Cryme Tyme

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z JTG)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Shad (po lewej) i JTG w 2008 roku.

Cryme Tyme (także Crime Time) – był wrestlingowym tag-teamem tworzonym przez Shada Gasparda i Jaysona Paula od 2006. Aktualnie Jayson pracuje w World Wrestling Entertainment (WWE), w brandzie Raw.

Jayson Paul[edytuj | edytuj kod]

Jayson Paul pseud. JTG (ur. 10 grudnia 1984 w Nowym Jorku) – amerykański wrestler należący do federacji WWE a wcześniej walczący w niezależnej federacji OVW (Ohio Valley Wrestling). Od 2006 występował w Ohio Valley Wrestling w parze z Shadem, jako tag team Gang Stars. JTG był mentorem w 5 sezonie programu NXT Jacoba Novaka.Obecnie jest mentorem Darrena Younga.

Shad Gaspard[edytuj | edytuj kod]

Shad Chad Javier Jesus Roman Chittick Gaspard[1] (ur. 13 stycznia 1981) − jest amerykańskim zawodowym wrestlerem, którego korzenie wywodzą się z Haiti i Curaçao[1]. Gaspard urodził się na Brooklynie (Nowy Jork). Były zawodnik WWE, gdzie wraz z JTG tworzyli tag team Cryme Tyme. Został zwolniony 22 listopada 2010 [2].

Tag Team[edytuj | edytuj kod]

Od 2006 roku występowali w Ohio Valley Wrestling, jako tag team Gang Stars. 15 kwietnia 2009 zostali przeniesieni na SmackDown!, gdzie wspólnie z Eve Torres prowadzili swój mały show „Word Up” w WWE, w którym uczyli nowych wyrazów.

2009 26 stycznia 2009 walczyli o World Tag Team Championship przeciwko John Morrison i The Miz i przegrali.

Night of Champions

Prowadzili feud z The Hart Dynasty. Na Night of Champions 2009 zmierzyli się z nimi w walce nieemitowanej w telewizji.

SummerSlam – Title shot Po wizycie koszykarza Shaquille’a O’Neal na RAW, weszli w konflikt z tag teamem Chrisa Jericho i Big Showa, z którymi zmierzyli się podczas SummerSlam 2009 o pasy tag teamów. Zwyciężyli Big Show i Jericho.

Bragging Rights Cryme Tyme miało reprezentować drużynę SmackDown na Bragging Rights. Jednakże, z powodu problemów zdrowotnych dotyczących Gasparda, Cryme Tyme (wraz z większością zespołu SmackDown) zostało zastąpione przez Matta Hardy’ego, R-Truth, Hart Dynastii i Finlaya.

2010

Podczas Royal Rumble 2010 JTG wszedł na ring jako zawodnik z numerem 4. i po kilkunastu sekundach został wyeliminowany przez CM Punka. Na gali SmackDown! 2 kwietnia 2010 po przegranej walce z Johnem Morrisonem i R-Truthem, Shad zaatakował JTG mając pretensje że nie przerwał liczenia. W późniejszym wywiadzie powiedział że teraz jest jego czas. Tym samym prawdopodobnie przeszedł heel turn. W ten sposób rozpadł się jeden z tag-teamów WWE.

Tytuły i osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b Shad Gaspard's MySpace page. [dostęp 2007-08-11].
  2. Superstars > Raw > Shad > Profile. WWE. [dostęp 2007-04-25].
  3. OVW Southern Tag Team Title. Wrestling-Titles. [dostęp 2007-08-09].