Izraelska Liga Siatkówki (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Izraelska Liga Siatkówki 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 11 października 2010 - 2011
Miejsce w rankingu CEV 34
Liczba meczów
Beniaminki * Maccabi Ironi Hadera
Simple gold crown.svg Mistrz Izraela Maccabi Tel Awiw
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 11 września 2010

Izraelska Liga Siatkówki - rozgrywki o mistrzostwo Izraela organizowane przez Izraelski Związek Piłki Siatkowej (hebr. איגוד הכדורעף הישראלי, IVA). Zainaugurowane zostały 11 października 2010 roku i trwały do wiosny 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Pucharze CEV Izrael reprezentować będzie Maccabi Tel Awiw.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Izraela
TAW
TAW
MAS
MAS
KSA
KSA
IBJ
IBJ
RAM
RAM
HOD
HOD
KRM
KRM
HAD
HAD
NEV
NEV
HMA
HMA
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w Izraelskiej Lidze Siatkówki 2010/2011
  Izraelska Liga Siatkówki 2010/2011  
TAW Maccabi Tel Awiw Simple gold crown.svg Simple gold cup.svg 1 CEV
MAS Hapoel Matte Aszer 2
KSA Hapoel Kefar Sawa 3
IBJ Ironi Bat Jam 6
RAM Arazim Ramat ha-Szaron 7
HOD Maccabi Hod ha-Szaron 8
KRM Elicur Karmel 10
Aiga uparrow inv.svg Awans z niższej ligi
NEV Maccabi Newe Sza’anan
HMA Hapoel Ha-Mapil
HAD Maccabi Ironi Hadera

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 TAW MAS KSA IBJ RAM HOD KRM NEV HMA HAD
Maccabi Tel Awiw 3:0 3:2 3:0 3:1 1:3 3:0 3:1 3:0 3:1
Hapoel Matte Aszer 2:3 3:1 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0
Hapoel Kefar Sawa 3:2 1:3 3:0 2:3 1:3 3:1 0:3 3:0 3:0
Ironi Bat Jam 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3
Arazim Ramat ha-Szaron 0:3 2:3 3:2 3:0 0:3 3:1 3:1 3:0 3:2
Maccabi Hod ha-Szaron 3:2 2:3 3:2 3:0 3:2 3:0 3:0 3:0 3:0
Elicur Karmel 0:3 1:3 2:3 3:0 0:3 1:3 1:3 3:0 2:3
Maccabi Newe Sza’anan 2:3 1:3 3:2 3:0 2:3 1:3 0:3 3:1 2:3
Hapoel Ha-Mapil 0:3 0:3 0:3 3:2 1:3 0:3 2:3 1:3 0:3
Maccabi Ironi Hadera 0:3 0:3 0:3 3:1 2:3 0:3 3:2 3:1 1:3

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
11.10.2010 Elicur Karmel 1:3 (26:24, 19:25, 16:25, 22:25) Maccabi Hod ha-Szaron
11.10.2010 Arazim Ramat ha-Szaron 3:0 (25:20, 25:21, 25:19) Ironi Bat Jam
11.10.2010 Maccabi Tel Awiw 3:1 (22:25, 25:21, 25:17, 25:19) Maccabi Ironi Hadera
11.10.2010 Maccabi Newe Sza’anan 3:2 (23:25, 25:19, 18:25, 25:22, 15:10) Hapoel Kefar Sawa
11.10.2010 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (13:25, 17:25, 11:25) Hapoel Matte Aszer
2. KOLEJKA
19.10.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 2:3 (21:25, 20:25, 25:20, 25:20, 11:15) Hapoel Matte Aszer
19.10.2010 Hapoel Kefar Sawa 3:0 (25:18, 25:21, 25:16) Hapoel Ha-Mapil
19.10.2010 Maccabi Ironi Hadera 3:1 (22:25, 25:23, 28:26, 25:19) Maccabi Newe Sza’anan
19.10.2010 Ironi Bat Jam 0:3 (22:25, 18:25, 16:25) Maccabi Tel Awiw
19.10.2010 Elicur Karmel 0:3 (16:25, 15:25, 18:25) Arazim Ramat ha-Szaron
3. KOLEJKA
26.10.2010 Arazim Ramat ha-Szaron 0:3 (18:25, 22:25, 18:25) Maccabi Hod ha-Szaron
29.10.2010 Maccabi Tel Awiw 3:0 (25:18, 25:15, 25:16) Elicur Karmel
26.10.2010 Maccabi Newe Sza’anan 3:0 (25:19, 25:18, 25:22) Ironi Bat Jam
26.10.2010 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (15:25, 19:25, 13:25) Maccabi Ironi Hadera
26.10.2010 Hapoel Matte Aszer 3:1 (30:28, 19:25, 25:18, 25:17) Hapoel Kefar Sawa
4. KOLEJKA
02.11.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 3:2 (25:20, 21:25, 25:19, 23:25, 22:20) Hapoel Kefar Sawa
02.11.2010 Maccabi Ironi Hadera 0:3 (21:25, 26:28, 18:25) Hapoel Matte Aszer
02.11.2010 Ironi Bat Jam 0:3 (13:25, 15:25, 20:25) Hapoel Ha-Mapil
02.11.2010 Elicur Karmel 1:3 (25:23, 22:25, 22:25, 22:25) Maccabi Newe Sza’anan
02.11.2010 Arazim Ramat ha-Szaron 0:3 (11:25, 21:25, 21:25) Maccabi Tel Awiw
5. KOLEJKA
09.11.2010 Maccabi Tel Awiw 1:3 (25:22, 13:25, 23:25, 26:28) Maccabi Hod ha-Szaron
09.11.2010 Maccabi Newe Sza’anan 2:3 (25:21, 16:25, 25:23, 15:25, 7:15) Arazim Ramat ha-Szaron
09.11.2010 Hapoel Ha-Mapil 2:3 (23:25, 25:22, 21:25, 25:22, 10:15) Elicur Karmel
09.11.2010 Hapoel Matte Aszer 3:0 (25:21, 25:17, 25:13) Ironi Bat Jam
09.11.2010 Hapoel Kefar Sawa 3:0 (25:17, 25:13, 25:21) Maccabi Ironi Hadera
6. KOLEJKA
16.11.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:17, 26:24, 25:13) Maccabi Ironi Hadera
16.11.2010 Ironi Bat Jam 0:3 (19:25, 6:25, 13:25) Hapoel Kefar Sawa
16.11.2010 Elicur Karmel 1:3 (25:21, 17:25, 19:25, 22:25) Hapoel Matte Aszer
16.11.2010 Arazim Ramat ha-Szaron 3:0 (25:21, 26:24, 25:18) Hapoel Ha-Mapil
12.11.2010 Maccabi Tel Awiw 3:1 (25:27, 25:20, 25:17, 25:13) Maccabi Newe Sza’anan
7. KOLEJKA
23.11.2010 Maccabi Newe Sza’anan 1:3 (22:25, 17:25, 25:20, 17:25) Maccabi Hod ha-Szaron
20.11.2010 Maccabi Tel Awiw 3:0 (25:22, 25:12, 25:20) Hapoel Ha-Mapil
23.11.2010 Hapoel Matte Aszer 3:1 (25:22, 25:17, 29:31, 25:13) Arazim Ramat ha-Szaron
23.11.2010 Hapoel Kefar Sawa 3:1 (25:23, 25:23, 19:25, 25:17) Elicur Karmel
23.11.2010 Maccabi Ironi Hadera 3:1 (25:9, 21:25, 28:26, 25:14) Ironi Bat Jam
8. KOLEJKA
30.11.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:15, 25:16, 25:23) Ironi Bat Jam
30.11.2010 Elicur Karmel 2:3 (22:25, 22:25, 25:13, 25:18, 11:15) Maccabi Ironi Hadera
30.11.2010 Arazim Ramat ha-Szaron 3:2 (26:24, 25:22, 21:25, 22:25, 17:15) Hapoel Kefar Sawa
30.11.2010 Maccabi Tel Awiw 3:0 (29:27, 25:15, 25:18) Hapoel Matte Aszer
30.11.2010 Maccabi Newe Sza’anan 3:1 (25:21, 16:25, 25:19, 25:21) Hapoel Ha-Mapil
9. KOLEJKA
07.12.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:18, 25:10, 25:23) Hapoel Ha-Mapil
07.12.2010 Hapoel Matte Aszer 3:0 (25:19, 25:23, 25:21) Maccabi Newe Sza’anan
07.12.2010 Hapoel Kefar Sawa 3:2 (23:25, 25:19, 19:25, 25:16, 15:12) Maccabi Tel Awiw
07.12.2010 Maccabi Ironi Hadera 2:3 (15:25, 23:25, 26:24, 25:20, 9:15) Arazim Ramat ha-Szaron
07.12.2010 Ironi Bat Jam 0:3 (12:25, 11:25, 17:25) Elicur Karmel
10. KOLEJKA
14.12.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:15, 25:11, 25:10) Elicur Karmel
14.12.2010 Ironi Bat Jam 0:3 (23:25, 21:25, 22:25) Arazim Ramat ha-Szaron
09.01.2011 Maccabi Ironi Hadera 0:3 (16:25, 17:25, 17:25) Maccabi Tel Awiw
14.12.2010 Hapoel Kefar Sawa 0:3 (23:25, 23:25, 21:25) Maccabi Newe Sza’anan
14.12.2010 Hapoel Matte Aszer 3:0 (25:17, 25:18, 25:17) Hapoel Ha-Mapil
11. KOLEJKA
21.12.2010 Hapoel Matte Aszer 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:22) Maccabi Hod ha-Szaron
21.12.2010 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (19:25, 16:25, 11:25) Hapoel Kefar Sawa
21.12.2010 Maccabi Newe Sza’anan 2:3 (25:19, 25:27, 26:24, 21:25, 14:16) Maccabi Ironi Hadera
21.12.2010 Maccabi Tel Awiw 3:0 (25:12, 25:12, 28:26) Ironi Bat Jam
21.12.2010 Arazim Ramat ha-Szaron 3:1 (25:19, 20:25, 25:21, 25:23) Elicur Karmel
12. KOLEJKA
25.12.2010 Maccabi Hod ha-Szaron 3:2 (26:24, 24:26, 21:25, 25:17, 17:15) Arazim Ramat ha-Szaron
25.12.2010 Elicur Karmel 0:3 (12:25, 17:25, 21:25) Maccabi Tel Awiw
25.12.2010 Ironi Bat Jam 0:3 (14:25, 15:25, 20:25) Maccabi Newe Sza’anan
25.12.2010 Maccabi Ironi Hadera 1:3 (19:25, 30:28, 27:29, 15:25) Hapoel Ha-Mapil
25.12.2010 Hapoel Kefar Sawa 1:3 (25:27, 25:15, 19:25, 25:27) Hapoel Matte Aszer
13. KOLEJKA
04.01.2011 Hapoel Kefar Sawa 1:3 (23:25, 23:25, 25:21, 23:25) Maccabi Hod ha-Szaron
04.01.2011 Hapoel Matte Aszer 3:0 (25:14, 25:18, 25:11) Maccabi Ironi Hadera
04.01.2011 Hapoel Ha-Mapil 3:2 (22:25, 22:25, 25:16, 25:19, 15:7) Ironi Bat Jam
04.01.2011 Maccabi Newe Sza’anan 0:3 (22:25, 16:25, 23:25) Elicur Karmel
16.01.2011 Maccabi Tel Awiw 3:1 (25:21, 25:12, 21:25, 25:14) Arazim Ramat ha-Szaron
14. KOLEJKA
29.01.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 3:2 (21:25, 25:22, 25:23, 23:25, 15:13) Maccabi Tel Awiw
11.01.2011 Arazim Ramat ha-Szaron 3:1 (25:18, 25:10, 19:25, 25:21) Maccabi Newe Sza’anan
11.01.2011 Elicur Karmel 3:0 (25:18, 25:21, 25:21) Hapoel Ha-Mapil
11.01.2011 Ironi Bat Jam 0:3 (17:25, 19:25, 15:25) Hapoel Matte Aszer
11.01.2011 Maccabi Ironi Hadera 0:3 (23:25, 15:25, 17:25) Hapoel Kefar Sawa
15. KOLEJKA
18.01.2011 Maccabi Ironi Hadera 0:3 (16:25, 17:25, 21:25) Maccabi Hod ha-Szaron
17.01.2011 Hapoel Kefar Sawa 3:0 (25:18, 25:16, 25:17) Ironi Bat Jam
18.01.2011 Hapoel Matte Aszer 3:0 (25:16, 25:19, 25:22) Elicur Karmel
18.01.2011 Hapoel Ha-Mapil 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 16:25) Arazim Ramat ha-Szaron
18.01.2011 Maccabi Newe Sza’anan 2:3 (27:25, 23:25, 28:26, 16:25, 5:15) Maccabi Tel Awiw
16. KOLEJKA
25.01.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:22, 27:25, 25:17) Maccabi Newe Sza’anan
25.01.2011 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (18:25, 15:25, 21:25) Maccabi Tel Awiw
25.01.2011 Arazim Ramat ha-Szaron 2:3 (28:26, 22:25, 25:21, 25:27, 10:15) Hapoel Matte Aszer
25.01.2011 Elicur Karmel 2:3 (25:21, 26:24, 24:26, 20:25, 13:15) Hapoel Kefar Sawa
25.01.2011 Ironi Bat Jam 0:3 (11:25, 19:25, 17:25) Maccabi Ironi Hadera
17. KOLEJKA
01.02.2011 Ironi Bat Jam 0:3 (15:25, 8:25, 21:25) Maccabi Hod ha-Szaron
01.02.2011 Maccabi Ironi Hadera 3:2 (21:25, 24:26, 25:21, 25:22, 15:9) Elicur Karmel
01.02.2011 Hapoel Kefar Sawa 2:3 (23:25, 25:22, 25:12, 24:26, 13:15) Arazim Ramat ha-Szaron
01.02.2011 Hapoel Matte Aszer 2:3 (25:14, 20:25, 25:19, 26:28, 11:15) Maccabi Tel Awiw
01.02.2011 Hapoel Ha-Mapil 1:3 (26:24, 22:25, 16:25, 23:25) Maccabi Newe Sza’anan
18. KOLEJKA
11.02.2011 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (17:25, 12:25, 19:25) Maccabi Hod ha-Szaron
12.02.2011 Maccabi Newe Sza’anan 1:3 (18:25, 24:26, 25:23, 14:25) Hapoel Matte Aszer
11.02.2011 Maccabi Tel Awiw 3:2 (25:27, 23:25, 30:28, 25:22, 32:30) Hapoel Kefar Sawa
12.02.2011 Arazim Ramat ha-Szaron 3:2 (22:25, 25:16, 25:23, 22:25, 15:12) Maccabi Ironi Hadera
12.02.2011 Elicur Karmel 3:0 (25:10, 25:9, 25:14) Ironi Bat Jam

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Hapoel Matte Aszer 47 18 16 2 8 6 2 1 0 1 66 50 16 3.125 1579 1331 1.186
2 Maccabi Hod ha-Szaron 46 18 16 2 9 4 3 1 1 0 67 51 16 3.188 1595 1335 1.195
3 Maccabi Tel Awiw 44 18 15 3 9 3 3 2 1 0 68 50 18 2.778 1619 1361 1.19
4 Arazim Ramat ha-Szaron 33 18 12 6 4 3 5 2 2 2 73 42 31 1.355 1610 1566 1.028
5 Hapoel Kefar Sawa 30 18 9 9 6 1 2 5 3 1 72 40 32 1.25 1666 1521 1.095
6 Maccabi Newe Sza’anan 23 18 7 11 3 3 1 3 5 3 70 32 38 0.842 1511 1591 0.95
7 Maccabi Ironi Hadera 20 18 7 11 2 2 3 2 2 7 68 27 41 0.659 1410 1531 0.921
8 Elicur Karmel 17 18 5 13 4 0 1 3 5 5 67 26 41 0.634 1399 1472 0.95
9 Hapoel Ha-Mapil 9 18 3 15 1 1 1 1 3 11 62 14 48 0.292 1220 1453 0.84
10 Ironi Bat Jam 1 18 0 18 0 0 0 1 1 16 57 3 54 0.056 963 1411 0.682

Źródło: [2]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     Grupa 1-5

     Grupa 6-10

Druga faza[edytuj | edytuj kod]

Grupa 1-5[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 MAS HOD TAW RAM KSA
Hapoel Matte Aszer 2:3 3:1
Maccabi Hod ha-Szaron 1:3 2:3
Maccabi Tel Awiw 3:1 3:0
Arazim Ramat ha-Szaron 0:3 0:3
Hapoel Kefar Sawa 3:2 3:2

Źródło: [3]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
24.02.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 2:3 (22:25, 25:20, 25:19, 22:25, 12:15) Hapoel Kefar Sawa
23.02.2011 Maccabi Tel Awiw 3:0 (25:16, 25:12, 25:23) Arazim Ramat ha-Szaron
2. KOLEJKA
02.03.2011 Hapoel Kefar Sawa 3:2 (20:25, 28:26, 16:25, 25:20, 15:11) Maccabi Tel Awiw
01.03.2011 Hapoel Matte Aszer 2:3 (22:25, 19:25, 25:23, 25:14, 11:15) Maccabi Hod ha-Szaron
3. KOLEJKA
08.03.2011 Maccabi Tel Awiw 3:1 (21:25, 25:21, 25:19, 25:22) Hapoel Matte Aszer
08.03.2011 Arazim Ramat ha-Szaron 0:3 (21:25, 22:25, 18:25) Hapoel Kefar Sawa
4. KOLEJKA
15.03.2011 Hapoel Matte Aszer 3:1 (25:21, 25:22, 20:25, 25:18) Arazim Ramat ha-Szaron
15.03.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 1:3 (23:25, 21:25, 26:24, 18:25) Maccabi Tel Awiw
5. KOLEJKA
22.03.2011 Arazim Ramat ha-Szaron 0:3 (25:27, 14:25, 23:25) Maccabi Hod ha-Szaron
22.03.2011 Hapoel Kefar Sawa 3:2 (25:22, 24:26, 20:25, 25:22, 15:12) Hapoel Matte Aszer

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Maccabi Tel Awiw 54 22 18 4 10 5 3 3 1 0 84 61 23 2.652 1996 1691 1.18
2 Maccabi Hod ha-Szaron 52 22 18 4 10 4 4 2 2 0 84 60 24 2.5 1968 1702 1.156
3 Hapoel Matte Aszer 52 22 17 5 8 7 2 3 1 1 84 58 26 2.231 1970 1724 1.143
4 Hapoel Kefar Sawa 39 22 13 9 7 1 5 5 3 1 90 52 38 1.368 2058 1902 1.082
5 Arazim Ramat ha-Szaron 33 22 12 10 4 3 5 2 3 5 86 43 43 1 1870 1888 0.99

Źródło: [4]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     faza play-off

Grupa 6-10[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 NEV HAD KRM HMA IBJ
Maccabi Newe Sza’anan 1:3 3:0
Maccabi Ironi Hadera 3:0 3:0
Elicur Karmel 3:1 3:1
Hapoel Ha-Mapil 0:3 3:0
Ironi Bat Jam 0:3 0:3

Źródło: [5]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
22.02.2011 Maccabi Ironi Hadera 3:0 (25:12, 25:12, 25:10) Ironi Bat Jam
22.02.2011 Elicur Karmel 3:1 (13:25, 25:17, 25:15, 25:22) Hapoel Ha-Mapil
2. KOLEJKA
26.02.2011 Ironi Bat Jam 0:3 (19:25, 17:25, 20:25) Elicur Karmel
26.02.2011 Maccabi Newe Sza’anan 1:3 (19:25, 17:25, 25:22, 18:25) Maccabi Ironi Hadera
3. KOLEJKA
01.03.2011 Elicur Karmel 3:1 (25:19, 20:25, 26:24, 25:21) Maccabi Newe Sza’anan
01.03.2011 Hapoel Ha-Mapil 3:0 (25:14, 25:16, 25:23) Ironi Bat Jam
4. KOLEJKA
04.03.2011 Maccabi Newe Sza’anan 3:0 (25:20, 25:19, 25:23) Hapoel Ha-Mapil
05.03.2011 Maccabi Ironi Hadera 3:0 (25:20, 25:18, 25:19) Elicur Karmel
5. KOLEJKA
08.03.2011 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (15:25, 18:25, 18:25) Maccabi Ironi Hadera
06.03.2011 Ironi Bat Jam 0:3 (18:25, 8:25, 22:25) Maccabi Newe Sza’anan

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Maccabi Ironi Hadera 32 22 11 11 5 3 3 2 2 7 81 39 42 0.929 1732 1752 0.989
2 Maccabi Newe Sza’anan 29 22 9 13 5 3 1 3 7 3 84 40 44 0.909 1829 1894 0.966
3 Elicur Karmel 26 22 8 14 5 2 1 3 5 6 81 35 46 0.761 1715 1771 0.968
4 Hapoel Ha-Mapil 12 22 4 18 2 1 1 1 4 13 75 18 57 0.316 1487 1744 0.853
5 Ironi Bat Jam 1 22 0 22 0 0 0 1 1 20 69 3 66 0.045 1154 1711 0.674

Źródło: [6]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     faza play-out

     spadek do niższej ligi

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Półfinały Finały
                                 
  1  Maccabi Tel Awiw 3 3 3  
4  Hapoel Kefar Sawa 1 1 0  
  1  Maccabi Tel Awiw 3 0 3 3  
  3  Maccabi Hod ha-Szaron 0 3 1 1  
2  Maccabi Hod ha-Szaron 3 3 3
  3  Hapoel Matte Aszer 0 1 2  

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


29.03.2011 Maccabi Tel Awiw 3:1 (26:24, 25:27, 25:16, 27:25) Hapoel Kefar Sawa
02.04.2011 Hapoel Kefar Sawa 1:3 (22:25, 22:25, 25:23, 16:25) Maccabi Tel Awiw
04.04.2011 Maccabi Tel Awiw 3:0 (25:23, 25:23, 25:17) Hapoel Kefar Sawa

29.03.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:23, 25:21, 25:21) Hapoel Matte Aszer
02.04.2011 Hapoel Matte Aszer 1:3 (27:29, 25:21, 23:25, 20:25) Maccabi Hod ha-Szaron
04.04.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 3:2 (25:23, 25:16, 19:25, 20:25, 15:6) Hapoel Matte Aszer

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


07.04.2011 Maccabi Tel Awiw 3:0 (25:16, 25:15, 25:19) Maccabi Hod ha-Szaron
12.04.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 3:0 (25:21, 28:26, 25:22) Maccabi Tel Awiw
17.04.2011 Maccabi Tel Awiw 3:1 (27:25, 25:16, 25:27, 25:18) Maccabi Hod ha-Szaron
21.04.2011 Maccabi Hod ha-Szaron 1:3 (19:25, 25:19, 16:25, 20:25) Maccabi Tel Awiw

Faza play-out[edytuj | edytuj kod]

               
  6  Maccabi Ironi Hadera 2 3 3 3
9  Hapoel Ha-Mapil 3 0 0 0
               
  7  Maccabi Newe Sza’anan 3 1 3 3
8  Elicur Karmel 2 3 0 2

(do trzech zwycięstw)


15.03.2011 Maccabi Ironi Hadera 2:3 (23:25, 25:23, 25:15, 24:26, 12:15) Hapoel Ha-Mapil
22.03.2011 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (20:25, 14:25, 21:25) Maccabi Ironi Hadera
26.03.2011 Maccabi Ironi Hadera 3:0 (25:16, 25:23, 25:21) Hapoel Ha-Mapil
29.03.2011 Hapoel Ha-Mapil 0:3 (20:25, 16:25, 16:25) Maccabi Ironi Hadera

15.03.2011 Maccabi Newe Sza’anan 3:2 (25:23, 23:25, 15:25, 26:24, 15:12) Elicur Karmel
22.03.2011 Elicur Karmel 3:1 (20:25, 25:19, 25:20, 25:20) Maccabi Newe Sza’anan
26.03.2011 Maccabi Newe Sza’anan 3:0 (25:12, 25:23, 25:19) Elicur Karmel
29.03.2011 Elicur Karmel 2:3 (20:25, 25:16, 25:22, 13:25, 10:15) Maccabi Newe Sza’anan

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 Maccabi Tel Awiw
2 Maccabi Hod ha-Szaron
3 Hapoel Matte Aszer
4 Hapoel Kefar Sawa
5 Arazim Ramat ha-Szaron
6 Maccabi Ironi Hadera
7 Maccabi Newe Sza’anan
8 Elicur Karmel
9 Hapoel Ha-Mapil
10 Ironi Bat Jam
1 Klub Maccabi Tel Awiw otrzymał dziką kartę na grę w Pucharze CEV.
2 Kluby Maccabi Hod HaSharon i Hapoel Mate Asher nie zostały zgłoszone do europejskich pucharów.


     Puchar CEV 2011/2012

     Puchar Challenge 2011/2012

     spadek do niższej ligi

Mistrzostwo
Maccabi Tel Awiw
Puchar
Maccabi Tel Awiw
Spdaek do niższej ligi
Elicur Karmel
Hapoel Ha-Mapil
Ironi Bat Jam
Awans z niższej ligi

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 19 3,80 819 43,11
2 18 3,60 785 43,61
3 16 3,20 700 43,75
4 18 3,60 808 44,89
5 20 4,00 849 42,45
6 17 3,40 738 43,41
7 19 3,80 847 44,58
8 20 4,00 868 43,40
9 19 3,80 790 41,58
10 15 3,00 646 43,07
11 19 3,80 839 44,16
12 19 3,80 855 45,00
13 19 3,80 813 42,79
14 18 3,60 776 43,11
15 18 3,60 780 43,33
16 19 3,80 835 43,95
17 22 4,40 936 42,55
18 20 4,00 888 44,40

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]