Jiangxi Women’s Tennis Open 2015

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jiangxi Women’s Tennis Open 2015
Miejsce  Chiny
Nanchang
Obiekt Nanchang International Tennis Center
Nawierzchnia Twarda
Data 27.07–02.08.2015
WTA Tour
Kategoria WTA 125K series
Pula nagród 125 000 $
Drabinka 32S/16Q/16D
Dyrektor Adam Yun Chuan
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Serbia Jelena Janković
Gra podwójna
Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
2014 2016
Strona internetowa

Jiangxi Women’s Tennis Open 2015tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2015 z cyklu Jiangxi Women’s Tennis Open rozgrywany w dniach 27 lipca–2 sierpnia 2015 roku w Nanchangu na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
1/WCSerbia Jelena Janković 25 zwycięstwo
02Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 66 1. runda
03Chińska Republika Ludowa Wang Qiang 102 2. runda
04Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei 109 1. runda
05Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 113 ćwierćfinał
06Tajlandia Luksika Kumkhum 122 1. runda
07Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 125 ćwierćfinał
08Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 144 ćwierćfinał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1/WC  Serbia Jelena Janković 7 6  
5  Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 63 0  
  1/WC  Serbia Jelena Janković 6 6  
   Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 1 2  
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 5 6 6
  8  Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 7 2 1  
    1/WC  Serbia Jelena Janković 6 7
   Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 3 66
  7  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 3 6 4  
 Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 6 1 6  
 Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 3 7 7
   Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 6 63 63  
 Korea Południowa Han Na-lae 7 4 4
   Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 5 6 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1/WC  Serbia Jelena Janković 6 6  
 Japonia Riko Sawayanagi 2 1     1/WC  Serbia Jelena Janković 6 6  
 Indie Ankita Raina 2 69      Chińska Republika Ludowa Liu Chang 3 1  
 Chińska Republika Ludowa Liu Chang 6 7       1/WC  Serbia Jelena Janković 7 6
Q  Japonia Makoto Ninomiya 2 6 5       5  Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 63 0
 Hongkong Zhang Ling 6 3 7      Hongkong Zhang Ling 6 3 3
Q  Australia Alison Bai 2 1     5  Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 3 6 6  
5  Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
3  Chińska Republika Ludowa Wang Qiang 6 6  
 Korea Południowa Jang Su-jeong 3 2     3  Chińska Republika Ludowa Wang Qiang 60 3  
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 6 6      Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 7 6  
WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Wushuang 0 2        Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 5 6 6
 Chińska Republika Ludowa Xu Yifan 3 1       8  Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 7 2 1
 Japonia Miyu Katō 6 6      Japonia Miyu Katō 0 2
 Chińska Republika Ludowa Zhang Shuai 1 4     8  Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 6 6  
8  Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
7  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 6 6  
Q  Japonia Kyōka Okamura 1 1     7  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 6 6  
Q  Japonia Erika Sema 6 6     Q  Japonia Erika Sema 2 2  
WC  Chińska Republika Ludowa Gao Xinyu 2 3       7  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 3 6 4
 Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin 6 6        Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 6 1 6
 Rosja Jekatierina Byczkowa 3 3      Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin 6 1 3
 Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 6 6      Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 3 6 6  
4  Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei 3 3  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
6  Tajlandia Luksika Kumkhum 5 3  
 Korea Południowa Han Na-lae 7 6      Korea Południowa Han Na-lae 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Zhang Yuxuan 3 6 7      Chińska Republika Ludowa Zhang Yuxuan 4 3  
WC  Chińska Republika Ludowa Liang Chen 6 2 64        Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 7 4 4
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 3 6 6        Korea Południowa Han Na-lae 5 6 6
WC  Chińska Republika Ludowa Zhang Ying 6 1 4      Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 6 610 7
 Japonia Junri Namigata 6 6      Japonia Junri Namigata 2 7 61  
2  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 4 2  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 20 000 160
Finalistka 11 000 95
Półfinalistka 6000 57
Ćwierćfinalistka 4000 29
2. runda 2000 15
1. runda 1050 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkiRankingOsiągnięcie
01Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
163 finał
02Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin
191 półfinał
03Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
258 zwycięstwo
04Chińska Republika Ludowa Liang Chen
Hongkong Zhang Ling
304 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
6 6  
 Australia Arina Rodionowa
 Uzbekistan Sabina Sharipova
3 1     1  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
7 7  
 Korea Południowa Han Na-lae
 Korea Południowa Jang Su-jeong
6 6      Korea Południowa Han Na-lae
 Korea Południowa Jang Su-jeong
69 63  
 Rosja Jekatierina Byczkowa
 Indie Ankita Raina
1 2       1  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
6 6  
4  Chińska Republika Ludowa Liang Chen
 Hongkong Zhang Ling
2 6 12        Japonia Miyu Katō
 Japonia Kotomi Takahata
2 4  
 Australia Alison Bai
 Chińskie Tajpej Lee Ya-hsuan
6 2 14      Australia Alison Bai
 Chińskie Tajpej Lee Ya-hsuan
3 0
 Japonia Miyu Katō
 Japonia Kotomi Takahata
6 65 10      Japonia Miyu Katō
 Japonia Kotomi Takahata
6 6  
 Japonia Junri Namigata
 Japonia Erika Sema
3 7 7       1  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
3 6 3
 Japonia Makoto Ninomiya
 Japonia Riko Sawayanagi
3 4       3  Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
 Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
6 4 10
 Japonia Mana Ayukawa
 Japonia Kyōka Okamura
6 6      Japonia Mana Ayukawa
 Japonia Kyōka Okamura
2 63  
 Chińska Republika Ludowa Liu Chang
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing
5 1     3  Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
 Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
6 7  
3  Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
 Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
7 6       3  Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
 Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
65 6 10
 Chińska Republika Ludowa Gao Xinyu
 Chińska Republika Ludowa You Xiaodi
6 6       2  Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin
7 4 8  
 Tajlandia Kamonwan Buayam
 Tajlandia Luksika Kumkhum
1 1      Chińska Republika Ludowa Gao Xinyu
 Chińska Republika Ludowa You Xiaodi
4 64
 Chińska Republika Ludowa Xun Fangying
 Chińska Republika Ludowa Zhang Ying
3 5     2  Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin
6 7  
2  Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin
6 7  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 5500 160
Finalistki 2700 95
Półfinalistki 1400 57
Ćwierćfinalistki 750 29
1. runda 450 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną przypisane są na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]