Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Ilustracja
Siedziba Instytutu Studiów Podatkowych
przy ul. Kaleńskiej 8
Państwo  Polska
Siedziba Warszawa
Adres ul. Kaleńska 8
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Prezes Witold Modzelewski
Nr KRS 0000041374
Zatrudnienie ponad 100 osób
Położenie na mapie Warszawy
Mapa konturowa Warszawy, w centrum znajduje się punkt z opisem „Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.”
Położenie na mapie Polski
Mapa konturowa Polski, blisko centrum na prawo znajduje się punkt z opisem „Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.”
Położenie na mapie województwa mazowieckiego
Mapa konturowa województwa mazowieckiego, w centrum znajduje się punkt z opisem „Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.”
Ziemia52°14′48,3″N 21°04′53,5″E/52,246750 21,081528
Strona internetowa

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. – spółka prowadząca działalność doradczą, wydawniczą, dydaktyczną i badawczą. Wraz z innymi spółkami tworzy Grupę ISP. Obecnie Instytut ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Poznaniu. Został założony w 1996 m.in. przez Witolda Modzelewskiego. Przedmiotem jego działalności są przede wszystkim podatki i prawo podatkowe oraz inne daniny publicznoprawne. Instytut zajmuje się doradztwem podatkowym i zagadnieniami optymalizacji podatkowej, a także upowszechnianiem wiedzy podatkowej oraz działalnością na zlecenie organów władzy publicznej, np. tworząc lub opiniując projekty aktów normatywnych w zakresie prawa podatkowego. Z firmą związany jest m.in. także Zbigniew Cieślak.

Usługi[edytuj | edytuj kod]

Instytut świadczy usługi w następującym zakresie:

Nagrody[edytuj | edytuj kod]

Instytut oraz jego pracownicy znajdują się w czołówce podmiotów świadczących usługi doradztwa podatkowego, zajmując w 2008 – V miejsce[1], w 2009 VI miejsce[2]. Jest również jednym z największych podmiotów o kapitale polskim zajmujących się doradztwem podatkowym[3].

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]