod]

15 grudnia 2010 18:00

MKS Znicz Basket Pruszków 91:88 (dogr.) AZS Politechnika Warszawska
(24:24, 15:12, 25:22, 15:21, d.12:9)
RosaSport Radom 66:60 Victoria Górnik Wałbrzych
(15:14, 18:14, 18:23, 15:9)
Astoria Bydgoszcz 76:66 GKS Tychy
(15:17, 22:20, 19:16, 20:13)
PTG Sokół Łańcut 70:76 ŁKS Sphinx Łódź
(18:14, 21:20, 18:24, 13:18)
KS Spójnia Stargard Szczeciński 90:59 Polonia 2011 Warszawa
(24:15, 23:11, 26:21, 17:12)

15 grudnia 2010 19:30

Olimp MKS Start Lublin 62:69 MKS Dąbrowa Górnicza
(23:24, 6:12, 10:15, 23:18)

15 grudnia 2010 20:00

SKK Siedlce 81:65 Sportino Inowrocław
(18:24, 25:12, 18:12, 20:17)

2 lutego 2011 ??:??

Asseco Prokom 2 Gdynia 69:90 AZS Radex Szczecin
(20:27, 12:21, 25:22, 12:20)

XV kolejka[edytuj | edytuj kod]

18 grudnia 2010 16:00

Sportino Inowrocław 78:80 Asseco Prokom 2 Gdynia
(12:26, 24:16, 17:22, 25:16)

18 grudnia 2010 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 75:80 Astoria Bydgoszcz
(22:22, 12:19, 23:19, 18:20)

18 grudnia 2010 18:00

AZS Radex Szczecin 71:77 PTG Sokół Łańcut
(17:11, 15:23, 20:17, 19:26)
MKS Dąbrowa Górnicza 73:50 SKK Siedlce
(4:22, 19:11, 22:5, 28:12)
GKS Tychy 80:71 Olimp MKS Start Lublin
(26:14, 17:20, 17:15, 20:22)

19 grudnia 2010 16:00

AZS Politechnika Warszawska 72:62 RosaSport Radom
(22:17, 18:18, 16:20, 16:7)

19 grudnia 2010 17:00

ŁKS Sphinx Łódź 81:68 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(14:25, 24:15, 20:16, 23:12)

19 grudnia 2010 18:30

Polonia 2011 Warszawa 86:94 MKS Znicz Basket Pruszków
(19:25, 23:19, 18:22, 26:28)

XVI kolejka[edytuj | edytuj kod]

26 lutego 2011 14:30

AZS Politechnika Warszawska 85:69 Astoria Bydgoszcz
(24:23, 19:15, 20:18, 22:13)

26 lutego 2011 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 61:57 Olimp MKS Start Lublin
(20:14, 16:18, 4:12, 21:13)

26 lutego 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 79:69 Asseco Prokom 2 Gdynia
(21:18, 24:18, 24:16, 10:17)
AZS Radex Szczecin 73:81 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(14:22, 19:16, 20:23, 20:20)
Sportino Inowrocław 66:82 PTG Sokół Łańcut
(14:26, 16:22, 14:16, 22:18)
GKS Tychy 73:75 SKK Siedlce
(21:21, 14:24, 21:19, 17:11)

27 lutego 2011 17:00

ŁKS Sphinx Łódź 78:56 Polonia 2011 Warszawa
(17:16, 23:11, 17:10, 21:19)

27 lutego 2011 18:00

MKS Znicz Basket Pruszków 71:76 RosaSport Radom
(21:15, 18:17, 10:19, 22:25)

XVII kolejka[edytuj | edytuj kod]

15 stycznia 2011 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 80:76 Sportino Inowrocław
(17:17, 16:11, 22:18, 25:30)
Astoria Bydgoszcz 69:81 RosaSport Radom
(24:20, 25:13, 10:19, 10:29)

15 stycznia 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 75:52 MKS Dąbrowa Górnicza
(19:12, 17:11, 20:16, 19:13)

15 stycznia 2011 18:00

ŁKS Sphinx Łódź 84:65 MKS Znicz Basket Pruszków
(18:19, 19:19, 23:11, 24:16)
Olimp MKS Start Lublin 63:92 AZS Politechnika Warszawska
(18:21, 16:20, 10:33, 19:18)

15 stycznia 2011 19:00

SKK Siedlce 58:59 Victoria Górnik Wałbrzych
(13:16, 16:10, 16:20, 13:13)

16 stycznia 2011 18:00

Polonia 2011 Warszawa 84:76 AZS Radex Szczecin
(19:22, 21:14, 20:25, 24:15)

15 lutego 2011 15:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 80:75 GKS Tychy
(17:18, 23:22, 18:14, 22:21)

XVIII kolejka[edytuj | edytuj kod]

18 stycznia 2011 18:00

GKS Tychy 68:76 PTG Sokół Łańcut
(19:14, 14:14, 16:26, 19:22)

19 stycznia 2011 17:00

AZS Politechnika Warszawska 81:78 SKK Siedlce
(22:16, 23:23, 20:19, 16:20)

19 stycznia 2011 18:00

Sportino Inowrocław 97:75 Polonia 2011 Warszawa
(27:15, 23:21, 31:15, 16:24)
Victoria Górnik Wałbrzych 53:83 Asseco Prokom 2 Gdynia
(6:17, 12:22, 20:21, 15:23)
MKS Dąbrowa Górnicza 84:61 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(16:17, 19:9, 24:15, 25:20)
MKS Znicz Basket Pruszków 80:78 Astoria Bydgoszcz
(17:14, 21:18, 22:20, 20:26)
RosaSport Radom 73:66 Olimp MKS Start Lublin
(18:22, 16:12, 19:17, 20:15)

19 stycznia 2011 19:00

ŁKS Sphinx Łódź 97:60 AZS Radex Szczecin
(19:14, 31:15, 27:19, 20:12)

XVIV kolejka[edytuj | edytuj kod]

22 stycznia 2011 14:30

Polonia 2011 Warszawa 73:75 MKS Dąbrowa Górnicza
(17:29, 15:12, 22:13, 19:21)

22 stycznia 2011 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 78:65 GKS Tychy
(27:15, 17:16, 9:14, 25:20)

22 stycznia 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 87:55 Victoria Górnik Wałbrzych
(20:16, 21:18, 25:8, 21:13)

22 stycznia 2011 19:00

Olimp MKS Start Lublin 72:63 Astoria Bydgoszcz
(18:12, 17:19, 24:14, 13:18)
AZS Radex Szczecin 87:86 MKS Znicz Basket Pruszków
(17:24, 18:26, 28:19, 24:17)

23 stycznia 2011 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 70:64 AZS Politechnika Warszawska
(10:15, 22:12, 16:25, 22:12)

23 stycznia 2011 17:00

ŁKS Sphinx Łódź 78:83 (dogr.) Sportino Inowrocław
(13:12, 27:18, 12:19, 22:25, d.4:9)

23 stycznia 2011 18:00

SKK Siedlce 66:70 (dogr.) RosaSport Radom
(14:19, 16:16, 12:11, 21:17, d.3:7)

XX kolejka[edytuj | edytuj kod]

29 stycznia 2011 13:30

RosaSport Radom 83:94 (dogr.) Asseco Prokom 2 Gdynia
(14:22, 21:15, 22:19, 20:21, d.6:17)

29 stycznia 2011 15:00

AZS Politechnika Warszawska 80:76 PTG Sokół Łańcut
(22:22, 21:18, 21:15, 16:21)

29 stycznia 2011 16:30

Victoria Górnik Wałbrzych 67:54 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(5:16, 19:6, 22:14, 21:18)

29 stycznia 2011 18:00

GKS Tychy 75:66 Polonia 2011 Warszawa
(16:20, 25:13, 6:19, 28:14)
Astoria Bydgoszcz 85:76 SKK Siedlce
(25:14, 16:26, 21:11, 23:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 79:77 ŁKS Sphinx Łódź
(20:22, 11:18, 23:14, 25:23)
Sportino Inowrocław 82:75 AZS Radex Szczecin
(20:19, 22:22, 15:12, 25:22)
MKS Znicz Basket Pruszków 52:69 Olimp MKS Start Lublin
(8:11, 15:7, 13:20, 16:31)

XXI kolejka[edytuj | edytuj kod]

5 lutego 2011 15:00

Polonia 2011 Warszawa 90:65 Victoria Górnik Wałbrzych
(21:23, 23:16, 20:14, 26:12)

5 lutego 2011 15:30

Asseco Prokom 2 Gdynia 90:71 Astoria Bydgoszcz
(25:12, 19:18, 20:21, 26:20)

5 lutego 2011 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 57:58 AZS Politechnika Warszawska
(6:4, 19:19, 21:19, 11:16)

5 lutego 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 66:54 RosaSport Radom
(12:9, 23:18, 15:13, 16:14)

5 lutego 2011 18:00

ŁKS Sphinx Łódź 73:69 GKS Tychy
(21:16, 22:14, 9:17, 21:22)
Sportino Inowrocław 73:71 (dogr.) MKS Znicz Basket Pruszków
(13:10, 15:15, 24:18, 15:24, d.6:4)

5 lutego 2011 19:00

AZS Radex Szczecin 74:72 MKS Dąbrowa Górnicza
(18:15, 18:24, 16:20, 22:13)

6 lutego 2011 18:00

SKK Siedlce 82:58 Olimp MKS Start Lublin
(20:19, 18:13, 23:12, 21:14)

XXII kolejka[edytuj | edytuj kod]

9 lutego 2011 16:30

AZS Politechnika Warszawska 86:66 Polonia 2011 Warszawa
(16:12, 22:24, 26:15, 22:15)

9 lutego 2011 18:00

RosaSport Radom 52:51 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(21:13, 12:16, 3:7, 16:15)
Victoria Górnik Wałbrzych 72:84 ŁKS Sphinx Łódź
(8:24, 18:23, 22:18, 24:19)
MKS Znicz Basket Pruszków 81:62 SKK Siedlce
(19:15, 10:22, 24:9, 28:16)

9 lutego 2011 18:30

Astoria Bydgoszcz 52:71 PTG Sokół Łańcut
(10:14, 20:30, 13:10, 9:17)

9 lutego 2011 19:00

GKS Tychy 87:70 AZS Radex Szczecin
(17:18, 24:16, 27:16, 19:20)

9 lutego 2011 19:30

Olimp MKS Start Lublin 77:66 Asseco Prokom 2 Gdynia
(24:25, 24:15, 15:10, 14:16)

16 marca 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 76:75 Sportino Inowrocław
(21:24, 22:15, 18:19, 15:17)

XXIII kolejka[edytuj | edytuj kod]

12 lutego 2011 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 82:70 (dogr.) SKK Siedlce
(19:16, 17:13, 18:16, 12:21, d.16:4)

12 lutego 2011 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 81:60 Astoria Bydgoszcz
(22:15, 20:20, 17:14, 22:11)

12 lutego 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 71:72 (dogr.) Olimp MKS Start Lublin
(12:11, 19:19, 26:16, 7:18, d.7:8)

12 lutego 2011 18:00

Sportino Inowrocław 73:67 GKS Tychy
(22:15, 25:20, 13:20, 13:12)
MKS Dąbrowa Górnicza 78:64 MKS Znicz Basket Pruszków
(16:20, 20:13, 18:13, 24:18)

12 lutego 2011 19:00

AZS Radex Szczecin 61:57 Victoria Górnik Wałbrzych
(8:13, 18:13, 21:19, 14:12)

13 lutego 2011 16:00

Polonia 2011 Warszawa 51:69 RosaSport Radom
(11:18, 20:11, 6:20, 14:20)

13 lutego 2011 17:00

ŁKS Sphinx Łódź 81:74 AZS Politechnika Warszawska
(22:26, 15:19, 22:20, 22:9)

XXIV kolejka[edytuj | edytuj kod]

19 lutego 2011 15:00

AZS Politechnika Warszawska 85:70 AZS Radex Szczecin
(24:22, 18:10, 14:17, 29:21)

19 lutego 2011 17:00

Victoria Górnik Wałbrzych 71:98 Sportino Inowrocław
(20:22, 7:33, 25:24, 19:19)

19 lutego 2011 18:00

Astoria Bydgoszcz 88:84 Polonia 2011 Warszawa
(19:17, 22:12, 26:22, 21:33)
SKK Siedlce 63:62 PTG Sokół Łańcut
(19:19, 21:8, 7:22, 16:13)
GKS Tychy 67:83 MKS Dąbrowa Górnicza
(9:29, 20:17, 15:23, 23:14)

19 lutego 2011 19:00

RosaSport Radom 69:62 ŁKS Sphinx Łódź
(18:16, 23:15, 8:21, 20:10)
Olimp MKS Start Lublin 43:66 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(7:14, 14:16, 13:17, 9:19)

20 lutego 2011 18:00

MKS Znicz Basket Pruszków 75:46 Asseco Prokom 2 Gdynia
(28:14, 18:12, 11:11, 18:9)

XXV kolejka[edytuj | edytuj kod]

23 lutego 2011 18:00

Sportino Inowrocław 60:65 AZS Politechnika Warszawska
(17:17, 19:16, 13:18, 11:14)
PTG Sokół Łańcut 73:59 Asseco Prokom 2 Gdynia
(20:16, 23:13, 15:21, 15:9)
AZS Radex Szczecin 61:68 RosaSport Radom
(22:15, 12:21, 10:13, 17:19)
KS Spójnia Stargard Szczeciński 81:58 SKK Siedlce
(25:13, 22:16, 20:9, 14:20)
MKS Dąbrowa Górnicza 65:57 Victoria Górnik Wałbrzych
(10:19, 16:14, 17:12, 22:12)
MKS Znicz Basket Pruszków 83:60 GKS Tychy
(19:16, 21:15, 23:15, 20:14)

23 lutego 2011 19:00

ŁKS Sphinx Łódź 91:55 Astoria Bydgoszcz
(32:14, 16:16, 25:12, 18:13)

2 marca 2011 19:30

Olimp MKS Start Lublin 90:82 Polonia 2011 Warszawa
(30:22, 24:11, 17:20, 19:29)

XXVI kolejka[edytuj | edytuj kod]

2 marca 2011 18:00

PTG Sokół Łańcut 72:88 MKS Znicz Basket Pruszków
(28:25, 12:22, 10:21, 22:20)

4 marca 2011 18:00

Victoria Górnik Wałbrzych 52:79 GKS Tychy
(13:20, 13:10, 17:21, 9:28)

5 marca 2011 15:00

AZS Politechnika Warszawska 66:70 MKS Dąbrowa Górnicza
(17:18, 13:15, 19:22, 17:15)

5 marca 2011 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 80:76 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(28:15, 23:19, 14:19, 15:23)

5 marca 2011 18:00

RosaSport Radom 64:84 Sportino Inowrocław
(13:24, 16:17, 21:19, 14:24)
Astoria Bydgoszcz 53:74 AZS Radex Szczecin
(20:13, 6:16, 16:21, 11:24)

5 marca 2011 19:00

Olimp MKS Start Lublin 55:69 ŁKS Sphinx Łódź
(16:15, 16:20, 15:12, 8:22)

6 marca 2011 18:00

SKK Siedlce 73:64 Polonia 2011 Warszawa
(28:25, 20:16, 12:11, 13:12)

XXVII kolejka[edytuj | edytuj kod]

12 marca 2011 16:30

Victoria Górnik Wałbrzych 71:117 MKS Znicz Basket Pruszków
(12:29, 25:32, 12:29, 22:27)

12 marca 2011 18:00

GKS Tychy 76:88 AZS Politechnika Warszawska
(12:28, 23:19, 17:23, 24:18)
Sportino Inowrocław 78:72 Astoria Bydgoszcz
(18:17, 16:18, 24:10, 20:27)
MKS Dąbrowa Górnicza 81:76 RosaSport Radom
(25:27, 30:17, 13:17, 13:15)

13 marca 2011 16:00

Polonia 2011 Warszawa 83:88 Asseco Prokom 2 Gdynia
(20:21, 22:27, 23:21, 18:19)

13 marca 2011 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 68:74 PTG Sokół Łańcut
(21:15, 22:18, 12:16, 13:25)
ŁKS Sphinx Łódź 60:66 SKK Siedlce
(10:22, 20:12, 5:16, 25:16)

13 marca 2011 19:00

AZS Radex Szczecin 83:62 Olimp MKS Start Lublin
(21:15, 23:10, 18:15, 21:22)

XXVIII kolejka[edytuj | edytuj kod]

9 marca 2011 19:00

MKS Znicz Basket Pruszków 52:76 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(11:20, 4:17, 18:18, 19:21)

19 marca 2011 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 74:77 ŁKS Sphinx Łódź
(14:31, 20:13, 13:12, 27:21)

19 marca 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 70:57 Polonia 2011 Warszawa
(16:9, 15:18, 18:11, 21:19)

19 marca 2011 18:00

SKK Siedlce 82:72 AZS Radex Szczecin
(14:17, 16:20, 21:14, 31:21)

19 marca 2011 19:00

Astoria Bydgoszcz 69:80 MKS Dąbrowa Górnicza
(20:19, 18:15, 15:26, 16:20)
Olimp MKS Start Lublin 61:69 Sportino Inowrocław
(18:14, 14:18, 18:20, 11:17)
RosaSport Radom 86:72 GKS Tychy
(17:20, 19:22, 32:13, 18:17)
AZS Politechnika Warszawska 20:0 Victoria Górnik Wałbrzych
WALKOWER

XXIX kolejka[edytuj | edytuj kod]

23 marca 2011 14:30

Polonia 2011 Warszawa 55:79 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(12:18, 11:18, 13:29, 19:14)

23 marca 2011 17:00

AZS Politechnika Warszawska 80:69 MKS Znicz Basket Pruszków
(18:12, 22:16, 18:17, 22:24)

23 marca 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 88:81 (dogr.) Olimp MKS Start Lublin
(18:20, 14:22, 24:22, 17:9, d.15:8)
AZS Radex Szczecin 82:105 Asseco Prokom 2 Gdynia
(12:36, 26:20, 22:23, 22:26)
GKS Tychy 90:68 Astoria Bydgoszcz
(15:22, 19:11, 28:19, 28:16)
Sportino Inowrocław 75:62 SKK Siedlce
(17:16, 15:18, 21:18, 22:10)

23 marca 2011 19:00

ŁKS Sphinx Łódź 75:54 PTG Sokół Łańcut
(19:12, 22:13, 13:12, 21:17)
Victoria Górnik Wałbrzych 0:20 RosaSport Radom
WALKOWER

XXX kolejka[edytuj | edytuj kod]

26 marca 2011 16:00

Asseco Prokom 2 Gdynia 94:68 Sportino Inowrocław
(23:13, 24:13, 28:21, 19:21)
PTG Sokół Łańcut 79:74 (dogr.) AZS Radex Szczecin
(13:20, 21:17, 21:11, 11:18, d.13:8)

26 marca 2011 17:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 67:76 ŁKS Sphinx Łódź
(12:20, 22:20, 17:20, 16:16)

26 marca 2011 18:00

MKS Znicz Basket Pruszków 63:65 Polonia 2011 Warszawa
(14:16, 19:19, 15:18, 15:12)
RosaSport Radom 80:65 AZS Politechnika Warszawska
(12:19, 28:12, 20:13, 20:21)

26 marca 2011 19:00

Olimp MKS Start Lublin 87:73 GKS Tychy
(22:21, 21:22, 25:14, 19:16)

27 marca 2011 19:00

SKK Siedlce 63:87 MKS Dąbrowa Górnicza
(11:20, 12:26, 20:19, 20:22)
Astoria Bydgoszcz 20:0 Victoria Górnik Wałbrzych
WALKOWER

Tabela rozgrywek[edytuj | edytuj kod]



Lp. Drużyna Mecze Mecze wygrane Mecze przegrane Punkty zdobyte Punkty stracone Stosunek Punkty
1. AZS Politechnika Warszawska
30
24
6
2265
2074
1.092
54
2. MKS Dąbrowa Górnicza
30
23
7
2252
2094
1.075
53
3. RosaSport Radom
30
22
8
2125
1950
1.090
52
4. PTG Sokół Łańcut
30
21
9
2163
1947
1.111
51
5. Sportino Inowrocław
30
21
9
2246
2100
1.070
51
6. ŁKS Sphinx Łódź
30
20
10
2254
2026
1.113
50
7. Asseco Prokom 2 Gdynia
30
19
11
2362
2165
1.091
49
8. KS Spójnia Stargard Szczeciński
30
15
15
2057
1952
1.054
45
9. MKS Znicz Basket Pruszków
30
14
16
2127
2100
1.013
44
10. SKK Siedlce
30
12
18
2006
2125
0.944
42
11. AZS Radex Szczecin
30
11
19
2299
2382
0.965
41
12. Olimp MKS Start Lublin
30
10
20
2003
2219
0.903
40
13. Astoria Bydgoszcz
30
7
23
2028
2293
0.884
37
14. GKS Tychy
30
8
22
1990
2053
0.969
36
15. Polonia 2011 Warszawa
30
6
24
2096
2432
0.862
36
16. Victoria Górnik Wałbrzych
30
7
23
1749
2110
0.829
34
FAZA PLAY OFF
FAZA PLAY OUT

Faza PLAY OUT[edytuj | edytuj kod]

  PLAY OUT
       
9  MKS Znicz Basket Pruszków 3
16  Victoria Górnik Wałbrzych 0


  PLAY OUT
       
10  SKK Siedlce 3
15  Polonia 2011 Warszawa 2


  PLAY OUT
       
11  AZS Radex Szczecin 3
14  GKS Tychy 2


  PLAY OUT
       
12  Olimp MKS Start Lublin 3
13  Astoria Bydgoszcz 2


(9) MKS Znicz Basket Pruszków – (16) Victoria Górnik Wałbrzych 3:0[edytuj | edytuj kod]

MKS Znicz Basket Pruszków 20:0 Victoria Górnik Wałbrzych
WALKOWER
MKS Znicz Basket Pruszków 20:0 Victoria Górnik Wałbrzych
WALKOWER
Victoria Górnik Wałbrzych 0:20 MKS Znicz Basket Pruszków
WALKOWER

(10) SKK Siedlce – (15) Polonia 2011 Warszawa 3:2[edytuj | edytuj kod]

2 kwietnia 2011 19:00

SKK Siedlce 72:74 Polonia 2011 Warszawa
(16:9, 20:24, 18:25, 18:16)

3 kwietnia 2011 19:00

SKK Siedlce 79:55 Polonia 2011 Warszawa
(22:11, 17:16, 23:14, 17:14)

9 kwietnia 2011 15:00

Polonia 2011 Warszawa 86:75 SKK Siedlce
(18:17, 13:11, 19:20, 36:27)

10 kwietnia 2011 18:30

Polonia 2011 Warszawa 67:70 SKK Siedlce
(17:19, 9:17, 19:11, 22:23)

16 kwietnia 2011 19:00

SKK Siedlce 57:54 Polonia 2011 Warszawa
(21:11, 21:19, 10:13, 5:11)

(11) AZS Radex Szczecin – (14) GKS Tychy 3:2[edytuj | edytuj kod]

2 kwietnia 2011 18:00

AZS Radex Szczecin 76:69 GKS Tychy
(25:18, 10:13, 18:20, 23:18)

3 kwietnia 2011 18:00

AZS Radex Szczecin 61:63 GKS Tychy
(19:26, 18:16, 16:12, 8:9)

9 kwietnia 2011 18:00

GKS Tychy 68:79 AZS Radex Szczecin
(16:20, 17:16, 17:20, 18:23)

10 kwietnia 2011 18:00

GKS Tychy 78:51 AZS Radex Szczecin
(24:11, 25:13, 15:14, 14:13)

16 kwietnia 2011 18:00

AZS Radex Szczecin 78:56 GKS Tychy
(25:13, 10:13, 21:11, 22:19)

(12) Olimp MKS Start Lublin – (13) Astoria Bydgoszcz 3:2[edytuj | edytuj kod]

2 kwietnia 2011 19:00

Olimp MKS Start Lublin 73:63 Astoria Bydgoszcz
(6:13, 15:19, 25:17, 27:14)

3 kwietnia 2011 18:00

Olimp MKS Start Lublin 72:56 Astoria Bydgoszcz
(9:19, 23:9, 21:9, 19:19)

9 kwietnia 2011 19:00

Astoria Bydgoszcz 92:71 Olimp MKS Start Lublin
(27:17, 27:23, 19:21, 19:10)

10 kwietnia 2011 19:00

Astoria Bydgoszcz 79:71 Olimp MKS Start Lublin
(26:12, 10:23, 20:20, 23:16)

17 kwietnia 2011 18:00

Olimp MKS Start Lublin 68:60 Astoria Bydgoszcz
(22:16, 17:23, 10:15, 19:6)

Faza PLAY OFF[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinał Półfinał Finał
                           
  1  AZS Politechnika Warszawa 2  
8  Spójnia Stargard Szczeciński 0  
  1  AZS Politechnika Warszawa 3  
  4  PTG Sokół Łańcut 0  
5  Sportino Inowrocław 1
  4  PTG Sokół Łańcut 2  
    1  AZS Politechnika Warszawska 2
  6  ŁKS Sphinx Łódź 0
  3  RosaSport Radom 0  
6  ŁKS Sphinx Łódź 2  
  6  ŁKS Sphinx Łódź 3
  2  MKS Dąbrowa Górnicza 2  
7  Asseco Prokom 2 Gdynia 1
  2  MKS Dąbrowa Górnicza 2  

Ćwierćfinał[edytuj | edytuj kod]

(1) AZS Politechnika Warszawska – (8) KS Spójnia Stargard Szczeciński 2:0[edytuj | edytuj kod]

2 kwietnia 2011 15:00

AZS Politechnika Warszawska 71:56 KS Spójnia Stargard Szczeciński
(9:14, 18:11, 18:18, 26:13)

6 kwietnia 2011 18:00

KS Spójnia Stargard Szczeciński 61:67 AZS Politechnika Warszawska
(16:20, 12:18, 14:12, 19:17)

(2) MKS Dąbrowa Górnicza – (7) Asseco Prokom 2 Gdynia 2:1[edytuj | edytuj kod]

3 kwietnia 2011 20:00

MKS Dąbrowa Górnicza 59:58 Asseco Prokom 2 Gdynia
(21:12, 12:22, 17:11, 9:13)

6 kwietnia 2011 15:30

Asseco Prokom 2 Gdynia 90:83 MKS Dąbrowa Górnicza
(14:23, 28:27, 21:17, 27:16)

9 kwietnia 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 63:47 Asseco Prokom 2 Gdynia
(14:15, 14:6, 21:10, 14:16)

(3) RosaSport Radom – (6) ŁKS Sphinx Łódź 0:2[edytuj | edytuj kod]

3 kwietnia 2011 18:30

RosaSport Radom 59:74 ŁKS Sphinx Łódź
(16:29, 14:15, 19:17, 10:13)

6 kwietnia 2011 20:00

ŁKS Sphinx Łódź 65:59 RosaSport Radom
(31:18, 9:20, 11:10, 14:11)

(4) PTG Sokół Łańcut – (5) Sportino Inowrocław 2:1[edytuj | edytuj kod]

2 kwietnia 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 70:48 Sportino Inowrocław
(18:6, 22:11, 12:19, 18:12)

6 kwietnia 2011 18:00

Sportino Inowrocław 74:67 PTG Sokół Łańcut
(18:22, 21:22, 20:6, 15:17)

9 kwietnia 2011 17:30

PTG Sokół Łańcut 81:57 Sportino Inowrocław
(21:3, 12:17, 26:17, 22:20)

Półfinał[edytuj | edytuj kod]

(1) AZS Politechnika Warszawska – (4) PTG Sokół Łańcut 3:0[edytuj | edytuj kod]

16 kwietnia 2011 15:00

AZS Politechnika Warszawska 71:64 PTG Sokół Łańcut
(24:20, 21:19, 8:13, 18:12)

17 kwietnia 2011 15:00

AZS Politechnika Warszawska 74:65 PTG Sokół Łańcut
(15:15, 16:16, 16:21, 27:13)

30 kwietnia 2011 18:00

PTG Sokół Łańcut 64:90 AZS Politechnika Warszawska
(21:19, 10:15, 13:24, 20:32)

(2) MKS Dąbrowa Górnicza – (6) ŁKS Sphinx Łódź 2:3[edytuj | edytuj kod]

17 kwietnia 2011 20:00

MKS Dąbrowa Górnicza 73:62 ŁKS Sphinx Łódź
(26:11, 16:27, 15:10, 16:14)

18 kwietnia 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 89:82 (dogr.) ŁKS Sphinx Łódź
(18:24, 12:19, 13:14, 31:17, d.15:8)

30 kwietnia 2011 18:00

ŁKS Sphinx Łódź 76:63 MKS Dąbrowa Górnicza
(29:13, 18:16, 12:16, 17:18)

1 maja 2011 17:00

ŁKS Sphinx Łódź 79:53 MKS Dąbrowa Górnicza
(14:15, 13:13, 29:13, 23:12)

4 maja 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 63:76 ŁKS Sphinx Łódź
(17:19, 16:14, 16:20, 14:23)

O 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(2) MKS Dąbrowa Górnicza – (4) PTG Sokół Łańcut 0:2[edytuj | edytuj kod]

7 maja 2011 18:00

PTG Sokół Łańcut 82:69 MKS Dąbrowa Górnicza
(21:26, 21:13, 21:21, 19:9)

11 maja 2011 18:00

MKS Dąbrowa Górnicza 71:74 PTG Sokół Łańcut
(12:19, 30:22, 13:17, 16:16)

Finał[edytuj | edytuj kod]

(1) AZS Politechnika Warszawska – (6) ŁKS Sphinx Łódź 2:0[edytuj | edytuj kod]

7 maja 2011 18:00

ŁKS Sphinx Łódź 69:87 AZS Politechnika Warszawska
(26:18, 7:21, 10:24, 26:24)

11 maja 2011 17:00

AZS Politechnika Warszawska 79:64 ŁKS Sphinx Łódź
(25:10, 17:13, 24:24, 13:17)

Ostateczna kolejność[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1.
AZS Politechnika Warszawska
2.
ŁKS Sphinx Łódź
3.
PTG Sokół Łańcut
4.
MKS Dąbrowa Górnicza
5.
RosaSport Radom
6.
Sportino Inowrocław
7.
Asseco Prokom 2 Gdynia
8.
KS Spójnia Stargard Szczeciński
9.
MKS Znicz Basket Pruszków
10.
SKK Siedlce
11.
AZS Radex Szczecin
12.
Olimp MKS Start Lublin
13.
Astoria Bydgoszcz
14.
GKS Tychy
15.
Polonia 2011 Warszawa
16.
Victoria Górnik Wałbrzych

Awans do Tauron Basket Ligi wywalczyły: AZS Politechnika Warszawska, ŁKS Sphinx Łódź

Z Tauron Basket Ligi do I ligi spadła Siarka Tarnobrzeg

Do II ligi spadły: Astoria Bydgoszcz, GKS Tychy, Polonia 2011 Warszawa, Victoria Górnik Wałbrzych

Awans z II ligi do I ligi wywalczyły: AZS WSGK Polfarmex Kutno, Focus Mall Sudety Jelenia Góra, Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno, SIDEn Polski Cukier Toruń

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]