Indywidualne Mistrzostwa Polski w Zapasach 2013

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mistrzostwa Polski w Zapasach 2013[edytuj | edytuj kod]

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

21. Mistrzostwa Polski – 11–12 maja 2013, Środa Wielkopolska[1][2]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

  • styl wolny

66. Mistrzostwa Polski – 3–4 maja 2013, Poznań[3][4]

  • styl klasyczny

83. Mistrzostwa Polski – 26–27 kwietnia 2013, Kostrzyn nad Odrą[3][5]

Medaliści[edytuj | edytuj kod]

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Kategoria: Złoto: Srebro: Brąz:
48 kg Anna Łukasiak
AZS-AWF Warszawa
Aleksandra Michałek
CSiR Dąbrowa Górnicza
Angelika Głąb
Cement Gryf Chełm
Anita Zdrodowska
ZKS Koszalin
51 kg Julita Omilusik
Heros Czarny Bór
Sylwia Szulc
Olimpijczyk Radom
Monika Kędrak
Cement Gryf Chełm
Paula Kozłow
Dąb Brzeźnica
55 kg Katarzyna Krawczyk
Cement Gryf Chełm
Katarzyna Michalak
AZS-AWF Warszawa
Natalia Kubaty
Slavia Ruda Śląska
Ilona Omilusik
Heros Czarny Bór
59 kg Anna Zwirydowska
ZTA Zgierz
Izabela Strzałka
Slavia Ruda Śląska
Karolina Krawczyk
Cement Gryf Chełm
Marzena Michalik
Grunwald Poznań
63 kg Monika Michalik
Grunwald Poznań
Jowita Wrzesień
CSiR Dąbrowa Górnicza
Paulina Grabowska
ZTA Zgierz
Katarzyna Mądrowska
Feniks Stargard Szczeciński
67 kg Daria Osocka
Agros Żary
Angelika Gałązka
Grunwald Poznań
Izabela Badurek
Sokół Lublin
Marzena Horoszko
MOSM Tychy
72 kg Patrycja Howis
AZS-AWF Warszawa
Weronika Maleszka
Cement Gryf Chełm
Paulina Kontna
Korona Koronowo
Anna Szlązak
Piast Wola

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Styl wolny[edytuj | edytuj kod]

Kategoria: Złoto: Srebro: Brąz:
55 kg Adrian Hajduk
Slavia Ruda Śląska
Adam Słowiński
LKS Ceramik Krotoszyn
Marcin Antosiuk
Atleta Łódź
Grzegorz Łabus
Slavia Ruda Śląska
60 kg Dawid Takunow
AKS Białogard
Tomasz Chołodecki
LKS Ceramik Krotoszyn
Kamil Kosturbiec
Zapasy Kołobrzeg
Mateusz Szyniec
CSiR Dąbrowa Górnicza
66 kg Rafał Statkiewicz
Grunwald Poznań
Paweł Drzeżdzon
Dąb Brzeźnica
Krzysztof Bieńkowski
AKS Białogard
Arkadiusz Szeja
Piast Wola
74 kg Krystian Brzozowski
Orzeł Namysłów
Adam Sobieraj
Grunwald Poznań
Andrzej Grzelak
Grunwald Poznań
Robert Strzałka
Slavia Ruda Śląska
86 kg Radosław Marcinkiewicz
Orzeł Namysłów
Sebastian Jezierzański
Dąb Brzeźnica
Maciej Balawender
Grunwald Poznań
Patryk Dublinowski
AKS Białogard
96 kg Radosław Baran
Grunwald Poznań
Kamil Skaskiewicz
AKS Białogard
Mateusz Filipczak
LKS Ceramik Krotoszyn
Kamil Wojciechowski
Slavia Ruda Śląska
120 kg Robert Baran
LKS Ceramik Krotoszyn
Bogdan Krzyżański
Gladiatores Krapkowice
Radosław Dublinowski
AKS Białogard
Marcin Olejniczak
Sobieski Poznań

Styl klasyczny[edytuj | edytuj kod]

Kategoria: Złoto: Srebro: Brąz:
55 kg Marcin Kunysz
Cement Gryf Chełm
Dawid Dykier
Olimpijczyk Radom
Paweł Dybka
Olimp Kostrzyn
Przemysław Piątek
Olimpijczyk Radom
60 kg Edward Barsegjan
Cartusia Kartuzy
Dawid Ersetic
Unia Racibórz
Mariusz Łoś
Agros Zamość
Michał Tracz
Śląsk Wrocław
66 kg Grzegorz Wanke
ZKS Miastko
Edgar Melkumov
AKS Piotrków Trybunalski
Dawid Kareciński
Śląsk Wrocław
Przemysław Kraczkowski
Śląsk Wrocław
74 kg Łukasz Fafiński
Olimpijczyk Radom
Arkadiusz Kułynycz
Olimpijczyk Radom
Piotr Przepiórka
Olimpijczyk Radom
Jacek Tomaszewski
AKS Piotrków Trybunalski
84 kg Damian Janikowski
Śląsk Wrocław
Michał Pietrzak
Sobieski Poznań
Tadeusz Michalik
Sobieski Poznań
Mateusz Treder
Olimpijczyk Radom
96 kg Marcin Olejniczak
Sobieski Poznań
Łukasz Konera
AKS Piotrków Trybunalski
Radosław Grzybicki
AKS Piotrków Trybunalski
Dmytro Kaczmar
Olimpijczyk Radom
120 kg Kamil Błoński
Unia Racibórz
Tomasz Bujak
Agros Zamość
Łukasz Banak
Śląsk Wrocław
Mateusz Fafiński
AZS-AWF Warszawa

Przypisy[edytuj | edytuj kod]